Μετάβαση σε περιεχόμενο
MARIA1986

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 1500 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ 700 ΕΥΡΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΙΜΑΝΤΑΣ.ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ.ΔΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ!!

20170925_073809.png

20170916_183647.png

20170916_183626.png

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 6 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημερα. Σε ποια πολη βρισκεσαι?

Νομίζω Θεσσαλονίκη  αν δεν κάνω λάθος είναι η κοπελα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι όλα κανονικά! Σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! 
    • @Kat-Cat,αρχικά ευχαριστω πάρα πολύ για την υποστήριξη..😊😊😊 Αυτό το άγχος θα μας φάει!!Τι να κάνω όμως που δεν μπορώ να το ελέγξω;? Σίγουρα κι εγω πολλές φορές νιώθω αχάριστη που κάθομαι και στεναχώριεμαι και αγχώνομαι για πράγματα που δεν αξίζουν...Αντι να ευχαριστούμε που έχουμε την υγεία μας,στεναχωριομαστε και αγχωνομαστε για ασήμαντες καταστάσεις...Ετσι ομως είναι η φυση του άνθρωπου.. Τεσπα..Τερμα η φιλοσοφία για σήμερα!! Καληνύχτα σε όλες!!
    • @Lini Κορίτσι μ εφόσον γυρισες στη δουλειά το πιο πιθανό είναι να πίνει τ μωρο και ξένο. Πως είναι τώρα π δουλευεις; να ρωτήσω κάτι π δ καταλαβα. Τι εννοείς με τις γυναίκες π θηλάζουν αποκλειστικά ότι είναι μακρυα από μαμάδες κ πεθερές; Κοριτσια ο θηλασμός είναι μεγάλη ευκολία από την άποψη τ έτοιμου γάλακτος. Τώρα π αποθηλασα αν κ μέσα στη νύχτα βαριέμαι να ετοιμάζω τ γάλα της από την άλλη νιώθω πιο απελευθερωμένη.
    • Εγώ κορίτσια χρησιμοποιώ την πιπίλα γιατί μου αδειάζει το στήθος και δε χορταίνει μετά με τίποτα! Αφού το πιπιλίζει συνέχεια.  Να πω την αλήθεια το μωρό έχει πονακια... οπότε η παρηγοριά του είναι το στήθος. Αλλά δεν άφηνε σταγόνα γάλα για το γεύμα του. Επίσης πρέπει να σας πω ότι οι γυναίκες που θηλάζουν αποκλειστικά μένουν μακριά από μαμάδες και πεθερές! Εγώ μια χαρά το πήγαινα μέχρι που ξεκίνησα δουλειά όπως σας έλεγα... Τώρα πίνουμε και ξένο. 
    • Εγώ κορίτσια 17+4 την κατάλαβα πρώτη φορά και ήταν όντως σαν αίσθημα παλμών αλλά εγώ ξαπλωμένη το καταλάβαινα. Επίσης αν είναι ρυθμικό το αίσθημα δεν ειναι αυτό. Είναι σαν χτύπος καρδιάς αλλά στιγμιαίος. Πλέον είμαι 22η εβδομαδα και νιώθω κανονικές κλωτσιές!
  • Νέες συζητήσεις