Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να πω και εγώ τον πόνο μου...​​​​​​​


misofeggaro

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!


Πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου 29/09/2017, μέσος όρος κύκλου 29 ημέρες, επαφές είχα στις 9 και στις 15 Οκτωβρίου, είχα καθυστέρηση μέχρι και χθες το απόγευμα , είχα πάρει και το τεστ μου να το κάνω σήμερα το πρωί αλλά με πρόλαβαν οι εξελίξεις... Αδιαθέτησα χθες βράδυ, που εγώ βράδυ δεν έχω αδιαθετήσει σχεδόν ποτέ... Ελεύθερες επαφές έχουμε από το Μάρτη, όχι τόσο προγραμματισμένες γιατί μέχρι τον Ιούλιο δεν συζούσαμε. 
Τώρα δεν ξέρω τι άλλο να πω, εννοείται ότι οι προσπάθειες θα συνεχιστούν με περισσότερη οργάνωση, θα μου λέω, όπως θα μου πείτε και εσείς,  να μην αγχώνομαι και όλα θα γίνουν στην ώρα τους... 
Για το ιστορικό είμαι 36 στα 37, ο σύντροφός μου 40 - 41, και οι δύο χωρίς προβλήματα υγείας, δεν καπνίζουμε αλλά είμαστε υπέρβαροι.
 


Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  Χαιρεται!! Πρωτον, χαλαρωσε γιατι απ'οτι βλεπω δεν προσπαθεις κ τοοοσο πολυ καιρο!! Δευτερον, αν εχεις σταθερο κυκλο θα ξερεις πανω κατω κ την ωορρηξια σου (μπορεις να χρησιμοποιησεις κ τεστακια), οποτε θα σε συμβουλευα εκεινες τις μερες, οχι να βαλεις προγραμμα, αλλα να εισαι super αισθησιακη κ σεξουλιαρα απεναντι στον συντροφο σου ετσι ωστε να εχετε επαφες (κ σιγουρα επαφη 2-4 μερες πριν την ωορρηξια για να ειναι φρεσκο το....πραμα)!! Μην κανεις ρομποτιστικες τεχνικες του στυλ "αγαπη μου, εχω ωορρηξια! Ελα να κανουμε ερωτα...!" γιατι κομπλαρουν τους αντρες κ για συχνα φθειρουν την σεξουαλικη ζωη του ζευγαριου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Γεια σας κορίτσια!


Πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου 29/09/2017, μέσος όρος κύκλου 29 ημέρες, επαφές είχα στις 9 και στις 15 Οκτωβρίου, είχα καθυστέρηση μέχρι και χθες το απόγευμα , είχα πάρει και το τεστ μου να το κάνω σήμερα το πρωί αλλά με πρόλαβαν οι εξελίξεις... Αδιαθέτησα χθες βράδυ, που εγώ βράδυ δεν έχω αδιαθετήσει σχεδόν ποτέ... Ελεύθερες επαφές έχουμε από το Μάρτη, όχι τόσο προγραμματισμένες γιατί μέχρι τον Ιούλιο δεν συζούσαμε. 
Τώρα δεν ξέρω τι άλλο να πω, εννοείται ότι οι προσπάθειες θα συνεχιστούν με περισσότερη οργάνωση, θα μου λέω, όπως θα μου πείτε και εσείς,  να μην αγχώνομαι και όλα θα γίνουν στην ώρα τους... 
Για το ιστορικό είμαι 36 στα 37, ο σύντροφός μου 40 - 41, και οι δύο χωρίς προβλήματα υγείας, δεν καπνίζουμε αλλά είμαστε υπέρβαροι.
 


Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας!

Γεια σου μισοφέγγαρο  μου  δεν έχω τι άλλο να σου γράψω τα έγραψε όλα η @Rosemary και πολύ ωραία. Μην αγχώνεσαι και όλα θα έρθουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...