Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@Scooby! μόνο εκεί κάνουν; δεν περ εις και σε άλλα; 

Βρε κορίτσια μόλις άκουσα για την κοπέλα που πήγε να γέννησει και έφυγε έπαθα πλάκα εξαφανίστηκε διάβασα ο γιατρός και η μαία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Μόλις μ το σήκωσαν στο μητέρα κ δεν παίρνουν την συνταγή γιατρού! Είναι 153! 

Μάλλον είναι από τις εξετάσεις που δεν δέχονται με ασφάλιση ίσως αν πας μετά με την απόδειξη στο ΙΚΑ να σου επιστρέψουν κάποιο πόσο....πάλι καλά που είναι τόσο....προσπάθησε και στο άλλο και βλέπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! μόνο εκεί κάνουν; δεν περ εις και σε άλλα; 

Βρε κορίτσια μόλις άκουσα για την κοπέλα που πήγε να γέννησει και έφυγε έπαθα πλάκα εξαφανίστηκε διάβασα ο γιατρός και η μαία. 

?????Δεν έχω ακούσει κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko και εγώ σήμερα το άκουσα πήγε να γέννησει και έφυγε και ο γιατρός λένε είναι πασίγνωστος εδώ στην Αθήνα (Δεν έχουν πει όνομα) και το μαιευτήριο ( δεν λέω το μαιευτήριο) πολύ κρίμα η κοπέλα δεν πρόλαβε καν να δει το μωρό. Διάβασα ότι της είχε πει ότι πρέπει να κάνει καισαρική και η κοπέλα επέμενε για φυσιολογικό και έφυγε ένας θρομβος και πήγε στην καρδιά της. Τι να πω δεν ξέρω φυσικά λέω τη έχω διαβάσει γιατί διάβασα διαφορά πανό σε αυτό το θέμα. Πολυ στεναχωρήθηκα..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@NikhNikh για μένα θα πρέπει να πουν δεν κατάλαβα καλύπτουν τον γιατρό? Για πιο λόγο αυτό μας έχει φάει σε αυτή τη χώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Καλημέρα. Κάπου διάβασα ότι φταίει η κοπέλα που δεν είπε το πρόβλημα της και επέμενε να γέννησει φυσιολογικά και ότι ο γιατρός επέμενε για καισαρική βγήκε η αδελφή της ή κουνιαδια της. Τι να πω.. 

 

Καλημέρα κορίτσια...!!! Εμένα με επισκέφτηκε η κυρία με τα κόκκινα από εχθές..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ διάβασα πως δεν είχε κανένα πρόβλημα κ πως ήταν μέσα στη γέννα ο άντρας της κ έλεγε στο γιατρό να πάνε με Καίσαρ κ εκείνος έλεγε πως δεν υπάρχει λογος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! α ωραία.. Τελικά δεν ξέρουμε πεις είναι η αλήθεια πολλά διαφορά θα διαβάσουμε. Και θα ακούσουμε. Πάντως πολύ κρίμα όπως και να έχει έφυγε μια κοπέλα..!! Στεναχωρήθηκα πολύ...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι περιμένω να σχολασω να πάω σπίτι! Βαριέμαι λίγο σήμερα έχω κ δουλειές σπίτι! Να μαγειρέψω άστααα! Χααχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ήρθαν το πρωί για λίγο τα πεθερικά μου είχαμε μα τα δούμε από τα χρηστουγεννα και αυτές της ημέρες δεν θα κάνω τίποτα.. αδιαθετισα και θα φύγουμε διακοπές και θα έχω περίοδο.. ?? πάντα όταν λέμε για διακοπές θα έχω περίοδο.. λες και ξέρει πότε είναι να πάμε και περνάω βαριά περίοδο.. γκρίνιαξα λίγο συγγνώμη..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι βλακεια αλλά μην το σκέφτεσαι έτσι! Σκέψου ότι θα περάσετε όμορφα κ ξεκινάς μια καινούργια προσπάθεια! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή θα ταλαιπωρηθείς.. Στις διακοπές αν πόνας κ τέτοια δηλαδή! Εγώ παλευω να πάρω τηλ στ Αλεξάνδρα δεν το σηκώνουν ποτέ δεν ξέρω τ θα γίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xoris είπε:

Κορίτσια καλημέρα κι εδω. Λίγο μπερδεύομαι ακομα με το φόρουμ αλλα θα μάθω. Υστεροσκοπιση σε ποια περίπτωση γινεται; 

Καλημέρα. Γίνεται για διάφορους λόγους που κρίνει ο γιατρός, για αφαίρεση πολύποδα, για αφαίρεση διαφράγματος, απλά για επισκόπηση της μήτρας και του ενδομητρίου κτλ. Εγώ είχα κάνει για αφαίρεση πολύποδα. Επίσης πολλοί γιατροί την προτείνουν και πριν από περίπτωση εξωσωματικής επειδή "ξύνουν" τη περιοχή και γίνεται πιο εύκολα η εγκατάσταση του εμβρύου στη μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby εκανα απόξεση τον Οκτώβρη. Νομίζω εκει ξύνουν αναγκαστικά! Οκ. Σευχαριστω για τη βοήθεια! Μήπως κάποια ιδέα για το κόστος εξωσωματικής σε δημόσιο νοσοκομείο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...