Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Αχ κορίτσι μ φαίνεται ναιιιιιι! Μπράβο μακάρι να είναι ακόμα πιο έντονη αύριο!! Σ ευχομαι τα Καλύτερα πρωί πρωί μυνημα αυριοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου σας ευχαριστω ολες τοσο μα τοσο πολυ, με συγκινειτε τοσο!!!! Δεν εχω αλλα reactions δυστυχως! @Rena28 και τα υπολοιπα κοριτσια δλδ που γνωριζετε, η γραμμη ομως ηταν και σε εσας ετσι ή πιο ροζέ; Φοβάμαι πολύ αυτές τις ψεύτικες evaporation lines , έχετε ιδέα αν θα μπορούσε να είναι κάτι τέτοιο και να χαίρομαι τσάμπα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby και εγω την βλεπω!!! Αχ ολα να καλα να πανε κοπελα μου... τοσες την βλεπουμε τη γραμμουλα, στειλε μας αυριο την εντονη!!☺️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@babybaby και εγω την βλεπω!!! Αχ ολα να καλα να πανε κοπελα μου... τοσες την βλεπουμε τη γραμμουλα, στειλε μας αυριο την εντονη!!☺️❣️

Σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να εχω μια εντονοτερη αυριο να σας δειξω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babybaby είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! Μακαρι να εχω μια εντονοτερη αυριο να σας δειξω!

Θα εχεις βεβαια!! Κανε με τα πρωινα... θα περιμενουμε φωτο ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby κοπέλα μου κι εγώ την βλέπω.. Κάνε μια β-χοριακη αύριο.. να δεις..!!!! Τη ωραία που φεύγει το 2017 με ανακοινώσεις εγκυμοσύνης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby κοπέλα μου κι εγώ την βλέπω.. Κάνε μια β-χοριακη αύριο.. να δεις..!!!! Τη ωραία που φεύγει το 2017 με ανακοινώσεις εγκυμοσύνης.. 

Μακάρι Νίκη μου, μακάρι αν κι ακόμα διατηρώ τις επιφυλάξεις μου, θέλω να είμαι σίγουρη για να μην απογοητευτώ. Έχω ακούσει και για λάθη σε τεστάκια, τουλάχιστον αν και το πρωί βγει ετσι, ε τι να πω τοση συμπτωση πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby κοπέλα μου κάνε ένα το πρωί με τα πρωινά και θα είναι πιο έντονη κοπέλα μου..! Λένε το αρνητικό μπορεί να κάνει λάθος.. το θετικό δύσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν τώρα στη 2η εγκυμοσύνη που έκανα ...και ξαναλέω. με καθυστέρηση όχι σαν εσένα που είσαι ακομα.χωρις καν καθυστέρηση είχα το ίδιο με αυτό άλλη μάρκα αλλά ιιιιισα π φαινόταν αν τ έβλεπε η μάνα μ θα με έλεγε τρελή ότι φαντάζομαι γραμμές ...αυτο τι σημαινει αυτά τα τεστ ανιχνεύουν τιμες από 25 κ πάνω χοριακης όταν δηλ αχνοφαίνεται όσο αχνά κ αν είναι υπάρχει ανεβασμένη χοριακη π όσο πάει κ αυξάνεται ...εγω τ κοιτούσα κ κάτω από φως κ από δω κ από κει μήπως με γελούσαν τα μάτια μ....η πρώτη χοριακη μ.ηταν 85 κ η 2η 240....κ πάει λέγοντας !!!καληνύχτα με υπέροχα νέα κ Αύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα! Δεν αντεξα κ σηκωθηκα κ εκανα τ τεστακι στις 3μιση! Βγηκε ελαχιστα πιο σκουρο, το εχω φωτο αλλα δεν προλαβαινω να σας το ανεβασω τωωρα παντως το σημαντικο ειναι οτι μ εφυγε η ιδεα οτι ηταν χαλασμενο, εκτος αν ηταν κ τα δυο!!λεω το απογευμα ν παω για χοριακη ν βεβαιωθω,τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα όλη μέρα !!!Αποκλείεται να είναι λάθος 2 τεστ είσαι έγκυος κ.εισαι στην πολύ αρχή ...να πας για χοριακη θα σου βγει θετική απλά θα πρέπει να ξαναπάς θεωρητικά Κυριακή απόγευμα μετά από 48 ώρες η ρωτά τ γιατρό σου ποτέ θα πρέπει!!πολύ χαίρομαι !!!!Χριστουγεννιάτικο μωρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babybaby είπε:

κοριτσακια μου καλημερα! Δεν αντεξα κ σηκωθηκα κ εκανα τ τεστακι στις 3μιση! Βγηκε ελαχιστα πιο σκουρο, το εχω φωτο αλλα δεν προλαβαινω να σας το ανεβασω τωωρα παντως το σημαντικο ειναι οτι μ εφυγε η ιδεα οτι ηταν χαλασμενο, εκτος αν ηταν κ τα δυο!!λεω το απογευμα ν παω για χοριακη ν βεβαιωθω,τι λετε;

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ? ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟ! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! @babybaby εννοείται να κανεις χοριακή, μάλλον θα δουλεύεις για να λες οτι θα την κανεις το απόγευμα αλλά να ρωτήσεις αν θα στην βγάλουν αύριο γιατί πολλά εργαστήρια δεν σου δίνουν αποτελέσματα Σαββατοκύριακο!!! Αχ άντε με το καλό ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

εγω νομιζα οτι αν παω τ απογευμα θ την εβγαζαν μετα απο λιγο...

Ειναι αναλογως τα εργαστηρια αλλα δυστηχως τα περισσότερα αργουν να τα βγαλουν! Παντως δε πιστεύω οτι κ τα δυο τεστακια ηταν λαθος! Πιστεύω πως εισαι έγκυος!! Εύχομαι ολα να πάνε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby όχι αν πας απόγευμα δεν θα στην βγάλουν άμεσος.. Δυστυχώς.. Δεν παίζει να έκανε λάθος... συγχαρητήρια και όλα να πάνε καλά κοπέλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ ανάλογα π θα πας. Εγώ π ειμαι από επαρχία κ πάω σε συγκεκριμένο μικροβιολογικο ο άνθρωπος μ την έβγαλε μέσα σε 3 ώρες. Αν πας στο απογευματινό άνοιγμα κ τους παρακαλέσεις Ίσως σ την βγάλουν μέχρι τ κλείσιμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby καλά αποτελέσματα...!!! Θα περιμένουμε νέα σου...

Κορίτσια κάτι άσχετο το μαθαίνετε κι εσεις εσυ εγώ έχω καταντήσει του γιατρού.. Όταν βλέπω παιδάκια στη τηλεόραση η όπως σήμερα με το χαμόγελο του παιδιού κλαίτε; γιατί εγώ 5 λεπτά έβαλα την Ζήνα και πλανταξα στο κλάμα.. μάλλον  είμαι του ψυχιάτρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby καλά αποτελέσματα...!!! Θα περιμένουμε νέα σου...

Κορίτσια κάτι άσχετο το μαθαίνετε κι εσεις εσυ εγώ έχω καταντήσει του γιατρού.. Όταν βλέπω παιδάκια στη τηλεόραση η όπως σήμερα με το χαμόγελο του παιδιού κλαίτε; γιατί εγώ 5 λεπτά έβαλα την Ζήνα και πλανταξα στο κλάμα.. μάλλον  είμαι του ψυχιάτρου.

Εγώ πάντα έκλαιγα,κλαίω και θα κλαίω με τέτοια θέματα! Επίσης με θέματα που αφοτούν εγκατάληψη ηλικιωμένων,γηροκομεία κλπ Είναι τα 2 ευαίσθητα σημεία μου....Κατά τα άλλα είμαι άτρωτη...χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...