Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@eriv Εγώ να δεις πόσο λιχούδω είμαι...απλά με κοίταξα ένα πρωί στον καθρέφτη και δεν με αναγνώρισα,εκεί ο εγκέφαλός μου έκανε το κλικ και το άκουσα....τώρα που το ξανασκέφτομαι....μήπως το κλικ ήταν ότι χάλασε;;;Τα τελευταία χρόνια δεν λειτουργεί και πολύ καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Εγώ κορίτσι μου θα στα φέρω !!! 

Ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος....εντάξει κορίτσια,δέχομαι την ήττα μου,εγώ δεν μπορώ να στα φέρω.....δεν βγαίνω μάνα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! @Νινα85 αυτο που λες με τα ζευγαρια οσο χρονο ειναι μαζι αυξανονται οι πιθανοτητες δεν το εχω ακουσει (και δε νομιζω να ισχυει). Εκτος ομως αν εννοεις (που ισχυει) αυτο που λενε οτι τον 1ο μηνα εχεις περιπου 25% πιθανοτητα, εως τον 6ο ομως εχεις μεγαλυτερη και γυρω στο χρονο γινεται γυρω στο 85% (μιλαμε για υγιη ζευγαρια χωρις κανενα προβλημα). Αυτό δε σημαινει οτι καθε μηνα δεν εχουν και παλι 25% πιθανοτητα, απλως οτι στατιστικα, αν καθε μηνα εχεις περιπου 25%, στο χρονο θα εχεις σχεδον σιγουρα επιτυχει.

κατα τ αλλα εγω αμασητο το εχω καταπιει το χθεσινο... αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα σημερα, αν και παει, μαλλον πεταξε το πουλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babybaby είπε:

γεια σας κοριτσια!!! @Νινα85 αυτο που λες με τα ζευγαρια οσο χρονο ειναι μαζι αυξανονται οι πιθανοτητες δεν το εχω ακουσει (και δε νομιζω να ισχυει). Εκτος ομως αν εννοεις (που ισχυει) αυτο που λενε οτι τον 1ο μηνα εχεις περιπου 25% πιθανοτητα, εως τον 6ο ομως εχεις μεγαλυτερη και γυρω στο χρονο γινεται γυρω στο 85% (μιλαμε για υγιη ζευγαρια χωρις κανενα προβλημα). Αυτό δε σημαινει οτι καθε μηνα δεν εχουν και παλι 25% πιθανοτητα, απλως οτι στατιστικα, αν καθε μηνα εχεις περιπου 25%, στο χρονο θα εχεις σχεδον σιγουρα επιτυχει.

κατα τ αλλα εγω αμασητο το εχω καταπιει το χθεσινο... αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα σημερα, αν και παει, μαλλον πεταξε το πουλακι...

Ααααα....μην μου το χαλάτε λέμε....όσο περνάει ο καιρός έχουμε περισσότερες πιθανότητες,τέλος!!

Το πουλάκι τσίου...το πουλάκι τσίου....αφού τα είπαμε χθες....έχεις πιθανότητες και μάλιστα πολλές, δεν θέλω ηττοπάθειες....για πάμε να ναέβουμε λίγο γιατί σήμερα δε το έχω και πολύ....να περάσει αυτή η μέρα και θα είμαι πολύ χαρούμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικά σήμερα όλα πάνε χάλια...και με τη δουλειά του καλού μου....έχει φρικάρει τελείως!!!

Μια μέρα είναι θα περάσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η babybaby είπε:

γεια σας κοριτσια!!! @Νινα85 αυτο που λες με τα ζευγαρια οσο χρονο ειναι μαζι αυξανονται οι πιθανοτητες δεν το εχω ακουσει (και δε νομιζω να ισχυει). Εκτος ομως αν εννοεις (που ισχυει) αυτο που λενε οτι τον 1ο μηνα εχεις περιπου 25% πιθανοτητα, εως τον 6ο ομως εχεις μεγαλυτερη και γυρω στο χρονο γινεται γυρω στο 85% (μιλαμε για υγιη ζευγαρια χωρις κανενα προβλημα). Αυτό δε σημαινει οτι καθε μηνα δεν εχουν και παλι 25% πιθανοτητα, απλως οτι στατιστικα, αν καθε μηνα εχεις περιπου 25%, στο χρονο θα εχεις σχεδον σιγουρα επιτυχει.

κατα τ αλλα εγω αμασητο το εχω καταπιει το χθεσινο... αντε να δουμε αν θα γινει τιποτα σημερα, αν και παει, μαλλον πεταξε το πουλακι...

   Ακριβως ετσι ειναι κοριτσι!! Καθε μηνα εχεις τις ιδιες πιθανοτητες (πχ 25%). Οποτε συμφωνα με την απλη στατιστικη ειναι πολυ πιο πιθανο να μεινεις εγκυος μεσα σε 8 μηνες απ'ότι μεσα σε 1 (γιατι εχεις την ευκαιρια να...."τζογαρεις" 8 φορες σε αυτην την πιθανοτητα)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Ακριβως ετσι ειναι κοριτσι!! Καθε μηνα εχεις τις ιδιες πιθανοτητες (πχ 25%). Οποτε συμφωνα με την απλη στατιστικη ειναι πολυ πιο πιθανο να μεινεις εγκυος μεσα σε 8 μηνες απ'ότι μεσα σε 1 (γιατι εχεις την ευκαιρια να...."τζογαρεις" 8 φορες σε αυτην την πιθανοτητα)!!

Εγώ τζογάρω 2η αυτό το μήνα... Έχω κάνει all in λέμε!!!!! Άντε να δούμε αν θα πιάσουμε λαχείο ή θα φάμε τα μούτρα μας πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

   Ακριβως ετσι ειναι κοριτσι!! Καθε μηνα εχεις τις ιδιες πιθανοτητες (πχ 25%). Οποτε συμφωνα με την απλη στατιστικη ειναι πολυ πιο πιθανο να μεινεις εγκυος μεσα σε 8 μηνες απ'ότι μεσα σε 1 (γιατι εχεις την ευκαιρια να...."τζογαρεις" 8 φορες σε αυτην την πιθανοτητα)!!

Που είσαι εσύ εξαφανισμένη όλο βολτάρεις στις βιτρίνες  ??πως είσαι πως πάει η εγκυμοσύνη σου? Σε ποιονΑ είμαστε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2017 at 6:06 ΜΜ, ο/η Νινα85 είπε:

Καλησπέρα!!!

Μαζεύουμε δυνάμεις!!!χαχαχαχα

[smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Εγώ να δεις μάζεμα δεν προλαβαίνω να μαζεύω τον σκροπιο εαυτό μου πφφφ δραματική η κατάσταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Εγώ να δεις μάζεμα δεν προλαβαίνω να μαζεύω τον σκροπιο εαυτό μου πφφφ δραματική η κατάσταση 

Μην σε παίρνει από κάτω τώρα κοπέλα μου,λίγο υπομονή ακόμα....το τελευταίο βήμα σου έμεινε και το καλύτερο!!!Μόνο λίγο υπομονή ακόμα κοριτάκι μου.....όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η karen είπε:

Που είσαι εσύ εξαφανισμένη όλο βολτάρεις στις βιτρίνες  ??πως είσαι πως πάει η εγκυμοσύνη σου? Σε ποιονΑ είμαστε? 

   Εχω γυρισει στην δουλεια (με μειωμενο ωραριο) κ μπαινω στα κλεφτα!!!

   Με συγκινηση κ ριγος σου δηλωνω οτι εδω κ λιγες μερες εχω μπει στον 7ο μηνα!!!

   Ειναι απιστευτο το γεγονος, οτι ακομη δεν το εχω συνειδητοιποιησει... δηλ δεν μπορω ακομα να το πιστεψω οτι σε λιγο καιρο θα αγκαλιαζω το κουταβακι μου..!! Βεβαια δεν σου κρυβω οτι εχω φοβερο αγχος μην συμβει κατι κακο εστω κ τελευταια στιγμη αλλα προσπαθω να το βαζω στην ακρη κ να μην με κυριευει..

   Πως παει το θεμα με την δοτρια? Εχουμε κανενα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

καλησπερα κοριτσια! που ειστε ολες;;;

Καλησπέρα.....εδώ.....

Δεν μπαίνω και πολύ από χθες....έχω μια ημικρανία που δεν αντέχω ούτε στον υπολογιστή να κοιτάω!!!

Εσύ τί κάνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...