Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Γεια σας και απο μένα! Έκανα επαναληπτικές για το θυρεοειδή και η ΤSH Ειναι οριακά.... Άλλο ένα μείον γ αυτο το μήνα.. Ας ελπίσουμε στον επόμενο λοιπόν! @Νινα85 εσυ πως είσαι? πλησιάζουν οι μέρες! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα.....εδώ.....

Δεν μπαίνω και πολύ από χθες....έχω μια ημικρανία που δεν αντέχω ούτε στον υπολογιστή να κοιτάω!!!

Εσύ τί κάνεις;;;

καλα ειμα μωρε, τρεξιμο με τη δουλεια... αντε, 1 και σημερα!!!! ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

καλα ειμα μωρε, τρεξιμο με τη δουλεια... αντε, 1 και σημερα!!!! ε;;;

Εγώ;;...όχιιιιι...από Δευτέρα θα έχω νέα!!!...αν κρατηθώ!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Να κρατηθείς  @Νινα85 σου εύχομαι να μην έρθει η κυρία με τα κόκκινα.

Σε ευχαρίστώ Νίκη μου...μακάρι...αν και εγώ αυτό βλέπω..δεν μπορεί,τόσα συμπτώματα έχω!!!

Να ρωτήσω κάτι;;;Λέτε να πειράζει να πάρω ένα ντεπον;;;Δεν αντέχω άλλο αυτη την ημικρανία!!!....και χθες βράδυ πήρα ένα,δεν περνουσε αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85Κρατήσου! Και τη Δευτέρα βουρ!! Κάνε τώρα τα μαγικά σου και χαλάρωσε, θα περάσει και η ημικρανία :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

@Νινα85Κρατήσου! Και τη Δευτέρα βουρ!! Κάνε τώρα τα μαγικά σου και χαλάρωσε, θα περάσει και η ημικρανία :*

Κρατιέμαι!!!Έκανα τα μαγικά μου...κατάπια ένα ολόκληρο ντεπον...μέχρι και τα δόντια μου πονάνε από την ημικρανία!!Εκτός απ'το ότι δεν αντέχω να είμαι τόσο ήσυχη!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

,Εγώ;;...όχιιιιι...από Δευτέρα θα έχω νέα!!!...αν κρατηθώ!!!χαχαχαχα

Στις 9 δεν περιμένεις; Ε, αν δεν έρθει είναι πολύ καλό σημάδι!! Είναι και η γιορτή μου στις 9, σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

@NikhNikh εσύ γιόρταζες χθές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby Ναι....στείλε....στείλε τη χρειάζομαι!!! :x

Λέτε το κεφάλι μου να με πονάει από την άνοδο της θερμοκρασίας μου;;;Είμαι συνέχεια στο 36.9 με 37.1!!!

Πω πω.... @NikhNikh Όντως γιόρταζες χθες;;;με τα παρατσούκλια εδώ μέσα έχουμε χάσει το μπούσουλα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. Σε υχαριστώ πολύ πολύ  κουκλίτσα μου!!! :x

@NikhNikh Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένα με υγεία,αγάπη και.....ένα σποράκι ('η και 2) πολύ-πολύ σύντομα!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από εμένα !!Νίκη χρόνια πολλά πολλά και του χρόνου να έχεις ένα μπέμπη η μια μπεμπά να σε βασανίζει ευχάριστα ??? Νίνα ειλικρινά έχω μπει κ εγώ σε αγωνία να μην σου έρθουν φυσικά λες και σε ξέρω απτο σχολείο !!Γενικά σε όλα τα κορίτσια εύχομαι πολλές θετικά τεστ !!Και καλή λευτεριά στις ήδη εγκυουλες! Εμείς 22 Δεκεμβρίου έχουμε την Αυχενική .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

@babybaby Ναι....στείλε....στείλε τη χρειάζομαι!!! :x

Λέτε το κεφάλι μου να με πονάει από την άνοδο της θερμοκρασίας μου;;;Είμαι συνέχεια στο 36.9 με 37.1!!!

Πω πω.... @NikhNikh Όντως γιόρταζες χθες;;;με τα παρατσούκλια εδώ μέσα έχουμε χάσει το μπούσουλα....!!!

Νίνα την 28η που ανακάλυψα τελοσπαντων την εγκυμοσύνη ένα από τα συμπτώματα να το πω ετσι ήταν η ζέστη π αισθανόμουν όχι πυρετός μια θερμότητα παραπάνω...ενω δε το πολυπιστευα αυτό με τα δέκατα...τελικα Ναι ήταν ύποπτο ???είχα 36.8 37...ςκει περίπου κ γενικά το είχα ως την 7η εβδ αυτό μετά έγινα μια κρυουλιαρα π.με.αναμμενα καλοριφέρ θέλω κ έξτρα ζακέτα....ουτε η γιαγιά μου τόσο τρέμουλο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena28 είπε:

Νίνα την 28η που ανακάλυψα τελοσπαντων την εγκυμοσύνη ένα από τα συμπτώματα να το πω ετσι ήταν η ζέστη π αισθανόμουν όχι πυρετός μια θερμότητα παραπάνω...ενω δε το πολυπιστευα αυτό με τα δέκατα...τελικα Ναι ήταν ύποπτο ???είχα 36.8 37...ςκει περίπου κ γενικά το είχα ως την 7η εβδ αυτό μετά έγινα μια κρυουλιαρα π.με.αναμμενα καλοριφέρ θέλω κ έξτρα ζακέτα....ουτε η γιαγιά μου τόσο τρέμουλο ??

Να έχεις μια τελειόμηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!!!Κ εγώ με αυτή τη θερμοκρασία είμαι συνέχεια,αλλά δεν ζεσταίνομαι όλη την ώρα....με πιάνουν και κρυάδες και εκνευρίζομαι!Ακόμα και παυσίπονο που πήρα για την ημικρανία,η θερμοκρασία μου δεν έπεσε!!Θα φτιάχνεις ωραίο φραπέ φαντάζομαι τώρα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Να έχεις μια τελειόμηνη και εύκολη εγκυμοσύνη!!!Κ εγώ με αυτή τη θερμοκρασία είμαι συνέχεια,αλλά δεν ζεσταίνομαι όλη την ώρα....με πιάνουν και κρυάδες και εκνευρίζομαι!Ακόμα και παυσίπονο που πήρα για την ημικρανία,η θερμοκρασία μου δεν έπεσε!!Θα φτιάχνεις ωραίο φραπέ φαντάζομαι τώρα!!! :lol::lol:

Χαχαχα καταπληκτικό φραπέ !!σ'ευχαριστώ κοπέλα μου!!!θα χαρώ πάρα πολύ να μάθω τα ευχάριστα σου!!όπως γενικά εδώ όσες ανακοινώνουν εγκυμοσύνες είτε πανεύκολα είτε με προσπάθεια χαίρομαι πολύ!!!αλλά όσες έχουν προσπαθήσει πραγματικά με δυσκολίες με ατυχίες κ.τελικα μένουν με.οποιοδηποτε τρόπο χαίρομαι τόσο σαν να ηταν.αδερφες μου!κ.ας είμαστε άγνωστες μεταξύ αγνώστων!!οι γυναίκες έχουμε πολύ δύναμη τόση δύναμη που δε τη ξέρουμε .....κ.ειμαστε ικανές για ολα!!Έτσι απόψε έχω μια καλή διάθεση !!χαίρομαι π έρχονται Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...