Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@ditaki πάντα στα 3 χρόνια με επαγγελματική μηχανή ενώ πιο πολλά χρόνια με το κινητό με λίγα λόγια καθαρά 3 χρόνια και κατι με επαγγελματικό εξοπλισμό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@ditaki ακριβώς. Ανεβάζω και στα σοσιαλ πολλές φωτογραφίες μου και βλέπω μεγάλη ανταπόκριση και αυτό με κάνει να συνεχίζω όπως και μουβεχουν γίνει διαφορές προτάσεις από διάφορους φωτογράφους και αυτό με κάνει να συνεχίζω. Αυτό το κακό που έχουμε είναι ότι αρέσει στους άλλους κάτι σε εμάς μας κάνει να θέλουμε να δώσουμε το παραπάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11 Δεκεμβρίου 2017 at 8:14 ΠΜ, ο/η Dim83 είπε:

@Elena o τελικά όλες τα ίδια σκεφτόμαστε. Εγώ μέσα σε 2 βδομάδες είχα μια μονάδα διαφορά. ρώτησα λοιπόν και μου είπε ότι αν δούμε την tsh σε γράφημα δεν είναι ευθεία γραμμή. είναι κυματοειδής καμπύλη (ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ). οπότε είναι πιθανό σε κάθε λήψη να την πιάσεις αλλού. φυσικά δεν μπορεί το πάνω με το κάτω να έχει 5 μονάδες διαφορά. το μισό όμως είναι οκ. όταν ξαναπάς ρώτησε κ να δεις θα σου επιβεβαιωσει αυτο που σου λεω.

Ναι, κάτι μου είχε πει @Dim83στην αρχή, αλλα νόμιζα αυτο είχε να κάνει με τα αντισώματα και όχι με τηνTSH. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ δεν σας έχω γράψει γιατί σήμερα ήμουν πολύ πεσμένη, μου ερχόταν να βάλω τα κλάμματα!! Μου μπήκε στο μυαλό η ιδέα οτι θα πάρω αρνητική χοριακή και με έπιασε πανικός!! Ευτυχώς τώρα συνήλθα και άρχισα να σκέφτομαι πιο αισιόδοξα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Κορίτσια μου εγώ δεν σας έχω γράψει γιατί σήμερα ήμουν πολύ πεσμένη, μου ερχόταν να βάλω τα κλάμματα!! Μου μπήκε στο μυαλό η ιδέα οτι θα πάρω αρνητική χοριακή και με έπιασε πανικός!! Ευτυχώς τώρα συνήλθα και άρχισα να σκέφτομαι πιο αισιόδοξα!! 

   Οχι κοριτσι μου... Λογικο ειναι να εχεις αγχος αλλα προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι... Ποτε θα κανεις χοριακη? Μακαρι να μας εχεις ευχαριστα νεα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτέρα 18/12, προσπαθώ όσο μπορώ να μην το σκέφτομαι!! Δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες, ωρες ωρες γελάω και άλλες κλαίω!! Για το τρελοκομείο θα είμαστε στο τέλος... Χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariloux είπε:

Δευτέρα 18/12, προσπαθώ όσο μπορώ να μην το σκέφτομαι!! Δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες, ωρες ωρες γελάω και άλλες κλαίω!! Για το τρελοκομείο θα είμαστε στο τέλος... Χαχα 

   5 ημερουλες απομενουν λοιπον..! Κανε υπομονη κ ασχολησου με ομορφα πραγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! γιατι καλη μου εισαι τοσο πεσμενη? αν θυμαμαι καλα ξεκινησατε προσφατα τις προσπαθειες. ο μεσος ορος χρονου για συλληψη ειναι 6-9 μηνες. δεν σημαινει οτι θα υπαρξει προβλημα.συγνωμη α εχεις γραψει κατι κ δεν το θυμαμαι.

@Mariloux διαβασα κ στο αλλο post ποσο αγχωμενη εισαι κ φοβασαι. εχεις ολα τα δικια του κοσμου.ολες ετσι θα ημαστε στη θεση σου.προσπαθησε ωστοσο να σκεφτεσαι θετικα.οχι τιποτα αλλο....μηπως γινει η αναμονη πιο ευκολη.με τοσες ευχες και προσευχες απο ολες μας..τι στον κορακα!πρεπει να παει καλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,εννοείται, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λόγια!!! Ήταν μια κρίση πανικού στη σκέψη του αρνητικού, αλλά τώρα πέρασε νιώθω πολύ καλύτερα και είμαι αρκετά αισιοδοξη!!!! Βγήκα μια βολτίτσα στη στολισμένη μας Αθηνα και μπήκα λίγο στο κλίμα των γιορτών!!! ???✨✨

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariloux μόνο θετική σκέψη.. Όλα καλά θα πάνε και σου το εύχομαι.. 

@Scooby! γιατί έτσι κορίτσι μου..;

@babybaby σου εύχομαι να μην έρθει την Κυριακή και για πολλούς μήνες...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@Dim83 και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,εννοείται, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λόγια!!! Ήταν μια κρίση πανικού στη σκέψη του αρνητικού, αλλά τώρα πέρασε νιώθω πολύ καλύτερα και είμαι αρκετά αισιοδοξη!!!! Βγήκα μια βολτίτσα στη στολισμένη μας Αθηνα και μπήκα λίγο στο κλίμα των γιορτών!!! ???✨✨

@Mariloux μπραβο!!!! οι βολτιτσες με το αυτοκινητο στην αθηνα ειναι οι αγαπημενες μου! γυρω απο το συνταγμα κυριως και τη βασ.σοφίας!εινσι και πολυ ωραια στολισμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!


@babybaby@MarilouxΥπομονή! Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα! Μην ανησυχείτε, όλα καλά θα πάνε!

@Scooby!Κι εγώ κάπως έτσι είμαι. Κάνω πως είμαι καλά και δεν τρέχει τπτ, αλλά η ψυχούλα μου το ξέρει. Με μελαγχολούν τα Χριστούγεννα. Αυτή η χαρά που σου επιβάλλουν, να διασκεδάσεις 5 μέρες το χρόνο ενώ τις υπόλοιπες με το ζόρι "επιβιώνεις"... Άσε η υπερβολή σε όλα... Φαγητό, ποτό, γλυκά, διασκέδαση, έξοδα!! Χάνουμε το πραγματικό νόημα των Χριστουγέννων έτσι! 

@NikhNikh @Rosemary Καλημέρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!


@babybaby@MarilouxΥπομονή! Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα! Μην ανησυχείτε, όλα καλά θα πάνε!

@Scooby!Κι εγώ κάπως έτσι είμαι. Κάνω πως είμαι καλά και δεν τρέχει τπτ, αλλά η ψυχούλα μου το ξέρει. Με μελαγχολούν τα Χριστούγεννα. Αυτή η χαρά που σου επιβάλλουν, να διασκεδάσεις 5 μέρες το χρόνο ενώ τις υπόλοιπες με το ζόρι "επιβιώνεις"... Άσε η υπερβολή σε όλα... Φαγητό, ποτό, γλυκά, διασκέδαση, έξοδα!! Χάνουμε το πραγματικό νόημα των Χριστουγέννων έτσι! 

@NikhNikh @Rosemary Καλημέρα... 

  "Αυτή η χαρά που σου επιβάλλουν, να διασκεδάσεις 5 μέρες το χρόνο ενώ τις υπόλοιπες με το ζόρι επιβιώνεις". Φοβερη φραση...

   Καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ κορίτσια κάμποσο καιρό πεσμένη! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει! 

Γιατί ομορφούλα μου? Έρχονται Χριστούγεννα...όλα είναι στολισμένα....απόλαυσε τις στιγμές σου. Μια φορά ζούμε την κάθε στιγμή....

@misofeggaro μου, να κάνεις όπως νοιώθεις. Σημασία έχει να ήμαστε καλά μέσα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. κι εμένα μ'αρέσει η βραδυνή βόλτα στην Αθήνα που είναι στολισμένα όλα εμείς κάνουμε αυτήν την βόλτα πάντα μετά από το τραπέζι της παραμονής τον Χριστούγεννων  δλδ κάπου  στης 12 το βράδυ γυρνάμε όλοι την Αθήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...