Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 43 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

καλησπερα κι απο μενα! καλα ειμαστε @Νινα85 εσυ;;;

Μπράβο....κ εγώ καλά είμαι...κάνω δουλίτσες σε slow motion!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι πάντα ωραία, αλλά σε γενικές γραμμές καλά είναι!

στις πριν 25 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλά είμαι εσυ; 

Και εγώ καλά είμαι....χαρούμενη μπορώ να πω! Τώρα ανυπομονώ για τον πρώτο υπέρηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εχω στενοχωρηθει... τοσες μερες προσπαθουμε συνεχεια, και σημερα που το τεστακι ωορρηξιας εδειξε ΞΕΚΑΘΑΡΑ οτι εχω ωορρηξια αμεσα (ήταν 2 φορές πιο έντονη η 2η γραμμή από τη γραμμή ελέγχου), ε σημερα δεν κατεστη δυνατο να κανουμε κατι... γυρισε αργα απο τη δουλεια, πτωμα και δε μας βγηκε... ρε γαμωτο, λετε παει στραφι ολος ο μηνας τωρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ditaki είπε:

Αν έδειξε σήμερα, τότε έχετε 12 - 36 ώρες να κάνετε κάτι...

ναι, αλλά από εχθές η γραμμή ήταν αρκετά έντονη, δε ξέρω αν μας έχουν μείνει άλλες 36 ώρες... καλά, αν είναι για 12 δεν το συζητώ, θα είμαστε στη δουλειά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην σκέφτεσαι έτσι δεν τα περνούμε για να λέμε τέτοια αλλά για βοήθεια! Και όχι βέβαια δεν πάει στραφεί ο μήνας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Να μην σκέφτεσαι έτσι δεν τα περνούμε για να λέμε τέτοια αλλά για βοήθεια! Και όχι βέβαια δεν πάει στραφεί ο μήνας! 

Τι να πω μακαρι απλα σκεφτομαι να ξερουμε ποτε κανω ωορρηξια και να μην το εκμεταλλευομαστε με τρωει το μαραζι.. σιγουρα μειωνουμε τις πιθανοτητες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Τι να πω μακαρι απλα σκεφτομαι να ξερουμε ποτε κανω ωορρηξια και να μην το εκμεταλλευομαστε με τρωει το μαραζι.. σιγουρα μειωνουμε τις πιθανοτητες...

Πες μου κάτι....χθες ή προχθές κάνατε αγκαλίτεσες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Πες μου κάτι....χθες ή προχθές κάνατε αγκαλίτεσες;;;

Και τα δυο... νιωθω απαισια δ θελω ν τον πιεζω κ να τον στενοχωρω αλλα νιωθω οτι αθετω το στοχο μ, θα χασω εναν ολοκληρο μηνα για μια μερα π ξεραμε οτιθα μπορουσε να αλλαξει τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babybaby είπε:

Και τα δυο... νιωθω απαισια δ θελω ν τον πιεζω κ να τον στενοχωρω αλλα νιωθω οτι αθετω το στοχο μ, θα χασω εναν ολοκληρο μηνα για μια μερα π ξεραμε οτιθα μπορουσε να αλλαξει τα παντα...

Και ποιός σου είπε ότι δεν θα μείνεις επειδή δεν κάνατε αγκαλίτσες απόψε;;;;;;;;;;;;

Μην πανικοβάλεσαι.....εξάλλου ένα υγιές σπέρμα ζει μέχρι και 5 μέρες μέσα στον κόλπο της γυναίκας!!!!!!!!!!

Άσ'τον τον κακομοίρη να πάρει και μια ανάσα....μην τον πνίγεις με τις αγκαλίτσες!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby το σπέρμα μπορεί να επιβιώσει από 3 έως και 5 ημέρες μέσα στο γυναικείο κόλπο, συγκεκριμένα στους βλεννογόνους του κόλπου ή στο ανώτερο τμήμα του γυναικείου γεννητικού συστήματος.Η γονιμοποίηση του ωαρίου στην περίπτωση αυτή είναι δυνατή εάν τα σπερματοζωάρια παραμείνουν ζωντανά. Ας μην ξεχνάμε ότι ένα μόνο σπερματοζωάριο αρκεί για να γονιμοποιηθεί το ωάριο. Εάν το ζευγάρι κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη μερικές ημέρες πριν η γυναίκα έχει ωορρηξία, υπάρχει λοιπόν πιθανότητα εγκυμοσύνης. Οπότε μην απογοήτευσε.. ποτέ δεν ξέρεις..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Τι κάνετε? Καλύτερα είμαι σήμερα! Ευχαριστώ πολύ! Και εγώ advil παίρνω αλλά Για κάποιο λόγο όταν. Είμαι αδιάθετη μ σταματάνε το αίμα κ γιαυτό δεν θέλω Ν παίρνω τίποτα! 

Καλησπέρα τα Advil γιατί τα παίρνεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/11/2017 at 11:24 ΠΜ, ο/η Rosemary είπε:

  Καλημερα κοριτσια!! Θα πω κι εγω τον πονο μου... Εγω καπνιζα απο τα 20 μεχρι πριν λιγους μηνες που εμεινα εγκυος... Καπνιζα στριφτα κ μου αρεσε πολυ να τα κανω με καφε, ποτακι, αλλα πιο πολυ οταν ανοιγα καμια φιλοσοφικοσυζητηση με καμμια φιλη οπου ελεγα "η κουβεντα σηκωνει τσιγαρο"!! Κ υστερα, οταν σκεφτομουν λογικα, θεωρουσα πως ειναι λιγο "αρρωστο" να αρεσει στους ανθρωπους να βαζουν μεσα τους μια βρωμια που αντικειμενικα δεν ειναι καν νοστιμη! Ειναι παραλογο, αλλα μετα.......συνεχιζα ακαθεκτη!! Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου..!

   Μολις εμαθα για την εγκυμοσυνη μου, μαχαιρι! Μου εκανε μαλιστα εντυπωση πως δεν μου ειχε λειψει καθολου..! Προφανως φταιει το κινητρο (που ειναι τεραστιο) αλλα κ το γεγονος οτι εχεις τοσο αγχη στην αρχη της κυησης (ειχα κ καποια προβληματα) που αυτο ειναι το τελευταιο που σκεφτεσαι..! Ισως εφταιγε που τοτε δεν εβγαινα κ εξω.. Εδω κ ενα μηνα ομως ρε κοριτσια, βλεπω κοσμο να καπνιζει κ ΖΗΛΕΥΩ!!! Τι ειναι αυτο το πραγμα?? Τωρα?? Που υποτιθεται οτι εχω απεξαρτητοποιηθει??? Κ εκει που ελεγα οτι αφου το εκοψα στην γεννα δε θα το ξαναβαλω στο στομα μου (για να μην εχει κ τετοιες εικονες το μωρο μου) τωρα φοβαμαι οτι μετα τον θηλασμο, θα το ξαναρχισω... :dry:

Mhn to ksanarxisis.... auth th vlakia ekana egw to eixa kopsi gi 10 xronia k ta teleutea 2 xronia kano 4 tsigara thn hmera ... elega ela mwre ena siga ela omws pou twra to thelo asta???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. @Νινα85 @NikhNikhευχαριστω πολυ για τη στηριξη. Δε χανω τις ελπιδες μ απλα ξερω οτι το περιμενω με αρκετα μειωμενες πιθανοτητεε...(που ειναι ετσι κι αλλιως λιγες) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...