Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Μπράβο υπέροχα νέα !!!!!τ καλύτερο δωρο !!!!Η τιμή σου για 2 μέρες πριν τη περίοδο είναι σούπερ Καλή!!!σκέψου εγώ με 3 μέρες καθυστέρηση είχα 84...ολα θα πάνε υπέροχα!!!!και θα κάνεις ένα όμορφο καλοκαιρινό μωρο θα γεννήσουμε κοντά κοντά!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rena28 είπε:

Μπράβο υπέροχα νέα !!!!!τ καλύτερο δωρο !!!!Η τιμή σου για 2 μέρες πριν τη περίοδο είναι σούπερ Καλή!!!σκέψου εγώ με 3 μέρες καθυστέρηση είχα 84...ολα θα πάνε υπέροχα!!!!και θα κάνεις ένα όμορφο καλοκαιρινό μωρο θα γεννήσουμε κοντά κοντά!!!???????

Σε ευχαριστω πολυ! Εσυ ποτε γεννας; Εγω λογικα περιμενω αρχες σεπτεμβριου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Νικη σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσια! Πραγματικα! Ουτε οι φιλες μου δε θα κανουν ετσι αμα το μαθουν! Ειστε φοβερη παρεα, χαιρομαι πολυ που σας γνωρισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babybaby είπε:

Παίρνω φιλισίν από όταν αρχίσαμε προσπάθειες, με ρώτησε τώρα κι ο γιατρός!

Επειδή δουλεύω 7, είμαι όμως πολύ τυχερή γιατι μεγάλη αλυσίδα ανοίγει 6, οποτε μιλησα και θα παω εκει στις 6 το πρωι!!! τελεια, δε μπορω να το πιστεψω ακομα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου... το λεμε και το ξαναλεμε μεταξυ μας μηπως και το πιστεψουμε!

Άστο κι εγώ που είμαι στον πέμπτο ακόμα δεν το πιστεύουμε.... 

τι ωραία που είναι όλα αυτά... περνάς όμορφο διάστημα :) ευχαριστησου το όσο περισσότερο περισσότερο μπορείς. :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby αχ μπραβοοοοοοοοοο!! Το πιο όμορφο δώρο! Να πάνε όλα καλά! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Κ όλα θα είναι καλά! Συνχαριτηρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

@babybaby αχ μπραβοοοοοοοοοο!! Το πιο όμορφο δώρο! Να πάνε όλα καλά! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Κ όλα θα είναι καλά! Συνχαριτηρια!!! 

Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι, τον επομενο μηνα σου ευχομαι ολοψυχα να σου λεω εγω συγχαρητηρια!!! αντε να γενναμε και μαζι σχεδον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσακι μ! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι γλυκιά μου! Να έρθει σε ολες μας σύντομα!! Να ρωτήσω κάτι π έχω απορία κ με 2 3 φορές μέσα στο μήνα στις γονιμες πάντα υπάρχει πιθανότητα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως έτσι έμεινα οπότε σου λέω ναι! χαχαχ! Εμείς σε όλο το μήνα είχαμε 5 επαφές, τις 3 στις γόνιμες και τις 2 αμέσως μετά την περίοδο... Κ έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρεις τι χαρά  και τι ελπίδες μ δίνεις! Όλο το μήνα είμαι χάλια! Αντε κορίτσι μ τώρα π έκανες την αρχή! Να πάρουμε μια μια σειρά! Κ λεγε τα κόλπα τώρα χάχα σηκωνες πόδια? Εμενες ξαπλωμένη χαχαχ πες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

Δεν ξέρεις τι χαρά  και τι ελπίδες μ δίνεις! Όλο το μήνα είμαι χάλια! Αντε κορίτσι μ τώρα π έκανες την αρχή! Να πάρουμε μια μια σειρά! Κ λεγε τα κόλπα τώρα χάχα σηκωνες πόδια? Εμενες ξαπλωμένη χαχαχ πες! 

Λοιπον θα σου πω, αν και νομιζω πως δεν παιζουν ρολο αλλα αφου τα εκανα και επιασαν θα σου πω:

1. μετα εμενα ξαπλωμενη (βασικα τις 2 φορες μετα κοιμηθηκα σκεψου για μεσημερακι οποτε εμεινα ωρα ξαπλωμενη

2. δεν εκανα μπανιο αμεσως οπως τον προηγουμενο μηνα. Αντιθετως οταν γινοταν βραδυ εμενα ετσι ως το πρωι (σκουπιζομουν αλλα πλενομουν το επομενο πρωι)

3. ειχα βρει ακριβως την ωορρηξια μου με τεστακι, ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ δεν την εκμεταλλευτηκα!!! Δε μας βγηκε ουτε εκεινη ουτε την επομενη, οποτε και οι 3 φορες ειχαν γινει πριν την ωορρηξια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και εγώ τα κάνω αυτά δεν σηκώνομαι.. Πλενομαι την επόμενη κ με την ωορρηξία δεν τα έχω πάει καλα ακόμα!! Μήπως η στάση? Λένε πως παίζει ρόλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby με το καλοοοοο!!!!Συγχαρητηρια!!!αν θυμαμαι καλα ησουν πολυ απαισιοδοξη γι αυτον τον μηνα σωστα;;; τελειοοοο ηρθε το αντιθετο αποτελεσμα! Μπραβο!θυμησε μου ποσους μηνες ειχατε ελευθερες επαφες, μπας κ παρω λιγο τα πανω μου κ δω κ εγω τα πραγματα πιο αισιοδοξα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! συνέχισε έτσι είσαι σε καλό δρόμο! η στάση νομίζω είναι η αντίθετη από αυτή που πρέπει. Επειδή έχω αρκετό πόνο στην επαφή ουσιαστικά μας βολεύει μόνο εγώ από πάνω. Βέβαια διάβαζα παντού ότι δεν είναι η κατάλληλη για να μείνεις έγκυος, εμείς πάντως αυτήν κάναμε κάθε φορά. Επίσης επειδή έχω οπίσθια κλίση μήτρας είχα ακούσει ότι πρέπει να γυρνάω μπρούμυτα, το έκανα κι αυτό!

@atha_g ναι έχεις δίκιο, ήμουν πολύ απαισιόδοξη επειδή είχαμε βρει την ωορρηξία και δεν την εκμεταλλευτήκαμε και ένιωθα "άσχημα", έλεγα να ξέρουμε πότε είναι και να μην το εκμεταλλευτούμε! Και σκεφτόμουν πως ακριβώς θα γίνει τον επόμενο μήνα! Εμείς είμαστε από τους τυχερούς, ήταν ο δεύτερος μήνας προσπαθειών... Μακάρι να έρθει γρήγορα σε όλα τα κορίτσια!

Δε ξέρω κορίτσια μήπως έπαιξε ρόλο που είχα κάνει τον οκτώβριο υστεροσκόπηση για πολύποδα και στα πλαίσια αυτής σου ξύνουν το ενδομήτριο (scratching) και μου είχε πει ο γυναικολόγος ότι έχω αυξημένες πιθανότητες. Σκεφτείτε κάποιες κοπέλες το κάνουν αυτό καθαυτό για να μείνουν έγκυες...

Τώρα ελπίζω να πάνε όλα καλά από δω και μπρος και να ανεβαίνει η χοριακούλα μου. Για την ώρα ξύπνησα με ζαλάδες και τάση για εμετό, να τα τα πρώτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Αχ τι καλά @babybaby μπράβο! Όλα καλά θα πάνε  θα ανέβενει! Κ θα είσαι μια όμορφη εγκυούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Αχ κορίτσακι μ! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ μακάρι γλυκιά μου! Να έρθει σε ολες μας σύντομα!! Να ρωτήσω κάτι π έχω απορία κ με 2 3 φορές μέσα στο μήνα στις γονιμες πάντα υπάρχει πιθανότητα? 

Και εγω είμαι στον 4 ο μήνα τώρα και πιάσαμε μωράκι με την πρώτη και με μόνο δύο φορές προσπάθειας. Όταν είναι να γίνει θα γίνει και ιδικά αν είσαι χαλαρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η babybaby είπε:

Κορίτσιαααααα!!!!!! Είμαι έγκυος!!!!! Δε μπορώ να το πιστέψω!!!!! Μου είπαν στο μικροβιολογικό ότι η τιμή είναι 62,1. Πήρα το γιατρό και με μάλωσε που βιάστηκα να πάω για χοριακή, λέει ότι έπρεπε να περιμένω την καθυστέρηση... Τέσπα, μου είπε τώρα να ξαναπάω σε 48 ώρες και θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 120. Πώς σας φαίνονται αυτές οι τιμές; Εγώ δεν έχω ιδέα...Και μετά άρχισε τα πρέπει και τα μη!!! χαχαχαχα!! είμαι πολύ ευτυχισμένη αλλά και αγχωμένη. Θα πάνε όλα καλά; Θα μεγαλώνει η χοριακή; Εντωμεταξύ δεν ήθελα να το πω από τώρα στη δουλειά μου αλλά μου είπε να πάω οπωσδήποτε Δευτέρα πρωί οπότε θα πρέπει μάλλον να το πω και δε θέλω ακόμα...

   Πολλα πολλα συγχαρητηρια μικρη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! @babybaby χρόνια πολλά κοπέλα μου, να τα εκατοστήσεις και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!!! 

Εγω δεν μπόρεσα να κρατηθώ και έκανα μια χοριακή σήμερα αντί για Δευτέρα που μου είχε πει ο γιατρός (μετά απο εξωσωματική για όσες δεν ξέρουν την ιστορία μου) και με έχει φάει η αγωνία!! Το ξέρω οτι βιάζομαι αλλά πιστεύω οτι αν είναι να δείξει θα δείξει απο σήμερα, δεν θα το αντέξω να μάθω τα νέα στη δουλειά τη Δευτέρα, καλύτερα σήμερα που είμαι και στο σπιτακι μου!! Στείλτε μου τη θετική ας ενέργεια να πάνε όλα καλα!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariloux έχω διαβάσει την ιστορία σου κ εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πολυυυ εγ κυος ...ισως στη θεση σ να έκανα το ίδιο ...ενταξει είμαστε ανυπόμονος τι να κάνουμε ...μια συνάδελφος μου έκανε εξωσωματική το Μάιο και έκανε χοριακη 3 μέρες πριν ...τωρα περιμένει τα διδυμακια της ???(ήταν 1000% σιγουρη ότι θαταν αρνητική...) οπότε μόνο καλή σκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα @babybaby!! Τα καλυτερα γενεθλια σου... ? 

@Mariloux καλη επιτυχια κοπελα μου! Ελπιζω να εχεις μια ανεβασμενη χοριακη και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα σημερα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...