Μετάβαση σε περιεχόμενο
Sunset13

Χαρίζονται σεντρονταιτ και ιβορ

Recommended Posts

Χαρίζονται σεντρονταιτ σε μια κοπέλα που έχει θεμα οικονομικό και τις χρειάζεται ..μακάρι να χαρισουν γερά μωράκια !!!!

επισης ενέσεις αντιπικτηκες ιβορ

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

😘😍😙🌼🌷🌸🌹🌻🌺💗Μπράβο για την κίνηση σας ευχομαι να πάνε πραγματικά σε γυναίκες που τις έχουν ανάγκη μεγάλη.Σας εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• γειά σας κοριτσια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά! σας έχασα κ τώρα δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω! τρέχω πολύ τις τελευταίες μέρες. @KONSTANTIA πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου! εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσυνη! το πιο τέλειο Χριστούγεννιατικο δώρο χάρισες στο παιδάκι σου.... ένα αδερφάκι!! @lactaki εγώ γιατί βλέπω καθαρά μια δεύτερη γραμμή ρε κορίτσια; άντε εσύ έχεις την αγωνία σου; εγώ; λακτακι κ εγώ την βλέπω... ναι είναι αχνη αλλά την βλέπω! στη θέση σου θα έπαιρνα αμέσως ένα καλό πρόωρης ανίχνευσης... θα έκανα ένα τώρα κ ένα το πρωί. εύχομαι ολόψυχα καλά αποτελέσματα! και σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν. μακάρι να είναι ο πιο τυχερός μήνας!   
    • Θα κάνω κ αύριο το πρωί .. πριν λίγο το έκανα... Δε ξέρω μάλλον χαζεψα..
    • Πόσο χαζή νιώθω .. μαλλον βλέπουν γραμμουλες τα μάτια μου...
    • Λακτακι κάτι διακρίνω και εγω.. λοιπόν στο εύχομαι ολόψυχα αλλά αν πάλι δεν είναι μην απογοητευόμαστε πάμε γερά αύριο περιμένουμε νέα σου..
    • Κορίτσι μου τι μου θύμισες τώρα? Με αυτό το τεστ έμαθα ότι είναι έγκυος... Δεν μπορώ όμως να δω κάτι... αν το έχεις κάνει νωρίς..  άσε το 2 με 3 μέρες ακόμα κ κανε το μετά με πρωί να ουρά όμως... Είναι σούπερ αξιόπιστο τεστ απλά άσε λιγες μέρες ακόμα κ κανε το πάλι... Σου εύχομαι να δεις κ τη δεύτερη μαγική Γραμμουλα 😍😍😍😍😍😍
  • Νέες συζητήσεις