Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενοχλητικός περίγυρος


Recommended Posts

Να πεταχτώ και εγώ σαν την τσουτσού και να σας πω το σχόλιο που άκουσα και εγώ για το καρότσι από μια γνωστή μου- το οποίο μου χάρισε η φίλη μου, είναι 10ετίας αλλά πολύ καλή μάρκα και το είχε πάρει ακριβό για την εποχή του και είναι σε άριστη κατάσταση....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ! Άσε που γέννησα στο νοσοκομείο....παρακατιανή και Μαρία της Γειτονιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria la del barrio ?aaxaxxa 

ελεος ...θα κανουμε οτι θελουμε οπου θελουμε και οσο θελουμε..... αφορα μονο εμας και το συντροφο μας.... οι υπολοιποι λε πούλ..... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο σωστό αυτό τ ότι ξέρουμε τόσα για τις καμπούρες τους! Κοριτσια κακεντρεχείς άνθρωποι πάντα θα υπάρχουν.

Κ εννοείται ότι πλέον στις εγκυμοσύνες δ φοράμε ριχτα να φαινόμαστε τεράστιες. Κ μ τ είπαν θείες μ στην εγκυμοσύνη. Τι ωραια λέει εσείς ξέρετε να ντυθείτε μπράβο. Εμείς λέει φορουσαμε κάτι τεράστια φορέματα χαζα εντελώς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πριν μεινεις εγκυος...ενω εχουν καταλαβει οτι καποιο προβλημα υπογονιμοτητας αντιμετωπίζει το ζευγαρι κανουν τα παντα για να το φερουν σε δυσκολη θεση ρωτώντας για "παιδακι..γιατι δεν εχουμε κανει ακομα κτλ" ????????

Μη μασατε μανουλες! Να προσεχετε τον εαυτο σας κ τα μωρακια σας..οι κουτσομποληδες παντα θα υπαρχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock καλα το εξωφρενικο ειναι εδω

1.οτι βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα - εγω ρε φιλε ηθελα να κατσω καποια χρονια με το συντροφο μου να ταξιδεψω κλπ χωρις προσπαθεια για παιδι, ντε και καλα εχουμε προβλημα? γιατι πρεπει να σας δινω εξηγησεις καθε φορα που ακουγα "αντε , τι κανετε?"

και 2. οτι κατι τετοια τα ακους απο ατομα χωρις παιδια και το κυριοτερο ανυπαντρα και χωρις καν δεσμο.... εκει ειναι να τους κοπανας τα κεφαλια στον τοιχο .... η απο κατι τυπισσες με εμφανιση Ταυγέτης απο τις ταινιες του 50.....:evil:

παντως  εχω αποφασισει οποια  φαρμακομυτα παει να κανει κριτικη μελλοντικα (γιατι ακομα δεν εχουμε ανακοινωσει τιποτα ΠΟΥΘΕΝΑ), θα πω "απο ατεκνους λυπαμαι δε μπορω να δεχθω συμβουλες !" οσο bitch κι αν σασ ακουγομαι ..... για να με αφησουν ησυχη για παντα μερικα απο αυτα τα  γελοια προσωπα ! η υπομονη εχει και ορια..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Papaki2017 είπε:

@peacock καλα το εξωφρενικο ειναι εδω

1.οτι βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα - εγω ρε φιλε ηθελα να κατσω καποια χρονια με το συντροφο μου να ταξιδεψω κλπ χωρις προσπαθεια για παιδι, ντε και καλα εχουμε προβλημα? γιατι πρεπει να σας δινω εξηγησεις καθε φορα που ακουγα "αντε , τι κανετε?"

και 2. οτι κατι τετοια τα ακους απο ατομα χωρις παιδια και το κυριοτερο ανυπαντρα και χωρις καν δεσμο.... εκει ειναι να τους κοπανας τα κεφαλια στον τοιχο .... η απο κατι τυπισσες με εμφανιση Ταυγέτης απο τις ταινιες του 50.....:evil:

παντως  εχω αποφασισει οποια  φαρμακομυτα παει να κανει κριτικη μελλοντικα (γιατι ακομα δεν εχουμε ανακοινωσει τιποτα ΠΟΥΘΕΝΑ), θα πω "απο ατεκνους λυπαμαι δε μπορω να δεχθω συμβουλες !" οσο bitch κι αν σασ ακουγομαι ..... για να με αφησουν ησυχη για παντα μερικα απο αυτα τα  γελοια προσωπα ! η υπομονη εχει και ορια..... 

Τώρα όλοι αυτοί που το επίπεδό τους είναι το β υπόγειο θέλεις να μου πεις ότι αξίζουν έστω και μια σου λέξη.  Ε όχι.... 

Ούτε καν. Το γεγονός ότι ασχολείται οποιοσδήποτε μαζί σου είναι μεγάλη υπόθεση!!! Ζηλεύει, το λιγότερο.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας νιωθες ολεςςςςςς..!!!

ζω σ ενα χωριο 6000κατοικων.... κοντα στην αθηνα...

μν σας πριζω ζω ακριβως τ ιδια,κ ειμαι κ ξενη εκει καθως ειμαι απο ενα αλλο χωριο περιπου 40λεπτα μακρυα απο τ αντρα μ...η πλειοψηφια αυτων τν καλοθελητων ανθρωπων ειναι κυριως τ στενο οικογενειακο περιβαλλον τ αντρα μ..

κ εμεις εχουμε στο χωριο κακους ανθρωπους αλλα οχι τετοιο πραγμα..

ο αντρας μ ειναι υιοθετημενος,στην συγγενεια τ αιματος εχει αλλα δυο αδερφια οτι ν ναι..μιζερα...μεγαλωμενα χωρις αγαπη κ ολα αυτα..μν σας τ πολυ λογω το τι μου εχουν φτιαξει δν λεγεται.. μια φορα παραλιγο ν χωρισουμε μ τν αντρα μ κ γ ενα διαστημα μ τν πεθερα μ δν λεγαμε ουτε γεια κ ζουσαμε μεσα στο ιδιο σπιτι..!!!

εγω μ τν αντρα μ(θ παντρευτουμε σ ενα μηνα περιπου)...συζουσαμε απο τν αρχη π γνωριστηκαμε,πηραμε μαζι αμαξι,ξεκινησαμε τ σπιτι μας κ ολα αυτα κ ημουν απλα η γκομενα κ πως εβαλα τ ποδια σ ενα παπουτσι...γ αυτους..!!

κ μιλαμε γ παιδια π η πεθερα μ τ ειχε καλυτερα κ απο τν δικο τς γιο..!  πηραμε αμαξι κ ηταν οι μονοι π δν μας ευχηθηκαν αντι αυτου μας ειπαν ηταν καιρος ν παρεις αμαξι.?ανακατετηκαν στο σπιτι μας ως μαστορας,κ ακομη ειναι αφτιαχτο αυτο π ανελαβαν..κ παρεξηγηθηκαν κ απο πανω..!!

εμεινα εγκυος κ κανενας τς δν μ ευχηθηκε!!!!!!!!     κ τωρα μας εκραξαν π γενναω ιασω ενω δν μας περισσευουν κ π αγορασαμε καροτσι 700 ευρω..κ πως ενω τ ειχαν αυτοι ας τ περναμε δευτερα απο αυτους...

κοριτσια δευτερα πραγματα θ παρω απο ανθρωπους π μ τ εδωσαν μ τν καρδια τς,δν ειμαι δλδ σνομπ κ ετσι....  

απλα θελαμε ν παρουμε αυτο τ καροτσι κ καναμε τ κουμανο μας...

εν τελει κοριτσια γυριστε τς τν κ@@@ο σας κ αφηστε ν λενε τ δικα τς..!!

εμεις κ οι αντρες μας ν ειμαστε ευτυχισμενοι κ ν χαρουμε τ παιδακια μας..!!

Αργησα αλλα τ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....

σορυ π σας ζαλισα..!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μην ανχονεστε για κατι τετοια δυστηχως υπαρχουν συμαντικοτερα προβληματα να ασχοληθουμε εγω δεν εχω παιδια αλλα εδω και χρονια οι καλοι μας συγγενεις του αντρα μοιυ δηλαδη μας εχουν πει τι καθεστε να ιοθετησετε λες και ξερουν αυτοι η αλλη μου ειπε τι δεν θελετε η δεν μπορητε ενας αλλος ειπε στον αντρα μου αντε ειναι εγκυος η γυναικα σου την ειδα να βγαινει απο γυναικολογο αααα παρεπηπτοντος δεν ειχα παει ποτε χαχαχαχχαχαχαχα πολλα πολλα γιατι παω για καφε γιατι δουλευα  ποσα ακουσαμεεεε!!!! Αλλα ειπαμε εχει ποιο πολη αξια η δικη μας ζωη παρα η δικη τους αυτο να σκεφτεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άνοιξα μεγάλο θέμα μου φαίνεται!!! Όλες μας έχουμε και από μια ιστορία! Σημασία έχει να μη δίνουμε σημασία αποφάσισα να γελάω πλέον. Με βοηθήσατε κι εσείς πολύ. Εμάς εδώ αν παντρευτείς κ μείνεις έγκυος τον πρώτο μηνα θα βγαλουν οτι ησουν εγκυος στο γαμο κ γι αυτο παντρευτηκες, αν δεν μείνεις έγκυος στο τρίμηνο μετα το γάμο τότε εχεις πρόβλημα και αν κανεις παιδί και δεν κάνεις δεύτερο στα δυο τρία χρόνια πάλι εχεις πρόβλημα..πιασ το αυγο και κουρευτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papaki2017 είπε:

ημαρτον..... εχουν πολλα προβληματα τελικα !!!!!

πολλα δν λες τπτ... δν κοιτανε τς οικογενειες τς κ τ δικα τς,καθονται κ ασχολουνται μ τς αλλους...!!

τ ν σας πω κοριτσια,παντως εγω στην αρχη ζοριζομουν πολυ π δν ειχα δικους μ εκει κοντα... αλλα τλκ ο αντρας μ μ αγαπουσε τοσο π εβαλε τ ορια τ(σιγουρα κ γ αυτον δν θ ηταν ευκολο,εφοσον ηταν τοσο κοντινοι οι περισσοτεροι) κ να π τωρα περιμενουμε τ ζουζου μας..!!!

ευτυχως π εχουμε κ τς αντρες μας... εχω φιλες μ π περνανε τ ιδια κ δυστυχως οι αντρες τς εκπεμπουν σ αλλο σημα....!!!

κοριτσια κ κτ ευχαριστο... παει μια ακομη μερα..μπηκαμε στον 6ο... μ πολλη ορεξη απο τ πρωι.κ εγω αλλα κ η μπουμπου π χτυπαει πιο εντονα...μονο π εχω απορια γτ μ χτυπαει πολυ απο τ αριστερα σμρ..?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ναι ..... μεγαλη  υποθεση ο αντρας να βαζει ορια ακομα και στα σογια του και να μην ειναι μαμουχαλος!!! για να μην πω τιποτε αλλο αχαχαχαχ

για την απορια σου δε ξερω να σου απαντησω ειμαι 9 w ακομα  εγω, αλλα με το καλο το μωρακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η katerinant95 είπε:

πολλα δν λες τπτ... δν κοιτανε τς οικογενειες τς κ τ δικα τς,καθονται κ ασχολουνται μ τς αλλους...!!

τ ν σας πω κοριτσια,παντως εγω στην αρχη ζοριζομουν πολυ π δν ειχα δικους μ εκει κοντα... αλλα τλκ ο αντρας μ μ αγαπουσε τοσο π εβαλε τ ορια τ(σιγουρα κ γ αυτον δν θ ηταν ευκολο,εφοσον ηταν τοσο κοντινοι οι περισσοτεροι) κ να π τωρα περιμενουμε τ ζουζου μας..!!!

ευτυχως π εχουμε κ τς αντρες μας... εχω φιλες μ π περνανε τ ιδια κ δυστυχως οι αντρες τς εκπεμπουν σ αλλο σημα....!!!

κοριτσια κ κτ ευχαριστο... παει μια ακομη μερα..μπηκαμε στον 6ο... μ πολλη ορεξη απο τ πρωι.κ εγω αλλα κ η μπουμπου π χτυπαει πιο εντονα...μονο π εχω απορια γτ μ χτυπαει πολυ απο τ αριστερα σμρ..?! 

 Κατερινακι μου, ειναι πολυ φυσιολογικο  να μην σε κλωτσαει συνεχεια στο ιδιο μερος!! Στην β επιπεδου ρωτησα τον γιατρο που ακριβως ειναι το κεφαλι το μωρου κ που τα ποδια κ μου απαντησε λεγοντας οτι τωρα ειναι τα ποδια του κατω δεξια αλλα σε 5 λεπτα μπορει να πανε κεντρο αριστερα!! Τα μωρο μας, οσο εχουν χωρο κοβουν βολτες κ νιωθεις περισσοτερο το σημειο που ειναι τα ποδαρακια του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Papaki2017 είπε:

αυτο ναι ..... μεγαλη  υποθεση ο αντρας να βαζει ορια ακομα και στα σογια του και να μην ειναι μαμουχαλος!!! για να μην πω τιποτε αλλο αχαχαχαχ

για την απορια σου δε ξερω να σου απαντησω ειμαι 9 w ακομα  εγω, αλλα με το καλο το μωρακι σου! 

μ τ καλο τ ζουζουνι σ..!!!

@Rosemary   αρκει π μ κλωτσαειι..!!   ν μν ειχα κ αυτο τ αγχος..!!!

ναι μεγαλη υποθεση ο αντρας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...