Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ονομάζομαι  Κασσάνδρα  και  είναι  η τέταρτη  φορά  που  κάνω εξωσωματική έκανα β χοριακη  την 13ημερα και  είχα 17μετα από 2 μέρες  25 απλά  την 16 ημέρα  είχα λίγο  ροζ και  τώρα καφέ κόκκινο  αίμα  όχι  τόσο  όσο  μια περίοδο  πιο πολύ  όταν  βγάζω όταν  πάω  προς νερού πχ έχει  τύχει  σε άλλη κοπέλα.? Είναι  πολύ  χαμηλή  η χοριακη  μου ? Έχω ελπίδα? Ο γιατρός  μου  λέει  την Δευτέρα  αν δεν  δω περίοδο  να ξανά  κάνω  χοριακη. Ευχαριστώ  πολύ 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κασσάνδρα ΡΕΤΙΒΩΦ είπε:

Ονομάζομαι  Κασσάνδρα  και  είναι  η τέταρτη  φορά  που  κάνω εξωσωματική έκανα β χοριακη  την 13ημερα και  είχα 17μετα από 2 μέρες  25 απλά  την 16 ημέρα  είχα λίγο  ροζ και  τώρα καφέ κόκκινο  αίμα  όχι  τόσο  όσο  μια περίοδο  πιο πολύ  όταν  βγάζω όταν  πάω  προς νερού πχ έχει  τύχει  σε άλλη κοπέλα.? Είναι  πολύ  χαμηλή  η χοριακη  μου ? Έχω ελπίδα? Ο γιατρός  μου  λέει  την Δευτέρα  αν δεν  δω περίοδο  να ξανά  κάνω  χοριακη. Ευχαριστώ  πολύ 

Κασσανδρα, να ειναι η τυχερη σου φορα!! Μηπως ειναι αιμα εμφυτευσης αυτο??

Σε ευχαριστώ  πολύ  αλλά  την 16 ημέρα  γίνεται να είναι? 

Δυστυχως μετα απο εξωσωματικη που ειναι ο κυκλος πολυ καθορισμενος ειναι υπερβολικα μικρη κ δεν ανεβαινει σωστα..νομιζω πας για βιοχημικη..το χβ ζησει κι εγω..ωστοσο δειχνει οτι ο οργανισμος σου δεχτηκε το εμβριο..το τι συμβαινει μπορει να ναι πολλα ..ευχομαι η επομενη να ναι η τυχερη σου! Εγω εχω 2 απο εξωσωματικη( διαφορετικες κυησεις κ εχασα κ 2 κυησεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Όχι μόνο θα πρέπει να τρωμαι αλλά και να προσπιουμαστε πόσο φοβερές είναι χαχαχα!!  Εύχομαι να είναι καλύτερη η νύχτα αν και από δω και πέρα ένα βάσανο θα είναι!! Υπομονή!! Εσύ έφτασες  στην πηγή!! 
    • Θ δούμε στη πορεία είπε. Κοίτα κ η φίλη μου που ήταν 41 όπως εγώ της το άφησαν στη κρίση της. Άλλο γιατρό έχει. Τώρα ο δικός μου θ δούμε. Κάτι θ ξέρει που αφήνει το ενδεχόμενο. Δεν γνωρίζω καθόλου. Δεν είναι σίγουρο. Θ δούμε πιο μετά είπε 
    • Ναι το παιδι πρεπει να τα τρωει ολα!! κ να βλεπει κ εμας να τα ψιλο-τρωμε! Μπαμιες ουτε κ γω μακρια!!  καθε νυχτα ειναι κ διαφορετικη πια! Για να δω αποψε τι κρυβει!
    • Χαχα άμα πάρεις με κακό μάτι ένα φάι παντός δεν αλλάζει εγώ εν τρώω πολλά δεν τρώω πχ μπάμιες ποτέ και για κανένα λόγο!χαχα! Αλλά το παιδί θα πρέπει να τα τρώει όλα!  Ως σοβαρά μαύρη νύχτα δηλαδή ε?? Δυσπνια έχω και εγώ! Αντε Αντε και το φάγαμε!  Να φάτε απέξω είμαι υπέρ χαχαχ! 
    • απο μικρη δε τις τρωω τις φακες. μια φορα επιχειρησα να φτιαξω, εβραζαν πόση ώρα κ στο τέλος μια βλακεία έγιναν! ούτε τραχανά τρώω, αλλά στο παιδί θα πρέπει να φτιάχνω!  Εγώ είχα περίεργο βράδυ, πέρα απ τη τουαλέτα, ξύπνησα γιατί είχα φουντώματα κ ένιωθα ότι δε μπορώ να πάρω ανασα. Την έβγαλα στον καναπέ ένα διώρο ώσπου ήρθε ο άντρας κ μου λέει πήγαινε εσύ μεσα, θα ξαπλώσω εγώ στον καναπέ! Νόμιζε ότι δε βολευόμουν στο κρεβάτι μαζί του χαχαχα  Δεν εχω μαγειρέψει! Ή θα καλέσω την πεθερα ή απ' εξω κάτι.  Αντε να μας πουν τα κοριτσια νεα!!
  • Νέες συζητήσεις