Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΤΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ yasmin


Recommended Posts

στις Just now, ο/η karen είπε:

Σ ευχαριστώ Νίνα μΟυ. Έχεις αυτό που λέμε γερο στομάχι  ??Ευαίσθητη πολύ και εγώ εχω θεμα με στομαχι,υποφερω πολύ. 

Παρακαλώ....πάντα εδώ για εσάς ωραία μου κυρία!!:x

Πες το ντε....να τρως κάτι λοιπόν και δεν εννοώ κάτι όξινο εεε;;;

Δοκίμασέ το από απόψε να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen μου κι εμενα που υπερλειτουργουν θεωρητικά οι ερμες οι ωοθηκες μανταρα τα εχουν κανει! (Για να μη πω σκατα! χαχαχαχα)

Λοιπόν, παίρνεις 21 χάπια σε αυτό το διαστημα δε βλεπεις περιοδο, τα σταματας 7 μερες  και μετα ξεκινας παλι νεα καρτελα. Στις μερες που θα εχεις διακόψει θα ερθει και η περιοδος, ίσως δεις λιγοτερο αιμα απο το συνηθισμενο, μην αγχωθείς γι αυτό θα είναι τα αντισυλληπτικά.

Τα ξεκίνησα κι εγω τα yasmin για να εχω προγραμματισμενο κυκλο (παλι το κοριτσακι του εξορκιστηβλεπω να γίνομαι :D ) μεχρι να ερθει η επόμενη εμβρυομεταφορα. Σε καταλαβαίνω που λες οτι χανεται και η ελπίδα να προσπαθείς σπίτι κι εγω το ίδιο σκεφτόμουν αλλα μετα λεω "αη συχτηρ! Είδαμε κι αλλες φορες που προσπαθουσα!"  :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νινα85 είπε:

Παρακαλώ....πάντα εδώ για εσάς ωραία μου κυρία!!:x

Πες το ντε....να τρως κάτι λοιπόν και δεν εννοώ κάτι όξινο εεε;;;

Δοκίμασέ το από απόψε να μας πεις...

Να σαι καλά νινάκι  θα δοκιμάσω να εδώ κάτι ελαφρύ ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@karen μου κι εμενα που υπερλειτουργουν θεωρητικά οι ερμες οι ωοθηκες μανταρα τα εχουν κανει! (Για να μη πω σκατα! χαχαχαχα)

Λοιπόν, παίρνεις 21 χάπια σε αυτό το διαστημα δε βλεπεις περιοδο, τα σταματας 7 μερες  και μετα ξεκινας παλι νεα καρτελα. Στις μερες που θα εχεις διακόψει θα ερθει και η περιοδος, ίσως δεις λιγοτερο αιμα απο το συνηθισμενο, μην αγχωθείς γι αυτό θα είναι τα αντισυλληπτικά.

Τα ξεκίνησα κι εγω τα yasmin για να εχω προγραμματισμενο κυκλο (παλι το κοριτσακι του εξορκιστηβλεπω να γίνομαι :D ) μεχρι να ερθει η επόμενη εμβρυομεταφορα. Σε καταλαβαίνω που λες οτι χανεται και η ελπίδα να προσπαθείς σπίτι κι εγω το ίδιο σκεφτόμουν αλλα μετα λεω "αη συχτηρ! Είδαμε κι αλλες φορες που προσπαθουσα!"  :P

Να πεις να πεις  ???χαχα!Α!σε ξέχασα με τα ΣΠΩ μάλιστα παίρνουμε στοπ περίοδο τέλος και αντε πάλι λίγο αίμα λεπτό ενδομητριο να μου πεις και τι να το κάνουμε τώρα το παχύ ενδομητριο σε αναμονές είμαστε. Ποτέ πας για εμβρυονεταφορα σε τούτον το κύκλο? Είδαμε τα μαλλιά της Άγγελος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Γεναρη λογικά θα παω εμβρυομεταφορά... ωστόσο θελω να κανω πιο πριν και μια υστεροσκόπηση ετσι για το καλο! χαχαχα

Θα κλείσω ραντεβου με το γιατρό μόλις καθαρίσω από τη ρημαδα τη περίοδο να με δει και να συζητησουμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τον Γεναρη λογικά θα παω εμβρυομεταφορά... ωστόσο θελω να κανω πιο πριν και μια υστεροσκόπηση ετσι για το καλο! χαχαχα

Θα κλείσω ραντεβου με το γιατρό μόλις καθαρίσω από τη ρημαδα τη περίοδο να με δει και να συζητησουμε!

 

Για το γούρι να πας  καλό θα είναι κα δεις και το μέσα σου τι γίνεται ανάσα και μην ξεκινήσεις κορίτσια εμπειρίες γνώμες πονέσαμε η όχι κ. Λ. Π θα πας να την κάνεις και μην μας ζαλίσεις καθόλου πάλι χαχα πω πω τι έχουμε να τραβήξουμε πάλι  ???άγχος πετάει από τώρα Γενάρη? Αλλιώς γιατί κόλλησε το ρημάδι με το καινούργιο ετος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Οοοοχι κυρα @karen εκει εγω θα σας ζαλιζω..χαχαχα 

Εχεις δικιο δε θα ψαξω τιποτα απο εμπειριες αλλων κοριτσιών... (εχω διαβασει στο παρελθον περι υστεροσκοπησης κ οκ δεν διαβασα κατι τραγικο) 

Λεμε Γεναρη για να εχουμε μαζεψει κανα ευρουλακι...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Χαχαχα Οοοοχι κυρα @karen εκει εγω θα σας ζαλιζω..χαχαχα 

Εχεις δικιο δε θα ψαξω τιποτα απο εμπειριες αλλων κοριτσιών... (εχω διαβασει στο παρελθον περι υστεροσκοπησης κ οκ δεν διαβασα κατι τραγικο) 

Λεμε Γεναρη για να εχουμε μαζεψει κανα ευρουλακι...????

Εγώ να ξέρεις  θ απουσιάζω μέχρι και ολοκλήρωση εξετασης???τα ξέχασα τα ευρωπουλα δεν κάνουμε και τίποτε άλλο μαζεύουμε τα δίνουμε συνεχίζουμε μόλις τελειώνουν διάλειμμα μάζεμα και πάλι από την αρχή. Που λέτε;  να την κάνεις υστεροσκοπηση? Δεν μου είπες που ναι η μαμμυ παρασκευαιδου κ κατερινακυ ονλυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα θα απουσιαζεις ε; κανονισου μαρι θα σε ζαλισω! Χαχαχα ?

Στο κεντρο που ειναι ο γιατρος μου θα τη κανω λογικα..θα μιλησω κ μαζι του βεβαια αλλα ξερω οτι κανουν εκει υστεροσκοπηση.

Σου ειχα απαντησει για τα κοριτσια αλλα μαλλον δε το ειδες.. Η παρασκευαιδου γεννησε εναν παιδαρο..η μαμμυ καλα ειναι προχωραει η εγκυμοσυνη καλα δοξα το Θεό κ η κατερινα φεν εχω ιδεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα  κορίτσια  άλλαξα αντισυλληπτικά  Gracia τα χει πάρει καμιά δύσπνοια νομίζω ότι μου κόβεται η ανάσα τάση  λιποθυμίας ζάλη τάση εμετού όλα μαζί τσιμπήματα αριστερά πάνω από το στήθος χάλια δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα πήγα στον ιατρείο εδώ που έχουμε πίεση καλής με άκουσε καλά οξυγο οι αλλά εγώ δεν νιώθω καλά νομίζω ότι θα σβήσω.. Ο γιατρός μου λείπει εξωτερικό το πήρα δεν το σηκώνει τα φώτα σας παρακαλώ και τώρα καμιά ώρα το πήρα φοβάμαι να κοιμηθώ  ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karen δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά αν δεν βρεις το γιατρό σου ούτε να το σκεφτείς να το συνεχίσεις. Πρέπει να μιλήσεις μαζί του ή αλλιώς κάνε διακοπή μέχρι να τον βρεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πφφφ μίλησα χθες μαζί του μου πε ότι είναι ψυχολογικό είχα παρελθόν κρίσεις πανικού αλλά φιβαμαιωτωρα πολύ μου πε ότι πρέπει να τα πάρω για να ολοκληρώσουμε την διαδικασία. Μιλήσαμε αρκετη ώρα στο τηλέφωνο  με πήρε πίσω και μου είπε να πάω  στο ιατρείο να τα πάρω για να δούμε αν εμφανιστούν ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...