Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια και καλή χρονιά με υγεία.Δεν ξέρω αλλά εδώ και 4 μέρες όποτε πάω να μπω κάνει 3-4 λεπτά να φορτώσει η σελίδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια !!Νίκη μου περαστικά !!Εγώ παραμονή Χριστουγέννων πέρασα ψιλοιωσουλα τ κόλλησα και στη μικρή τώρα είμαστε Καλά!!!πολλούς χυμούς να πίνουμε!!!το κακο του χειμώνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια  καλή χρονιά με υγεία χαρές όμορφες στιγμές Και το Mammtland to foroum να γεμίσει με μωρά, περαστικά στις αρρωστουλες μας .Και εγώ έχω θέματα με το φόρουμ αργεί με πετάει δεν προλαβαίνω να γράψω θα φτιαχτεί που θα πάει. Τι κάνετε? Είναι πολλές οι συζητήσεις και δεν σας προλαβαίνω μου στο σκόρπιες δεν μαζεύεστε όλες σε μια χαχα ξεχνώ και τι έχω διαβάσει και μπερδεύω τις γυναίκες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kukki είπε:

Καλή Χρονιά σε όλες, το 2018 να είναι το πιο γόνιμο έτος!

Καλή χρονιά  με υγεία και όλα θα γίνουν  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κι εμένα τώρα που μπήκα δεν κολλάει καθόλου! Δεν έμπαινα συχνά γιατί είμαι κάπως χάλια με αναγούλες όλη την ημέρα και δεν έχω όρεξη για πολλά... Τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...