Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Scooby! Δυστυχώς εμείς δεν αντέξαμε....όλα για κάποιο λόγο γίνονται....ίσως να μην είναι αυτό το γραφτό μου κ ας το ονειρεύομαι από μικρό κοριτσάκι....

Γι'αυτό τώρα θέλω ακόμα πιο πολύ να σας βλέπω δυνατές και να τα καταφέρετε εσείς...να χαίρομαι κ εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Scooby! Δυστυχώς εμείς δεν αντέξαμε....όλα για κάποιο λόγο γίνονται....ίσως να μην είναι αυτό το γραφτό μου κ ας το ονειρεύομαι από μικρό κοριτσάκι....

Γι'αυτό τώρα θέλω ακόμα πιο πολύ να σας βλέπω δυνατές και να τα καταφέρετε εσείς...να χαίρομαι κ εγώ!!

Τι λες μα γιατί? Συγνώμη π ρωτάω έτσι αλλά μετά τα χθεσινά μας μηνύματα μ ήρθε απότομο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι πολύ....αλλά από την αρχή δέσαμε και δεν ζήσαμε ούτε μία μέρα χώρια...ένα χρόνο μόνο....κατευθείαν μείναμε μαζί γιατί υπήρχαν κάποια θέματα στη ζωή του....ήταν έρωτας από την πρώτη ματιά,κάτι που πάντα κορόιδευα!!Ωραία ήταν πάντως.....κ αν δεν είμαστε αισιόδοξες τί θα κάνουμε;;Όταν χαμογελάμε έλκουμε θετικές καταστάσεις...απλά υπάρχουν και παραμέτροι που ξεφεύγουν καμμιά φορά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Όχι πολύ....αλλά από την αρχή δέσαμε και δεν ζήσαμε ούτε μία μέρα χώρια...ένα χρόνο μόνο....κατευθείαν μείναμε μαζί γιατί υπήρχαν κάποια θέματα στη ζωή του....ήταν έρωτας από την πρώτη ματιά,κάτι που πάντα κορόιδευα!!Ωραία ήταν πάντως.....κ αν δεν είμαστε αισιόδοξες τί θα κάνουμε;;Όταν χαμογελάμε έλκουμε θετικές καταστάσεις...απλά υπάρχουν και παραμέτροι που ξεφεύγουν καμμιά φορά.....

Ποτέ δεν ξέρεις... Μπορεί να μην έχει τελειώσει τίποτα.. Θετικές σκέψεις :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Αυτο ακριβως που λεει η @Scooby! βγαζεις τοση χαρα και αισιοδοξια!! Δινεις πολλες ελπιδες! Ακομα και τωρα μιλας τοσο ομορφα! Πραγματικα τι να πω.. να σου πανε ολα κατ ευχην και πολυ συντομα & οντως δε ξερεις αν εχει τελειωσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια....πείτε με χαζή και υπεραισιόδοξη,αλλά φαντάζεστε.....να ήταν λάθος η χοριακή μου ή να έγινε αργά η σύλληψη και να είμαι έγκυος....θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...