Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανχοθηκα


Scooby!

Recommended Posts

Κορίτσια μ τ κάνετε? Βρέθηκα σήμερα με μια φίλη η οποία μ είπε το εξής π με ανχωσε πολύ... Μ είπε ότι για να πιάσεις παιδί πρέπει να ταιριάζει το ωάριο με το στερματοζωαριο! Πως το καταλάβενεται το έχετε ξανακούσει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ενωει μηπως χρωμοσωμικα ?αυτο ουτε με εξωσωματικη δεν το ξερεις κατι αλλο θα ηθελε να πει !!!!!εσυ μην ανχονεσε με τετοια !!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Τι ενωει μηπως χρωμοσωμικα ?αυτο ουτε με εξωσωματικη δεν το ξερεις κατι αλλο θα ηθελε να πει !!!!!εσυ μην ανχονεσε με τετοια !!!!?

Πραγματικά έλεγα στον δρόμο τι με βρήκε κ πως θα το μάθω αυτό τώρα? Λες δεν είναι κάτι δηλαδή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! φυσηκα και δεν ειναι κατι δεν το εχω ακουσει ποτε!!!! Εσυ κλεισε τα αυτια σου και μην ακους τιποτα γιατι αν αφησεις τα περυθορια πιστεψε με θα σε τρελανουνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Scooby! φυσηκα και δεν ειναι κατι δεν το εχω ακουσει ποτε!!!! Εσυ κλεισε τα αυτια σου και μην ακους τιποτα γιατι αν αφησεις τα περυθορια πιστεψε με θα σε τρελανουνε!!!!

Σευχαριστω πάρα πολύ... Πραγματικά ηρεμισα.. Όντως μπορούν να σε τρελάνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια μ τ κάνετε? Βρέθηκα σήμερα με μια φίλη η οποία μ είπε το εξής π με ανχωσε πολύ... Μ είπε ότι για να πιάσεις παιδί πρέπει να ταιριάζει το ωάριο με το στερματοζωαριο! Πως το καταλάβενεται το έχετε ξανακούσει? 

Η φιλη σου μαλλον ακουσε κατι κ δεν το κατανοησε σωστα. Μπορει πχ να ακουσε για "αλεργια στο σπερμα" που δεν εχει σχεση με την ικανοτητα γονιμοποιησης ειτε για "χρωμοσωματικες ανωμαλιες" που μπορει να συμβει σε οποιαδηποτε γονιμοποιηση, ειτε για "ασυμβατοτητα σπερματοζωαριων" που δεν εχει καμια σχεση με τα ωαρια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Η φιλη σου μαλλον ακουσε κατι κ δεν το κατανοησε σωστα. Μπορει πχ να ακουσε για "αλεργια στο σπερμα" που δεν εχει σχεση με την ικανοτητα γονιμοποιησης ειτε για "χρωμοσωματικες ανωμαλιες" που μπορει να συμβει σε οποιαδηποτε γονιμοποιηση, ειτε για "ασυμβατοτητα σπερματοζωαριων" που δεν εχει καμια σχεση με τα ωαρια.. 

Δεν το αιτιολογήσε καθόλου η αλήθεια είναι εκλεγεί η μικρή της κ έτσι έφυγα κιόλας να το ψάξω με ανχωσε πολύ.. Αλλά ευτυχώς με ηρεμισατε.. <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ηρθε φλασια ρε!! Μαλλον η φιλη σου αναφεροταν στα αντιπατρικα αντισωματα.. μην ασχοληθεις καθολου-εξαιρετικα σπανια περιπτωση που νομιζω καποιοι γιατροι την αμφισβητουνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν μπούμε σε τέτοια τρυπάκια...τη βάψαμε....

Εκτός αν εννοούσε ότι κάποιες κοπέλες για να συλλάβουν πρέπει ο άντρας τους να έχει πιο ¨δυνατό¨σπέρμα...όπως στην περίπτωσή μου....λόγω κάμψης και πτώσης της μήτρας θα πρέπει ο καλός μου να είναι ¨δυνατός¨παίκτης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Μου ηρθε φλασια ρε!! Μαλλον η φιλη σου αναφεροταν στα αντιπατρικα αντισωματα.. μην ασχοληθεις καθολου-εξαιρετικα σπανια περιπτωση που νομιζω καποιοι γιατροι την αμφισβητουνε..

Ωπ και τι σημαίνει αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Αν μπούμε σε τέτοια τρυπάκια...τη βάψαμε....

Εκτός αν εννοούσε ότι κάποιες κοπέλες για να συλλάβουν πρέπει ο άντρας τους να έχει πιο ¨δυνατό¨σπέρμα...όπως στην περίπτωσή μου....λόγω κάμψης και πτώσης της μήτρας θα πρέπει ο καλός μου να είναι ¨δυνατός¨παίκτης!!

Χαχαχ ωραία το έθεσες... Εύχομαι λοιπόν να είναι κ να μάθουμε ευχάριστα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Χάχαχα αυτό λέω κ εγώ... Τι τέλεια μόνο π το φαντάζομαι.. Μπορεί να πάθω και τίποτα από την χαρά μου χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι άκουσε. κάπως αλλιώς στο είπε και πάει λέγοντας...

Μην μου αγχώνεσαι τώρα για κάτι που δεν ξέρουμε καν τι μπορεί να ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι που μου έχει κινήσει την περιέργεια τους τελευταίους 2 μήνες;;;

Είμαι άνεργη 3 μήνες τώρα....που σημαίνει ότι σπάνια θα φάμε απ'έξω,1 φορά τον μήνα περίπου και μαγειρεύω υγιεινά.....έχω παρατηρήσει ότι έχει αλλάξει χρώμα το σπέρμα του καλού μου.....να είναι από τη διατροφή;;;Είναι καλό αυτό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια μ τ κάνετε? Βρέθηκα σήμερα με μια φίλη η οποία μ είπε το εξής π με ανχωσε πολύ... Μ είπε ότι για να πιάσεις παιδί πρέπει να ταιριάζει το ωάριο με το στερματοζωαριο! Πως το καταλάβενεται το έχετε ξανακούσει? 

Φίλες αγχωτικες κάντε πέρα  ??Εμένα μου έλεγε μια γνωστή ότι πρέπει ναγαπιουνται για χουμε εμφύτευση μάλλον κάτι είχε ακούσει και το ερμηνεύεε λάθος τι άλλο θα μας πούνε. Μην σκας και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα μας πάνε αρκεί να μην σταματάμε τις προσπάθειες μας και να τις συνεχίζουμε  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 μιση χρονο που προσπαθούσαμε με τον άντρα μου όλοι είχαν να μου πουν κάτι..να μου προτείνουν κάτι...να με αγχώσουν για κάτι.... όταν έμεινα έγκυος το ίδιο... όλοι είχαν να μου πουν .. προσεχε αυτό εκείνο το άλλο το παράλλο σε σημείο τρέλας..... τώρα που έχω πλέον παιδί επίσης εξακολουθώ να ακούω ένα σωρό κινδυνολογίες και ένα σωρο παράλογα που έχουν να κάνουν με την διατροφή του παιδιού με την ανατροφή του.. οτιδήποτε.... ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ και κάτι έχουν ακούσει.. Θέλει πολύ προσοχή σωστή ενημέρωση και ΠΑΝΤΑ ρωτάμε τον γιατρό μας για ότι μας απασχολέι και μας προβληματίζει..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι που μου έχει κινήσει την περιέργεια τους τελευταίους 2 μήνες;;;

Είμαι άνεργη 3 μήνες τώρα....που σημαίνει ότι σπάνια θα φάμε απ'έξω,1 φορά τον μήνα περίπου και μαγειρεύω υγιεινά.....έχω παρατηρήσει ότι έχει αλλάξει χρώμα το σπέρμα του καλού μου.....να είναι από τη διατροφή;;;Είναι καλό αυτό;;;

Δεν έχω ιδέαααα... Τ χρώμα θα έπρεπε να είναι χαχαχ η τι χρώμα έχει... Το μόνο σίγουρο είναι ότι είναι καλό να τρώτε υγιεινά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Φίλες αγχωτικες κάντε πέρα  ??Εμένα μου έλεγε μια γνωστή ότι πρέπει ναγαπιουνται για χουμε εμφύτευση μάλλον κάτι είχε ακούσει και το ερμηνεύεε λάθος τι άλλο θα μας πούνε. Μην σκας και μην αγχώνεσαι όλα καλά θα μας πάνε αρκεί να μην σταματάμε τις προσπάθειες μας και να τις συνεχίζουμε  ???

Αυτό.! Δύναμη όσο κι αν διαρκέσει... Αλλά όντως όλοι λένε κ από κάτι... Εγώ ή αλήθεια είναι ότι δεν έχω πει κάτι σε άλλους δεν το γνωρίζει σχεδόν κανείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι που μου έχει κινήσει την περιέργεια τους τελευταίους 2 μήνες;;;

Είμαι άνεργη 3 μήνες τώρα....που σημαίνει ότι σπάνια θα φάμε απ'έξω,1 φορά τον μήνα περίπου και μαγειρεύω υγιεινά.....έχω παρατηρήσει ότι έχει αλλάξει χρώμα το σπέρμα του καλού μου.....να είναι από τη διατροφή;;;Είναι καλό αυτό;;;

άλλο και τούτο πάλι, πολύ παρατηρητικια φίλη μας χαχα σε πειράζω. Εγώ δεν έχω ιδέα όσον αφορά την ερώτηση σου,Τι χρώμα παρακαλώ ποιο σκούρο ή ανοιχτό?  Ότι και να ναι ναι δυνατό με φουλ κινητικότητα αντί και συ σύντομα μανούλα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Αυτό.! Δύναμη όσο κι αν διαρκέσει... Αλλά όντως όλοι λένε κ από κάτι... Εγώ ή αλήθεια είναι ότι δεν έχω πει κάτι σε άλλους δεν το γνωρίζει σχεδόν κανείς... 

Έχεις  ν'ακούσεις ακόμη ουυυυυυ παρά πολλά. Όσον αφορά  το ότι δεν έχεις πει κάτι όπως αισθάνεται ο καθένας εγώ δεν το κρύψα ποτέ μου από την αρχή και πάντα το συζητάγα .αντιμετωπιζουμε δυσκολίες στο θέμα να τεκνοποιησουμε αλλά τι να κάνουμε  εμείς το επιλέξαμε. Η δύναμη δεν θα σου τελειώσει ποτέ αντιθέτως όλο και θα μεγαλώνει και από κάθε δυσκολία θ αντλεις περισσοτερη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κορυφαίο που είχα διαβάσει, ήταν πως με την εχμ....κατάποση του σπέρματος, δημιουργεί αντισώματα ο οργανισμός της γυναίκας και μετα σε ενδεχόμενη σύλληψη, το αποβάλλει και κατά συνέπεια αποβάλλει και το έμβρυο!!!!!:shock::shock: Από μ@λ@κίες θα ακούσουμε πολλές......................Η φίλη σου πάντως, μήπως  εννοούσε τις ομάδες αίματος ( οτι πρέπει να είναι συμβατό το ρέζους)???? Όπως και να έχει κλείνουμε τα αυτιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...