Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Νινα85 πολύ ωραία άμα ξέρεις να φτιάχνεις κοσμήματα.. και τέτοια   

Μα καλά ωμό; ίου το δεν μ'αρέσει να πιάνω ωμά πράγματα ιδικά αυγό.. Ούτε το τρώω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Scooby! Δυστυχώς εμείς δεν αντέξαμε....όλα για κάποιο λόγο γίνονται....ίσως να μην είναι αυτό το γραφτό μου κ ας το ονειρεύομαι από μικρό κοριτσάκι....

Γι'αυτό τώρα θέλω ακόμα πιο πολύ να σας βλέπω δυνατές και να τα καταφέρετε εσείς...να χαίρομαι κ εγώ!!

Νινα νομιζω οτι θα πρεπει να γινεις λιγο πιο.......πως να το πω χωρις να γινω παρεξηγησιμη.....λιγο πιο συνειδητοποιημενη? Ισως λιγοτερο κυκλοθυμικη? Κατι δεν εχεις φιλτραρει σωστα τελος παντων. Κ εξηγω για να μην παρεξηγηθω: Δε γινεται κοριτσια τη μια μερα να ειμαστε ετοιμες να κανουμε παιδι με καποιον, να ελπιζουμε να ειμαστε εγκυες, να λεμε οτι ΑΥΤΟΝ ΜΟΝΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ, μεχρι χθες να λεμε για το σπερμοδιαγραμμα που θα κανει και σημερα να λεμε πως δεν παει αλλο. Αυτα δεν αλλαζουν απο τη μια μερα στην αλλη. Δηλαδη μου θιγεται η νοημοσυνη μου. Ολοι εχουμε τα προβληματα μας με το ταιρι μας, αλλα μην τα παρουσιαζουμε τη μια μερα αγγελικα κ την αλλη μερα ολα ξαφνικα χαθηκαν.Εκτος και αν μας τρολλαρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lila..! είπε:

Νινα νομιζω οτι θα πρεπει να γινεις λιγο πιο.......πως να το πω χωρις να γινω παρεξηγησιμη.....λιγο πιο συνειδητοποιημενη? Ισως λιγοτερο κυκλοθυμικη? Κατι δεν εχεις φιλτραρει σωστα τελος παντων. Κ εξηγω για να μην παρεξηγηθω: Δε γινεται κοριτσια τη μια μερα να ειμαστε ετοιμες να κανουμε παιδι με καποιον, να ελπιζουμε να ειμαστε εγκυες, να λεμε οτι ΑΥΤΟΝ ΜΟΝΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ, μεχρι χθες να λεμε για το σπερμοδιαγραμμα που θα κανει και σημερα να λεμε πως δεν παει αλλο. Αυτα δεν αλλαζουν απο τη μια μερα στην αλλη. Δηλαδη μου θιγεται η νοημοσυνη μου. Ολοι εχουμε τα προβληματα μας με το ταιρι μας, αλλα μην τα παρουσιαζουμε τη μια μερα αγγελικα κ την αλλη μερα ολα ξαφνικα χαθηκαν.Εκτος και αν μας τρολλαρεις

Lila, εισαι λιγο καυστικη, αλλα σε παρα πολλα εχεις δικιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει αλλάξει το τί νιώθω για αυτόν τον άνθρωπο και πραγματικά δεν σας τρολάρω ούτε ήθελα να θίξω την νοημοσύνη σας......κ εγώ νόμιζα ότι σαν ζευγάρι είχαμε τα προβλήματά μας,δεδομένου ότι δεν είμαστε χρόνια μαζί κ ας συζούμε από την αρχή της σχέσης μας και χθες ήταν σαν να μου ήρθε το ταβάνι στο κεφάλι!!!Κυκλοθυμική δυστυχώς είμαι,αλλά προσπαθώ να το αλλάξω...τουλάχιστον έχω καταφέρει να μην μιλάω για κάποια ώρα μέχρι να συνέλθω και να μπω πάλι στους ρυθμούς μου....ή στα νέα δεδομένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Τι έγινε νινάκι μου τι μας γράφεις πάλι τι εννοείς χώρισες και τέλος οι προσπάθειες?   ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα παιδί κορίτσια δ σώζει μια σχέση η ένα γάμο. Συμφωνώ πως τέτοιες αποφάσεις τις παίρνεις πιο συνειδητοποιημένα. Ναι όλες οι σχέσεις έχουν μικροπροβλήματακια άλλα για να υπάρξει χωρισμός υπάρχουν βαθύτερα αίτια.

Είναι οριστικό δηλαδη; είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 διαβάζω τις δημοσιεύσεις σου και πραγματικά μου κάνει τρομερή εντύπωση που λες "Δεν πειραζει.. έχει ο Θεός"... Είσαι σίγουρη οτι έχεις αισθήματα για αυτόν τον άνθρωπο; Συγγνώμη για την ερώτηση που σου κάνω, δεν θέλω να παρεξηγηθώ, αλλά μου είναι αδιανόητο να χωρίζεις απο τον άνθρωπο σου, και πόσο μάλλον με τον οποίο μέχρι χθες ηθελες να κανεις παιδί και να μην σε ενοχλεί καθόλου!! Μήπως ειναι κάποιος παροδικός τσακωμός, πείσμα, εγωισμός; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Δεν μπορώ να σε καταλάβω με τίποτα όλο ερωτηματικά είμαι από όλες τις συζητήσεις σου. Δεν σε κρίνω ίσως έχεις έναν χαρακτήρα που για εμάς είναι περίεργος δεν ξέρω πως να το ονομάσω μας μπερδεύεις συνεχώς ίσως ο τρόπος γραφής δεν ξέρω. Βλεπεις τα πράγματα και αντιμετωπιζεις καταστάσεις διαφορετικά από εμάς τι να πω.  Σκοτσεζικα ντους μας κάνεις.Την μια κάνεις θέματα ανοίγεις συζητήσεις περί συλλήψεως/γονιμοτητας την άλλη δεν βαριέσαι  δεν τρέχει τίποτα δεν ξέρω δεν ξέρω δεν θα γράψω αλλά ίσως Φανώ κακιά. Ξεκαθάρισε κάποθα πράγματα μέσα σου συζητά με ν εαυτό σοΥ. Τι πραγματικά θέλεις και τι σε κάνει χαοουμενη...Να σαι καλα και να περνάς ομορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πολύ στο Θεό....και σήμερα θέλω να κάνω παιδί με τον συγκεκριμένο άνθρωπο,χωρίς να σημαίνει ότι δεν με ενοχλούν κάποια στοιχεία του χαρακτήρα του....όπως τον ενοχλούν κ εκείνον κάποια δικά μου...σε όλους πιστεύω συμβαίνει αυτό....το μόνο που ήθελα ήταν να τον βλέπω συνέχεια να χαμογελάει...να γελάει...να ξεκαρδίζεται....μα χθες άκουσα πράγματα που δεν περίμενα,αν τον πιέζω τόσο πολύ και δεν τον κάνω ευτυχισμένο τότε δεν θέλω να είναι μαζί μου!!!Οι συζητήσεις εδώ μέσα κορίτσια έχουν να κάνουν με θέματα εγκυμοσύνης,ο λόγος που ανέφερα ότι χώρισα ήταν για το ότι εγώ δεν προσπαθώ πια να αποκτήσω το παιδάκι που τόσο πολύ θέλω....θέλω όμως να ακούω ευχάριστα από εσάς,θέλω να σας κάνω να χαμογελάτε....η καθεμία περνάει τον γολγοθά της για να αποκτήσει αυτό που άλλες πετάνε στα σκουπίδια ή άλλες τό έχουν ως δεδομένο.....αν σας έλεγα ότι κάθε λίγο και λιγάκι τρέχω στην τουαλέτα για να μην με δει και πατάω ένα καλό κλάμμα,συνέρχομαι και συνεχίζω ότι έκανα....αν σας πω ότι κοιμήθηκα και ξύπνησα με κλάμματα,αν σας πω ότι έχω ένα τεράστιο βάρος στο στήθος και νομίζω ότι θα σταματήσει η καρδιά μου από τον πολύ πόνο,τί θα βγει;;;Εγώ θέλω να προκαλώ χαρά και γέλιο στους άλλους....ό,τι κ αν περνάω....ή θα σταματήσει κάποια στιγμή να με πονάει ή θα μάθω να ζω με αυτό.....δεν έχω παρεξηγηθεί με καμμία και σας ευχαριστώ πολύ.....όχι μόνο για το χρόνο σας,αλλά και για το ενδιαφέρον σας...ποιός ξέρει....μπορεί να είναι απλά μια δυνατή μπόρα....είμαστε άνθρωποι κ όσο ζούμε ελπίζουμε....για να συνεχίσουμε να ζούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...