Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

θα ηθελα απόψεις....και.γνώμες....απο κοπέλες που έχουν ψαχτει παραπανω ...εάν καποιες κάνατε ακόμα.καλυτερα....με ενδιαφέρει να μάθω που το κάνατε ...και.με.βάση ποια κριτήρια....επιλεξατε τον καλυτερο για εσας....γενετιστή !

σας ευχαριστώ πολύ!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 14 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

θα ηθελα απόψεις....και.γνώμες....απο κοπέλες που έχουν ψαχτει παραπανω ...εάν καποιες κάνατε ακόμα.καλυτερα....με ενδιαφέρει να μάθω που το κάνατε ...και.με.βάση ποια κριτήρια....επιλεξατε τον καλυτερο για εσας....γενετιστή !

σας ευχαριστώ πολύ!!!

Εγώ δεν είμαι υπέρ αυτής της διαδικασίας μόνο όμως όταν υπάρχουν θέματα και στους δυο όπως το στίγμα αναιμία Κ. Λ. Π. Μου είπαν και εμένα και μεγάλο κόστος και εμπιστοσύνη δεν έχω και τι είσαι σίγουρη ότι θα επιβιώσουν μετά για να περπατήσουν ή τα χάσαμε.Ναλτα κάτω λογαριασετα σκέψου τα όλα αρνητικά θετικά και μην βιαστείς για εμένα να προβείς σε προεμφυτευτικο έλεγχο. Αλήθεια ποιος ο λόγος που σας ζητήθηκε ο έλεγχος 

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγώ δεν είμαι υπέρ αυτής της διαδικασίας μόνο όμως όταν υπάρχουν θέματα και στους δυο όπως το στίγμα αναιμία Κ. Λ. Π. Μου είπαν και εμένα και μεγάλο κόστος και εμπιστοσύνη δεν έχω και τι είσαι σίγουρη ότι θα επιβιώσουν μετά για να περπατήσουν ή τα χάσαμε.Ναλτα κάτω λογαριασετα σκέψου τα όλα αρνητικά θετικά και μην βιαστείς για εμένα να προβείς σε προεμφυτευτικο έλεγχο. Αλήθεια ποιος ο λόγος που σας ζητήθηκε ο έλεγχος 

ομως οταν εχει καποια κοπελα πολλες αποβολες ισως ειναι το καλυτερο διοτι δινει περισσοτερες πιθανοτητες για επιτυχη εκβαση της εγκυμοσυνης......βεβαια αναλογα κ την ηλικια......μια κοπελα 30 ετων μπορει να εχει 10 καλα ωαρια ενω μια 40 μονο δυο.....αντε να περιμενεις ποτε θα τυχει εγκυμοσυνη με τα δυο.......οποτε για μενα οδηγος ειναι τυχον ελαττωματικα γονιδια στο ζευγαρι, η ηλικια κ τυχον καθ εξιν αποβολες

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ωπ κάτι έχασα για που το έβαλες @NikhNikh... Εγώ δουλειά κορίτσια βαριέμαι 💤 
    • Νομίζω είναι ανάλογα τον κύκλο και τον οργανισμό...αλλά κ έτσι ακριβώς να είναι για όλες,τότε αύριο έχω ωορρηξία....οπως το υπολογίζω και το δίνει και το τεστ...πάντως θα κάνω αγκαλίτσες απόψε κ αύριο ένα τεστάκι να δω τί θα δείξει,ο 1ος μήνας είναι που το χρησιμοποιώ,παίζω ακόμα.Αν δεν τα καταφέρουμε αυτό τον μήνα λογικά θα το χρησιμοποιήσω καλύτερα τον επόμενο...αν και θα ήθελα τα Χριστούγεννα που έχει τα γενέθλιά του ο καλός μου και γιορτάζουν κ οι πατεράδες μας να τους κάνω ένα αξέχαστο δώρο...το θέλουν όλοι πάρα πολύ!!!
    • Μετά την ωορρηξία η περίοδος έρχεται σε 14 μέρες. Άντε +- μια. Εγώ με τα τεστ ήξερα ακριβώς ποτέ θα αδιαθετησω. Όταν έβγαινε θετικό σε 14 μέρες αδιαθετουσα. 
    • @Νινα85.. θα πάμε.. καλό θα μας κάνει. Όπως και να έχει Κάντε μπόλικες αγκαλίτσες..
    • Θα κάνουμε...θα κάνουμε....άντε κουκλίτσα μου να πάτε κ εσείς το ταξιδάκι σας,να γεμίσετε μπαταρίες και να αναπτερωθεί το ηθικό σας...κ όχι μόνο αυτό!!!
  • Νέες συζητήσεις