Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους!


Recommended Posts

Μπραβο Κατερίνα21!Τις καλυτερες ευχες μου!Ακουγεσαι τοσο χαρουμενη ,ηρεμη και αισιοδοξη που μου το μεταδιδεις!Μια υπεροχη ,τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Μπραβο Κατερίνα21!Τις καλυτερες ευχες μου!Ακουγεσαι τοσο χαρουμενη ,ηρεμη και αισιοδοξη που μου το μεταδιδεις!Μια υπεροχη ,τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!! Σου ευχομαι κι εγω να εχεις συντομα θετικα νεα με τις προσπαθειες σας! Φιλια πολλα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2017 at 9:46 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κι εγω σε σκεφτομουν...αλλα δεν ηθελα αυτη τη φορα να μπω στο τρυπακι φορουμ- μερες- συμπτωματα...

Και να που ηρθε!!

Πες μου εσυ τα νεα σου??

Σε ευχαριστω παρα πολυ!! Ανυπομονω να περασουν οι 2 βδομαδες..θα κλαιω απο ευτυχια..οχι οτι δεν κλαιω ηδη... Η καρδια μου παει να σπασει απο χαρα!!!❤

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα κατερινακι μου!!!!!!μπράβο μπράβο μπράβο! !!!!!εγώ είχα μια ατυχία αυτό το μηνα (βιοχημικη) αλλα δεν πτοουμαστε!!!πάμε για τον επόμενο! !!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα κατερινακι μου!!!!!!μπράβο μπράβο μπράβο! !!!!!εγώ είχα μια ατυχία αυτό το μηνα (βιοχημικη) αλλα δεν πτοουμαστε!!!πάμε για τον επόμενο! !!!❤❤❤❤

Ετσιιιιι απολαυσε τις κορουλες σου και θα ερθει δωρο απο τον αγιο βασιλη το νινι!!!!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/11/2017 at 8:11 ΠΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Αγαααααπη μου!! Αν και μακρια, ολα μαζι τα περασαμε αυτους τους 9 μηνες!!  Ναι οντως το ευχαριστω για εσενα ειναι λιγο.. Εσυ πλεον εισαι οικογενεια, εισαι η αδερφη μου που μπορω να πω τα παντα... Ανυπομονω για την συναντηση μας επιτελους!! Πρεπει να κανονισουμε ταξιδακι!!! ;)

Εγω τωρα τι να πω μετα απο αυτο??απλα κλαιω!!Ειμαι πολυ τυχερή που εδωμεσα εχω κανει φίλες-αδερφές..και εχω πάρει τοσα πολλα απο πολλα κοριτσια..Εσυ,το Ελπιδακι μου (Παρασκευαιδου)και η Χριστίνα μου (mommy 86 ) εισαστε τα πιο υπεροχα πλάσματα που χα την τύχη να γνωρίσω..εστω και αν δεν σας εχω δει ποτε απο κοντά..και δνε ειναι καθολου τυχαίο που εισαστε και οι τρεις έγκυες!!το Ελπιδακι μας σε λιγο δεν θα ναι πια..θα μας τον βγάλει συντομα τον παιδαρο!!!Με το καλο λοιπον και σε σενα ματάκια μου..και ευχομαι με αυτήν την υπέροχη ενέργεια που να αλλαξεις τις ζωές και όλων ανθρώπων!!!εξαλλου ετσι κανουμε εμεις οι Κατερινες!!της ζωές των αλλων ομορφότερες!!???❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εγω τωρα τι να πω μετα απο αυτο??απλα κλαιω!!Ειμαι πολυ τυχερή που εδωμεσα εχω κανει φίλες-αδερφές..και εχω πάρει τοσα πολλα απο πολλα κοριτσια..Εσυ,το Ελπιδακι μου (Παρασκευαιδου)και η Χριστίνα μου (mommy 86 ) εισαστε τα πιο υπεροχα πλάσματα που χα την τύχη να γνωρίσω..εστω και αν δεν σας εχω δει ποτε απο κοντά..και δνε ειναι καθολου τυχαίο που εισαστε και οι τρεις έγκυες!!το Ελπιδακι μας σε λιγο δεν θα ναι πια..θα μας τον βγάλει συντομα τον παιδαρο!!!Με το καλο λοιπον και σε σενα ματάκια μου..και ευχομαι με αυτήν την υπέροχη ενέργεια που να αλλαξεις τις ζωές και όλων ανθρώπων!!!εξαλλου ετσι κανουμε εμεις οι Κατερινες!!της ζωές των αλλων ομορφότερες!!???❤️???

Ενταξει κλαιω κι εγω!!! Δεν εχω λογια!! Τι αλλο να πουμε..ολα τα εχουμε πει οι δυο μας..τα υπολοιπα ειναι περιττα!! 

Η επομενη για να ολοκληρωθει το καρε εισαι εσυ!! Ετοιμασου!! Χιχιχιχι

Θετικη ενεργεια και φουλ μπεμπεδοσκονη σου στελνω με πολλη αγαπη!!❤❤

Screenshot_2017-10-18-20-33-52.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ενταξει κλαιω κι εγω!!! Δεν εχω λογια!! Τι αλλο να πουμε..ολα τα εχουμε πει οι δυο μας..τα υπολοιπα ειναι περιττα!! 

Η επομενη για να ολοκληρωθει το καρε εισαι εσυ!! Ετοιμασου!! Χιχιχιχι

Θετικη ενεργεια και φουλ μπεμπεδοσκονη σου στελνω με πολλη αγαπη!!❤❤

Screenshot_2017-10-18-20-33-52.png

Κοριτσάρα μου όμορφη!!!????????????❤️????❤️??????????❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...