Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ναι ναι... Το φολικο που έχει μέσα στο χαπακι της pregnacare είναι πολύ λίγο. Κ συμπληρώνω συν μισό το βράδυ.. 
    • Απο εμένα θετική η ψήφος κοριτσάρες.. πάμε όπου θέλετε! ❤️ 
    • Mag, εγώ λέω να περιμένουμε οοολες τις χοριακές και την ωοληψία της @Eleni73 και της σανσα και έχουμε και κάτι από ετ νομίζω η αντζυ. Να το ανοίξουμε 31 και να μην το χρησιμοποιοήσουμε μέχρι την αλλαγή, έτσι για το καλό. Να πάμε tabula rasa (το λέω γιατί άρεσε της μπλουμπλουκας το λατινικό ) και ό,τι γίνει το 2019! Αν θέλουμε και πιο πριν δεν το συζητώ, πρόταση κάνω! Η πλειοψηφία νικάει! Αλλά μας λείπουν ψήφοι ακόμα! Εγώ άμα δεν ψηφίσει  η Ελενάρα  μας, η @sansa και το μπεμπεκάκι ( @bebe2  ) τουλάχιστον αυτές,- μην ξεχνάω και καμία άλλη γιατί ψηφίσαμε αρκετές- , δεν πάω πουθενά!  @Bloublou85 Που είσαι γραμματέα μου μάζεψες τις  ψήφους; 😂 @Kat-Cat έλα για δικαστική αντιπρόσωπος, πως θα συγκροτηθεί η εφορευτική επιτροπή; Εγώ και η Mag μέλη και εσύ ως πιο αμερόληπτη και αρχαιότερη στο φορουμ πρόεδρος. Η μπλουμπλουκα γραμματέας με το τετράδιο, εννοείται. 😄
    • Βρε κορίτσια είδαμε 2 ωάρια σήμερα ένα 15,5 και το άλλο 18,5 .. την ovitrelle θα την κάνω το βράδυ ...καθόλου ανταγωνιστές.... θα αντέξουν μέχρι την Τετάρτη λέτε;
    • Xaxaxax!Κι εδω να δεις τι παίρνω! Τις πολυβιταμινες που γραφει η starr ,ασβέστιο ,βιατμινη d ...Αντε και καλα αποτελέσματα!!
  • Νέες συζητήσεις