Μετάβαση σε περιεχόμενο
MARIA1986

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΧΙΚΗΣ ΑΞΙΑΣ 1500 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ 700 ΕΥΡΩ.ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΙΜΑΝΤΑΣ.ΔΕΚΤΟΣ ΚΑΘΕ ΕΛΕΓΧΟΣ.ΔΙΝΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ!!

20170925_073809.png

20170916_183647.png

20170916_183626.png

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 6 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημερα. Σε ποια πολη βρισκεσαι?

Νομίζω Θεσσαλονίκη  αν δεν κάνω λάθος είναι η κοπελα

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσι.Έχουμε νέα,αλλά δυστυχώς όχι καλά.Το ένα από τα δύο ωοθυλακια άρχισε να υποχωρεί,μόνο ένα προχωρούσε.Είπαμε να μη συνεχίσουμε γιατί ποιός ξέρει πώς θα πάει και αυτό.Δεν είμαι για να δίνω ένα σωρό λεφτά και να μη προχωρήσει και αυτό.Την άλλη Δευτέρα έχω υπέρηχο τη 18η μέρα του κύκλου να δούμε πώς πάει,μήπως υπάρχει κανένα κυστικο και χρειαστεί να μου δώσουν προγεστερόνη.Αρχές Αυγούστου στην επόμενη περίοδο ελπίζω οι ορμόνες να είναι καλές για να ξεκινήσω.Τί βάσανο είναι αυτές οι αναβολές.Δε θα βρω κανένα καλό κύκλο βρε κορίτσια;
    • Χαχαχααα θα είμαστε πολλές τελικά... τι ωραία... Κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου...άντε με μια τεράστια χοριακη το απογευματάκι.. Και να έχουμε όλες μας μωράκια υγιή αγκαλιά.. 🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝
    • Κορίτσι μου αυτό είναι υπέροχο... συλλαμβανεις πανεύκολα κορίτσι μου.. κνεγω φοβάμαι.. Κ εγώ είχα παλινδρομη κντωρα είναι 5 εβδομάδων κ κάτι..  μακάρι να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγιέστατο μωράκια αγκαλιά....🔝😙
    • Κορίτσι μου είναι δύσκολο πολύ εχωβπερασει κάτι παρόμοιο κ φοβάμαι κ εγώ πολύ... Την επόμενη όμως με δει δυνατό μωράκι... υπομονή...Όλα θα γίνουν.. 🤗🤗
    • Καλημέρα κορίτσια !!! @melisanthi drakou με το καλό ! @Bloublou85 λίγο υπομονή ακόμα @nikona @sansa έχουμε νέα από τον υπέρηχο ???
  • Νέες συζητήσεις