Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους!


Recommended Posts

Κοριτσια μου τι κανετε?? Με θυμαστε?? Εγω που σας ειχα πρηξει πριν λιγο καιρο..χιχιχι

Επιτελους ηρθε!! 

Αυριο μπαινω στην εκτη εβδομαδα...εχουμε δει τον σακο να μεγαλωνει... Σε 2 βδομαδες εχω ραντεβου για να δουμε το νινι μας και ισως ακουσουμε καρδούλα...

Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις συμβουλες σας και την υπομονη σας!!

@Ε.Γ.Α. @Κατερινάκι/only love

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?? Με θυμαστε?? Εγω που σας ειχα πρηξει πριν λιγο καιρο..χιχιχι

Επιτελους ηρθε!! 

Αυριο μπαινω στην εκτη εβδομαδα...εχουμε δει τον σακο να μεγαλωνει... Σε 2 βδομαδες εχω ραντεβου για να δουμε το νινι μας και ισως ακουσουμε καρδούλα...

Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις συμβουλες σας και την υπομονη σας!!

@Ε.Γ.Α. @Κατερινάκι/only love

Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia35 είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!

Ευχαριστω πολυ!! Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?? Με θυμαστε?? Εγω που σας ειχα πρηξει πριν λιγο καιρο..χιχιχι

Επιτελους ηρθε!! 

Αυριο μπαινω στην εκτη εβδομαδα...εχουμε δει τον σακο να μεγαλωνει... Σε 2 βδομαδες εχω ραντεβου για να δουμε το νινι μας και ισως ακουσουμε καρδούλα...

Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις συμβουλες σας και την υπομονη σας!!

@Ε.Γ.Α. @Κατερινάκι/only love

Κατερινακι μου!!!!!σε είχα συνέχεια στο μυαλό μου!!!!πόσο χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!μπράβο! !!!!!!!είδες που ήρθε το σποράκι? ????θα ακούσεις και καρδούλα και θα τρελαθείς! !!!!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπράβο μπράβο χίλια μπράβο @Κατερίνα21.Σου εύχομαι μια σούπερ τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου. 

Ααααα και που σαι, στείλε μας μπόλικη μπεμπεδοσκονη και θετικα vibes σε όλες εμάς που παλεύουμε ακόμα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κατερινακι μου!!!!!σε είχα συνέχεια στο μυαλό μου!!!!πόσο χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!μπράβο! !!!!!!!είδες που ήρθε το σποράκι? ????θα ακούσεις και καρδούλα και θα τρελαθείς! !!!!!❤❤❤

Κι εγω σε σκεφτομουν...αλλα δεν ηθελα αυτη τη φορα να μπω στο τρυπακι φορουμ- μερες- συμπτωματα...

Και να που ηρθε!!

Πες μου εσυ τα νεα σου??

Σε ευχαριστω παρα πολυ!! Ανυπομονω να περασουν οι 2 βδομαδες..θα κλαιω απο ευτυχια..οχι οτι δεν κλαιω ηδη... Η καρδια μου παει να σπασει απο χαρα!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η elena 2 είπε:

Μπράβο μπράβο μπράβο χίλια μπράβο @Κατερίνα21.Σου εύχομαι μια σούπερ τελειόμηνη εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου. 

Ααααα και που σαι, στείλε μας μπόλικη μπεμπεδοσκονη και θετικα vibes σε όλες εμάς που παλεύουμε ακόμα! ??

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!

Σας στελνω απεριοριστη μπεμπεδοσκονη, μεχρι το τελος του χρονου να εχουμε πολλα ευχαριστα νεακια!! 

Το μυστικο ηταν: αποχη απο ολα, καθαρο μυαλο, μην υπολογισεις ουτε μερες ουτε γονιμες ουτε συμπτωματα..απλα απολαυσε αγκαλιτσες και ...(ξερεις!) με τον αντρουλη σου...χιχιχι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

 Συγχαρητηρια!!! Ειδες που ηρθε το νινακι τελικα??? Καλο μαγικο ταξιδι εγκυμοσυνης!!!

Ναι ηρθε!! Και είμαι τοσο ευτυχισμενη!! Και ολα βαδιζουν ιδανικα συμφωνα με τον υπέρηχο!! Θα απολαυσω ολες τις στιγμες..και ηδη εχω αρχισει και γραφω εμπειριες σε ημερολογιο...

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου και σου ευχομαι κι εγω τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Συγχαρητηρια!!!!να πανε ολα τελεια! Ελπιζω συντομα να παρουμε σειρα κι ολες εμεις που αναμενουμε!!!

Σας στελνω μια αγκαλια με μπολικη μπεμπεδοσκονη...να εχουμε και αλλα ευχαριστα συντομα!! Συνεχιστε τις προσπαθειες με απολαυση, χωρις αγχος και ολα θα ερθουν!! 

(Σκεψου εγω με μια αποβολη πριν απο 9 μηνες ακριβως..με πολυ αγχος μετα οτι δεν θα τα καταφερω ξανα...καθε φορα να μετραω μερες και συμπτωματα και ποτε να μην ερχεται... Και τωρα με ακανονιστο κυκλο...πηγα στις 31 μερες και βγηκε η χοριακη 725... Την τριτη ειδαμε σακο και τρελαθηκα απο τη χαρα μου!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?? Με θυμαστε?? Εγω που σας ειχα πρηξει πριν λιγο καιρο..χιχιχι

Επιτελους ηρθε!! 

Αυριο μπαινω στην εκτη εβδομαδα...εχουμε δει τον σακο να μεγαλωνει... Σε 2 βδομαδες εχω ραντεβου για να δουμε το νινι μας και ισως ακουσουμε καρδούλα...

Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις συμβουλες σας και την υπομονη σας!!

@Ε.Γ.Α. @Κατερινάκι/only love

Καλημέρα ευχάριστα νέα! Μπράβο γλυκιά μου συγχαρητήρια και με το καλό σου εύχομαι μία τελειομανής δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη. Με το καλό ν ακούσετε το νινάκι σας  ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Συγχαρητήρια....τι όμορφα νέα! Να έχεις μια γερή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, να την απολαύσεις όσο δεν πάει και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα ευχάριστα νέα! Μπράβο γλυκιά μου συγχαρητήρια και με το καλό σου εύχομαι μία τελειομανής δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη. Με το καλό ν ακούσετε το νινάκι σας  ????

Καλημερα!! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!

Με την στηριξη σας και τις συμβουλες σας πηρα καποιες αποφασεις..ειδα αλλιως τα πραγματα..και τσουπ!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! Συγχαρητήρια....τι όμορφα νέα! Να έχεις μια γερή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, να την απολαύσεις όσο δεν πάει και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Καλημερααααα! Ευχαριστω πολυυυυ!!! Οσο περνανε οι μερες κλαιω απο χαρα...που δοξα το θεο εχω φτασει μεχρι εδω!! 

Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι?? 

Ειχα χαθει απο το φορουμ ενα μηνα και εχω μεινει πολυ πισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερααααα! Ευχαριστω πολυυυυ!!! Οσο περνανε οι μερες κλαιω απο χαρα...που δοξα το θεο εχω φτασει μεχρι εδω!! 

Εσυ σε τι φαση βρισκεσαι?? 

Ειχα χαθει απο το φορουμ ενα μηνα και εχω μεινει πολυ πισω...

Σιγά σιγά θα εγκλιματιστείς πάλι...χαχαχα

Εγώ συνεχίζω ακάθεκτη τις προσπάθειες μου...αν και αυτό τον μήνα ήταν εντελώς ασυντόνιστες!!!!

Μια χαρά θα πάνε όλα....αχχχχχ πολύ χάρηκα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Σιγά σιγά θα εγκλιματιστείς πάλι...χαχαχα

Εγώ συνεχίζω ακάθεκτη τις προσπάθειες μου...αν και αυτό τον μήνα ήταν εντελώς ασυντόνιστες!!!!

Μια χαρά θα πάνε όλα....αχχχχχ πολύ χάρηκα!

 

Σου ευχομαι μεχρι το τελος του χρονου να εχουμε και απο εσενα νεα ευχαριστα!!

Αν υπαρχει δυνατοτητα κανονιστε κανενα ταξιδακι..να χαλαρωσετε...εστω ενα τριημερο...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2017 at 4:54 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε?? Με θυμαστε?? Εγω που σας ειχα πρηξει πριν λιγο καιρο..χιχιχι

Επιτελους ηρθε!! 

Αυριο μπαινω στην εκτη εβδομαδα...εχουμε δει τον σακο να μεγαλωνει... Σε 2 βδομαδες εχω ραντεβου για να δουμε το νινι μας και ισως ακουσουμε καρδούλα...

Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις συμβουλες σας και την υπομονη σας!!

@Ε.Γ.Α. @Κατερινάκι/only love

Αν και τα χουμε πει..Θα σου πω λοιπον ξανά..πως η χαρα μου δεν περιγράφεται!!!Μεσα απο την καρδιά μου κοριτσακι μου όμορφο,ευχομαι να χεις μια καλη,και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Με το καλο το πανέμορφο μωρο σας!!!

Α..και που σαι..το ευχαριστω δεν το δέχομαι!!να το παρεις πισω!!ακου ευχαριστω σε μενα...πφφφφ..?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αν και τα χουμε πει..Θα σου πω λοιπον ξανά..πως η χαρα μου δεν περιγράφεται!!!Μεσα απο την καρδιά μου κοριτσακι μου όμορφο,ευχομαι να χεις μια καλη,και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Με το καλο το πανέμορφο μωρο σας!!!

Α..και που σαι..το ευχαριστω δεν το δέχομαι!!να το παρεις πισω!!ακου ευχαριστω σε μενα...πφφφφ..?????

Αγαααααπη μου!! Αν και μακρια, ολα μαζι τα περασαμε αυτους τους 9 μηνες!!  Ναι οντως το ευχαριστω για εσενα ειναι λιγο.. Εσυ πλεον εισαι οικογενεια, εισαι η αδερφη μου που μπορω να πω τα παντα... Ανυπομονω για την συναντηση μας επιτελους!! Πρεπει να κανονισουμε ταξιδακι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Θερμα συγχαρητηρια κατερινα μου ολα κατ ευχην

Σε ευχαριστω πολυ!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...