Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προεμφυτευτικος....


Recommended Posts

θα ηθελα απόψεις....και.γνώμες....απο κοπέλες που έχουν ψαχτει παραπανω ...εάν καποιες κάνατε ακόμα.καλυτερα....με ενδιαφέρει να μάθω που το κάνατε ...και.με.βάση ποια κριτήρια....επιλεξατε τον καλυτερο για εσας....γενετιστή !

σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

θα ηθελα απόψεις....και.γνώμες....απο κοπέλες που έχουν ψαχτει παραπανω ...εάν καποιες κάνατε ακόμα.καλυτερα....με ενδιαφέρει να μάθω που το κάνατε ...και.με.βάση ποια κριτήρια....επιλεξατε τον καλυτερο για εσας....γενετιστή !

σας ευχαριστώ πολύ!!!

Εγώ δεν είμαι υπέρ αυτής της διαδικασίας μόνο όμως όταν υπάρχουν θέματα και στους δυο όπως το στίγμα αναιμία Κ. Λ. Π. Μου είπαν και εμένα και μεγάλο κόστος και εμπιστοσύνη δεν έχω και τι είσαι σίγουρη ότι θα επιβιώσουν μετά για να περπατήσουν ή τα χάσαμε.Ναλτα κάτω λογαριασετα σκέψου τα όλα αρνητικά θετικά και μην βιαστείς για εμένα να προβείς σε προεμφυτευτικο έλεγχο. Αλήθεια ποιος ο λόγος που σας ζητήθηκε ο έλεγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγώ δεν είμαι υπέρ αυτής της διαδικασίας μόνο όμως όταν υπάρχουν θέματα και στους δυο όπως το στίγμα αναιμία Κ. Λ. Π. Μου είπαν και εμένα και μεγάλο κόστος και εμπιστοσύνη δεν έχω και τι είσαι σίγουρη ότι θα επιβιώσουν μετά για να περπατήσουν ή τα χάσαμε.Ναλτα κάτω λογαριασετα σκέψου τα όλα αρνητικά θετικά και μην βιαστείς για εμένα να προβείς σε προεμφυτευτικο έλεγχο. Αλήθεια ποιος ο λόγος που σας ζητήθηκε ο έλεγχος 

ομως οταν εχει καποια κοπελα πολλες αποβολες ισως ειναι το καλυτερο διοτι δινει περισσοτερες πιθανοτητες για επιτυχη εκβαση της εγκυμοσυνης......βεβαια αναλογα κ την ηλικια......μια κοπελα 30 ετων μπορει να εχει 10 καλα ωαρια ενω μια 40 μονο δυο.....αντε να περιμενεις ποτε θα τυχει εγκυμοσυνη με τα δυο.......οποτε για μενα οδηγος ειναι τυχον ελαττωματικα γονιδια στο ζευγαρι, η ηλικια κ τυχον καθ εξιν αποβολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...