Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικη Σκεψη


atha_g

Recommended Posts

Καλημέρα.!

@atha_g αγάπα για 2 μέρες ακόμα και μετά ας τον να ξεκουραστεί για λίγο!

Κορίτσια σε ενδιαφέρουσα υπομονή....στο τέλος της εγκυμοσύνης με εντολή γιατρού μπορεί να κάνετε και κάθε μέρα για να ξεκινήσει ο τοκετός...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα.!

@atha_g αγάπα για 2 μέρες ακόμα και μετά ας τον να ξεκουραστεί για λίγο!

Κορίτσια σε ενδιαφέρουσα υπομονή....στο τέλος της εγκυμοσύνης με εντολή γιατρού μπορεί να κάνετε και κάθε μέρα για να ξεκινήσει ο τοκετός...

 

 @ditaki ετσι θα κανω μακαρι βεβαια να μ αγαπησει κ αυτος...???

Για να μη καταω να ψαξω συνομιλιες θυμησε μου, εσυ τα χεις καταφερει κ εισαι εγκυουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

 @ditaki ετσι θα κανω μακαρι βεβαια να μ αγαπησει κ αυτος...???

Για να μη καταω να ψαξω συνομιλιες θυμησε μου, εσυ τα χεις καταφερει κ εισαι εγκυουλα;

Τελικα ειδα οτι εχεις μια μπουμπου να σου ζησει η κορουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εδω εγω που ειχα αρκετο καιρο να αγαπηθουμε πανω απο μηνα  χθες πεθανα απο τον πονο ελπιζω σημερα να μην ποναω τοσο!!! ???? ε ναι λεω να αγαπηθουμε και σημερα χαχαχαχα να αναπληρωσουμε και τις χαμενες μερες ασε που εχω και ωορεξια αλλα δεν ρωτησα το γιατρο χθες απο ποια μερια εχω !!!απο την καλη η απο εκει που δεν υπαρχει τιποτα ???? Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...