Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@karen ανοίγεις ένα μεγάλο θέμα πιστεύω από γνώμη μου.. είδα φίλες παλιές που είχα στην ηλικία μου και έχουν 2 παιδιά κι εγώ ούτε ένα...!!!! Απογοητευτικά τόσο πολύ..!!! Με εμένα λέω τι γίνετε τι κάνω λάθος....!!!!!! Παντρεύτηκα πρώτη από αυτές και αυτές έχουν 2 παιδιά.. ας το καλό λέω τι γίνεται όταν βρέχει μωρά κρατάω πάντα ομπρέλα; που θα πάι  θα κάνω τα πάντα για να έθει..!!! Τελικά η γύρο μας μας επηρεάζουν πολύ Εχθές είχε σε ένα καλή μια εκπομπή με τον γιατρό μου και έναν ακόμα και είπαν τόσο σωστά πράγματα και μου έδωσαν ένα κουράγιο ότι όλες μας μπορούμε να κάνουμε παιδιά έστω και αν θέλει κυνήγι..!!! Σήμερα έχω μάλλον πολλές σκέψεις..!! Σε αυτό το θέμα.. Χαχα 

Είναι η μέρα των σκέψεων αποριων και των γιατί? Γιατί δεν ενημέρωσβε για τ.ν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen είναι η μέρα τον σκέψεων σήμερα.! Κακός που δεν ενημέρωσα.! Αν το βρω στο YouTube αν το ανεβάσουν θα σας στο στείλω.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@karen είναι η μέρα τον σκέψεων σήμερα.! Κακός που δεν ενημέρωσα.! Αν το βρω στο YouTube αν το ανεβάσουν θα σας στο στείλω.! 

Με κουριερ παρακαλώ ο, ΧΙ ταχυδρομείο    ???Που  ναι οι υπόλοιπες χαμένες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα αχ ολυ  μου σ ευχαριστώ πολύ τι πέρασα χθες απελπιστική η κατάσταση δύσκολη μέρα και ήμουν και μόνη ..προσπάθω αλλά με ξεπερνά πολλές φορές λες και κουμαντάρει  άλλος τον εαυτό μου δεν μπορώ να το εξηγήσω 

Θα τα καταφερεις και παλι Karen μου!Εισαι δυνατη και πεισματαρα!Ξερεις τον τροπο να ξεφευγεις απο τις ασχημες καταστασεις.Για τις πολυ ζορικες στιγμες ,εμεις ειμαστε εδω!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Ναι είμαι 5η εβδομάδα ευχαριστώ πολύ 

Συχαριτιρια.. Όλα καλά να πάνε.. αν επιτρέπετε προσπαθούσες πολύ καιρό; δεν έχει τύχει να σε διαβάσω συγγνώμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Erka να έχεις μια υπέροχη όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη. Γειά σας κ από εμένα κορίτσια αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό!! Πολλές φορές μ περνάνε όλα αυτά από το μυαλό εντωμεταξύ όλες μ οι φίλες έχουν παιδιά η περιμένουν ξάδερφε παντρεμένες χάχα αφήστε τα! Επίσης έχω απορία! Ξέρετε γιατί μπορεί να σπάσουν αγγεία στο πρόσωπο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Συχαριτιρια.. Όλα καλά να πάνε.. αν επιτρέπετε προσπαθούσες πολύ καιρό; δεν έχει τύχει να σε διαβάσω συγγνώμη.

Ευχαριστώ κοριτσι μου!!! Ουσιαστικα ουσιαστικα και με πρόγραμμα ας πούμε 2-3 μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

@Erka να έχεις μια υπέροχη όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη. Γειά σας κ από εμένα κορίτσια αυριο έχω ραντεβού με τον γιατρό!! Πολλές φορές μ περνάνε όλα αυτά από το μυαλό εντωμεταξύ όλες μ οι φίλες έχουν παιδιά η περιμένουν ξάδερφε παντρεμένες χάχα αφήστε τα! Επίσης έχω απορία! Ξέρετε γιατί μπορεί να σπάσουν αγγεία στο πρόσωπο? 

Ευχαριστώ πολύ όμορφη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Ευχαριστώ κοριτσι μου!!! Ουσιαστικα ουσιαστικα και με πρόγραμμα ας πούμε 2-3 μήνες. 

Μια Χαρούλα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω νίκη μου παλεύω με τα ανχοι μ δεν με παλεύω άλλο χχαχα! Θα πάω γιατί δεν μπορώ να είμαι στο σκοτάδι να τ πω να μ γράψει εξετάσεις έστω απλές για αρχή δεν ξέρω! Να δούμε κ τις ωοθήκες παίρνω κ αυτά τα inofert και δεν ξέρω αν κάνουν κ τίποτα τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα κύκλο είχα καλό απλά μόλις ξεκίνησα ελεύθερα είχε κάποιες απόκλείσεις! Εμένα μ τα έδωσε γιατί βοηθάει λέει να παραχθούν καλύτερα ωάρια καλύτερη λειτουργία ωοθήκων... Κ γιατί έβλεπε την μια μ ωοθήκη πολυκυστικη! Τώρα τι να πω να βοήθησαν? Θα δείξει! Αλλά τα παίρνω από τον Σεπτέμβρη... Ναι τα φακελάκιαα εκτός από το ότι τα βαρέθηκα πρωί βράδυ φοβάμαι μην τα πίνω κ λάθος χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! βοηθάνε. Εμένα μου έδωσε τα combo αλλά μου είπε νιστικια το πρωί και φαΐ μια ώρα μετά και το απόγευμα να μην έχω φάει 2 ωρες πριν και όταν το πάρω μια ώρα μετά να φάω. Όταν επερνα τα φακελάκια μου είχε δώσει 1 το πρωί νυστικια.! Αυτό μου είπε κι εμένα βοηθάει της ωοθήκες για καλύτερα ωράρια.! Για να δούμε.. θα περιμένουμε νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ δύο παίρνω ένα πρωί ένα βράδυ! Ναι αντε να δούμε κ μετά επόμενος είναι ο ψυχολόγος η yoga θα δω χαχαχ

Όλα καλά θα πάνε θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...