Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Πόσες κοπέλες βρισκόμαστε σε αυτό το στάδιο; 

Εμείς σήμερα πήγαμε για τον 1ο υπέρηχο και από αύριο ξεκινάω φάρμακα. 

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου.Καλή σου επιτυχία.Και σύντομα φουσκωμένη κοιλίτσα.🤗

• Like 1

καλη επιτυχία κι από μενα! Μη φοβασαι τιποτα, είναι πολύ ευκολη διαδικασία! :) 

• Thanks 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα. Είπαμε να πάμε έτσι για το λόγο ότι υπάρχουν πιο πολλές πιθανότητες για το λόγο ότι έχω σπω και μια περίοδο ότι νανε και με φάρμακα μπορεί να τα καταφέρουμε έχω πιο πολλές πιθανότητες έτσι γιατί 1ο προκαλούμε ωορρηξία και όχι με ένα αυγό θα είναι παραπάνω 2ο γιατί δεν έχω έναν σωστό κύκλο οπότε με αυτό τον τρόπο θα κάνω ωορρηξία και θα κάνουμε και ότι γίνει δεν θα το βάλω Κάτω. Είπαμε να δοκιμάσουμε μερικές φορές να κάνουμε αν δεν πετύχει με την 1η. Είπαμε να μην το αφήσουμε και άλλο να προχωρήσουμε με βοήθεια από εδώ και πέρα. Δοκιμάστε αυτό που σας είπε ο Ουρολογίος και βλέπετε που σου το εύχομαι να μην χρειαστεί να κάνεις και να έρθει φυσιολογικά πολύ πολύ σύντομα..!! Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου..

@ditaki @peacock σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια όχι δεν φοβαμε και ούτε έχω άγχος να σας πω την αλήθεια δεν έχουμε καταλάβει ακόμη τι γίνεται και αυτό είναι καλό γιατί δεν έχουμε το άγχος..! 

Καλό μήνα κορίτσια..!! Με πολλά θετικά τεστ...

Καλησπέρα κορίτσια 2ο υπέρηχος μετά από serpafar αν το λέω σωστά και δεν είδαμε τίποτα αλλά θα με ξανά δει το Σάββατο και όχι μόνο αυτό μου είπε ότι το σπερματοδιαγραμμα δεν έδειξε καλό και ότι θα πρέπει να πάει να ξανά δώσει το Σάββατο για καλλιέργεια γιατί δεν έφτασε είπαν.. Κορίτσια χάνω της ελπίδες μου.. 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια 2ο υπέρηχος μετά από serpafar αν το λέω σωστά και δεν είδαμε τίποτα αλλά θα με ξανά δει το Σάββατο και όχι μόνο αυτό μου είπε ότι το σπερματοδιαγραμμα δεν έδειξε καλό και ότι θα πρέπει να πάει να ξανά δώσει το Σάββατο για καλλιέργεια γιατί δεν έφτασε είπαν.. Κορίτσια χάνω της ελπίδες μου.. 

Ααα όχι απελπισίες  δεν χάνονται  έτσι οι ελπίδες Νίκη μου,ναι σωστά τα γράφεις  στον επόμενο υπέρηχο σου μην τρελαίνεσαι.... Εφόσον υπάρχεις περίοδος υπάρχουν και καταβολές χαλάρωσε ηρέμησε και μην σε πιάνει πανικός 

• Like 2

ΝikhNikh δεν σου εξηγησε γιατι; Μηπως δεν ηταν αρκετη η δοσολογια; Κριμα αλλα μην απογοητευεσαι! 

• Like 1

@karen με έπιασε γιατί μου ήρθαν ξαφνικά αλλά δεν θα το βάλουμε Κάτω αλλά άλλο περίμενα να ακούσω και αλλά άκουσα τέλος πάντων θα περάσει 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

ΝikhNikh δεν σου εξηγησε γιατι; Μηπως δεν ηταν αρκετη η δοσολογια; Κριμα αλλα μην απογοητευεσαι! 

Θα δούμε το Σάββατο αν έκανε τίποτα Αλλιός κάτι με.την δοσολογία θα παίχτηκε.. 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα NikhNikh! Τι δεν έφτασε? Μικρή ποσότητα? Εσύ τώρα σε ποια μερα κυκλου εισαι?

Ναι μικρή ποσότητα μας είπαν είναι φυσιολογικό από εκεί που την έκανε λόγο άγχους. Εγώ είμαι στην 10 ημέρα του κύκλου. 

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Τι κύκλο έχεις? Θέλω να πω το Σάββατο δε θα είναι αργά?

Έχουμε υπολογίσει με τον τελευταίο που ήταν 37 ημέρες. Θα δούμε 

Kαλησπέρα κορίτσια. Εγώ θα ξεκινήσω σήμερα σερπαφαρ και θα παω τη Δευτέρα για υπέρηχο να δουμε τι έγινε. Επειδή δεν έχω ξαναπάρει τι παρενέργειες έχουν, θα μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά ή πρήζεσαι τόσο πολύ,  όπως αναφέρει στο φύλλο οδηγιών?

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Τον επόμενο μήνα κορίτσι μου δεν είναι μακρυά!
    • 24 ναι ☺ Ειχε ανησυχια και κακο υπνο πριν βγαλει το καθε δοντακι! Γενικοτερα το τελευταιο 2μηνο δεν κοιμομαστε πολυ καλα! Οχι, οτι εστρωσε και ποτε ο υπνος μας, αλλα τωρα ειναι λιγο χειροτερα... Οσο για το γαλα ολα αυτα που λες παιζουν το ρολο τους... Μπραβο που το παλεψες ως εδω, το πρωτο 6μηνο ειναι πολυ σημαντικο και μακαρι τελικα να τα καταφερεις και λιγο ακομα... Εσεις πως τα πατε με τον υπνο; Οι στερεες τροφες σας αρεσουν;
    • Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας για ακόμη μια φορά.....έχω πολυκυστικές ωοθήκες οι οποίες είναι σε ήπια μορφή.Τον περασμένο Ιούνιο άρχισε να με ενοχλεί μία κύστη η οπόία είχε μεγαλώσει λίγο παραπάνω,με εξέτασαν 2 γυναικολόγοι με διαφορά ενός μήνα μεταξύ τους και οι 2 μου είπαν ότι δεν είναι τόσο μεγάλη που να χρειάζεται αφαίρεση ή να εμποδίζει τη γονιμότητα,απλά είναι σε τέτοιο σημείο που με πονάει,με συμβούλεψαν μόνο να την ελέγχω.Πριν ένα μήνα σίγουρα έσπασε μία κ έχω βάσιμες υποψίες ότι είχε σπάσει κ άλλη μία πρίν από εκείνη,αλλά δεν είχα δώσει σημασία.Μου έδωσε ο γυναικολόγος αντιβίωση και μετά από 5 μέρες ήρθε η περίοδός μου πιο σαρωτική από ποτέ.Έχω όμως δύο απορίες....1ον: Έχω κύκλο 32 ημερών,πότε περίπου να περιμένω την ωορρηξία μου;;...2ον:Είναι αλήθεια ότι αν σπάσει η κύστη μετά είναι πιο εύκολη η σύλληψη;;;Σας παρακαλώ...θέλω τα φώτα σας...αν γνωρίζει κάποια...
    • Μακάρι το 2018....να μας στείλει σε όλες τα σποράκια μας....και πραγματικά το πιστεύω,αφού το έχουμε βάλει πείσμα,τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε!!!
    • Καλημέρα κούκλες!!! Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση και τις ευχές σας....αν κρίνω από το αποτέλεσμα...τις εννοούσατε!! Έχω ένα θέμα με το ιντερνετ λόγω γραμμής και ευτυχώς μας έδωσαν μια προσωρινή λύση μέχρι να γίνει η επιδιόρθωση στη γραμμή κ έτσι δεν μπορούσα να μπω να μιλήσουμε!!! NikhNikh Μην στενοχωριέσαι....ένα φιλικό μου ζευγάρι έχουν το στίγμα και οι δύο και έκαναν παιδάκι,απλά ταλαιπωρήθηκαν λίγο....αν το έχεις μόνο εσύ δεν είναι και τόσο τραγικό,εκτός αππό το ότι έχεις το ατού της ηλικίας σου!!  
  • Νέες συζητήσεις

Loading...
';