Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια!!! @Bloublou85ka αγωνιούμε κι εμείς μαζί σου!!! Μεγάλη αγκαλιά!!!!! @bebe2 και σ΄εσένα! Όλα καλά απ ότι διαβάζω ε; Προχωράμε! @Magaiver δεν είναι ιδανικό με τα αντισυλληπτικά κι εμένα θα με ενοχλούσε ... νομίζω όμως πως δεν θα παίξει ρόλο στο αποτέλεσμα οπότε μην σε αγχώνει τόσο... έλα με το καλό και όλα θα πάνε καλά!!!! ❤️ Μίλησες με την Σοφία; @nikona  @Πιου-πιου τι κάνουν οι εγκυούλες μας;;; @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ που είσαι κορίτσι μου όλα καλά;; @Zeta. @sansa @satya @jazz @Kat-Cat σας φιλώ ! @antzy9 τι κάνεις που βρίσκεσαι εσύ;
    • Καλώς τη γιατρό μας. Αχ, ευαίσθητα ματάκια έχω. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω κρέμα ματιών, μακιγιάζ και όλα τα συναφή. Βγάζω έκζεμα στα βλέφαρα και έχω και φαγούρα. Μια κορτιζονούχα αλοιφή ματιών που έβαλα για ένα διάστημα με βοήθησε. Μετά από λίγο καιρό όμως τα ίδια. 
    • Εγώ το έχω κάνει ήδη .. φέτος μ έφθασε κ ο πίνακας αλλά δε με πήρανε γιατί δηλώνω μόνο στο νησί.. δυστυχώς δε γίνεται λόγω γάμου κάθε χρόνο να μαι κ αλλού κ ν ακολουθεί κ ο σύζυγος.. (θα έρχομαι στις Γονιμες για επαφές χαχααα... ) Πόνεσε λίγο η αλήθεια είναι αλλά επιλογές είναι αυτές .. θέλω μπεμπέ κ οικογενεια..
    • Που Κ που θέλει ένα καθάρισμα με το ντουφαστον.. 😂😂😂😂 Αυξάνεται το πάχος του ενδομητριου!!! 
    • Κορίτσια τι γίνεται;;; όλες της Εκπαίδευσης;;;;; χάχα κι εγώ φιλόλογος αδιοριστη!!!!!! Και κάνω μεταπτυχιακό ειδικης αγωγης όπως κ η @vayaki. 
  • Νέες συζητήσεις