Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα,ειμαι νεο μελος!! Εχω μια απορια και θελω να ρωτησω αν εχει τυχει σε καμια. Εχω ασταθη κυκλο ο γιατρος με προτινε θεραπεια με duphaston 10 μερες απο δυο χαπια!!εμενα μου ηρθε η περιοδο την 8 μερα.. κ τα σταματησα, ειναι λογικο να ερθει νωριτερα...ευχαριστω 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πολλά δεν σου έδωσε; πόσο καιρό έχει από την τελευταία φορά να σου έρθει; εμένα μου έδινε ανάλογος από 5 ως 7 ημέρες 1 την ημέρα.μην ανησυχείς είναι συμβαίνει. Για το λόγο ότι πέρνεις 2 την ημέρα. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα πολλά δεν σου έδωσε; πόσο καιρό έχει από την τελευταία φορά να σου έρθει; εμένα μου έδινε ανάλογος από 5 ως 7 ημέρες 1 την ημέρα.μην ανησυχείς είναι συμβαίνει. Για το λόγο ότι πέρνεις 2 την ημέρα. 

Ευχαριστω για την απαντηση.  Σχεδον δυο μηνες είχα να αδιαθετησω 

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΓιωτακιΝΓ είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση.  Σχεδον δυο μηνες είχα να αδιαθετησω 

Είναι μάλλον ανάλογος στον γιατρό έχω τα επερνα όταν έφτανα κάπου στης 100 ημέρες χωρίς περίοδο. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ευχομαι θετικα αποτεεσματα σε αυτες που αναμενουν παντως ναι μην απαγοητευομαστε γιατι οι μισες περιμενουν χριστουγεννα και οι αλλες μισες δευτερα αρα εχουμε ακομη εγω 22η μερα σημερα και εχω μπερδευτει λιγο αλλα θα δειξει και οχι τιποτα αλλο εγω δε δουλευω λειπει και ο μικρος δεν εχω κατι να με απασχολειω  εγω νομιζω οτι δεν εχω καν ελπιδες κκαι απο νωρις μαλιστα εχω κατι σαν σπυρακια και ειμαι και υγρη μονο το στηθος δεν εχει ακομη φουσκωσει και υποτιθεται περιμενω 23-26 του μηνα αλλα πολυ νωρις μου ηρθανν τα συμπτωματα
    • Καλημερα κοριτσια μου..χθες ειχαμε γιατρο.ο τραχηλος ειναι σταθερος στο 2.5 οποτε ολα οκ.απλα μου πε να ξεκουράζομαι..τα νινακια ειναι το ενα σχεδον 2κιλα και το αλλο 2200..οποτε κ σ αυτο το κομματι οκ..αν περάσει κ αυτη η βδομαδα δεν θα χουμε αναγκη ουτε τις ενεσεις ..το επομενο σαββατο εχω ραντεβου  για υπερηχο σ αυτον που μου κανε κ ντοπλερ και μετα λογικα αναχωρουμε για γιαννενα..οι υπολοιπες πως τα πατε;
    • @bebe2 μου λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ  Θα περάσει κι αυτό όμως όπως τόσα άλλα που έχουν περάσει και κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε όλες!
    • Καλημέρα κορίτσια! @KONSTANTIA μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου, να κάνουμε την αρχή! Φτάσαμε στη μέση του Δεκέμβρη, πρέπει να ξεκινήσουμε τα θετικά νέα! Εγώ τα ίδια, στην αναμονή. Δεν έκανα άλλο τεστ, δεν βρήκα χρόνο. Προς το παρόν, ησυχία.
    • Καλημέρα.εμενα το τεστακι εχθές μου χαμογέλασε.ηρθαμε σε επαφή εχθές κ προχθές.αααααντε να δούμε.εγω γύρω στις 25 θα κάνω ένα τεστ.ευχομαι ο Δεκέμβρης να είναι για όλες ο καλύτερος μήνας
  • Νέες συζητήσεις