Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Scooby! είπε:

@Νινα85 Αντε κορίτσι μου μπράβο! Κάποια πρέπει να κάνει την αρχή χάχα! 

Νιώθω πολύ ήρεμη,αλλά και πολύ ανυπόμονη....όταν ξύπνησα ήθελα να πάω να κάνω τεστ εγκυμοσύνης,το σκεφτόμουν κανα 5λεπτο,αλλά τελικά άκουσα τη φωνή της λογικής να με ρωτάει: Τί σκέφτεσαι μαρή τρελή;;;;χαχαχαα

Άλλο είναι αυτό που με έχει ανησυχήσει,άνοιξα και θέμα,αλλά δεν έχω καμμιά απάντηση ακόμα....έβγαλα ελάχιστο υγρό από τη θηλή μου χθες βράδυ.....το έψαξα στο google και αυτά που διάβασα δεν ήταν καθόλου ευχάριστα.....με πονάει,αλλά δεν βγήκε άλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Νινα85 ωχ Κι εσυ στο ίντερνετ; θα διαβάσεις πάρα πολλά σε κάθε μιανειναι διαφορετικό έχω ακούσει ότι αν βγάλεις υγρό μπορεί να είναι και ορμονολογικο θα διαβασεις πολλά αν ξανά δεις καλό είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου χωρίς να θέλω να σε ανησύχησω θα ακούσεις πολλά και διάφορα και μπορεί να μην είναι τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 ωχ Κι εσυ στο ίντερνετ; θα διαβάσεις πάρα πολλά σε κάθε μιανειναι διαφορετικό έχω ακούσει ότι αν βγάλεις υγρό μπορεί να είναι και ορμονολογικο θα διαβασεις πολλά αν ξανά δεις καλό είναι να μιλήσεις με τον γιατρό σου χωρίς να θέλω να σε ανησύχησω θα ακούσεις πολλά και διάφορα και μπορεί να μην είναι τίποτα 

Έχεις δίκιο....το ιντερνετ μπορεί να μας τρελάνει!!!Ελπίζω την επόμενη φορά που θα βγάλει κλατι να είναι γάλα για το μωρό μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια, @Νινα85 μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι ολοψυχα! Καιρος εινα, μια μια να περναει στην αλλη πλευρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Σάββατο θα έχουν πάει έξω.. ?

Εγώ κάνω ατελείωτο clubbing στον καναπέ μου φτιάχνοντας πλεκτά!!!χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Εγώ κάνω ατελείωτο clubbing στον καναπέ μου φτιάχνοντας πλεκτά!!!χαχαχαχ

Παναγία μου....ακόμα δεν έγινα μάνα και συμπεριφέρομαι σαν γιαγιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Νινα85 χαίρομαι που η καλή σου διάθεση δείχνει να έχει αποτέλεσμα! Εγώ αδιαθέτησα το πρωί. Το 2018 όμως θα μας φέρει πολλά γερά μωράκια εεε;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Θα πάτε πουθενά τα Χριστούγεννα;

Εγώ όχι... μου χρωστάνε πολλλλλλλλλά λεφτά από τη δουλειά μου οπότε δεν περισσεύει ούτε ευρώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις θα παμε την προηγουμενη βδομαδα απο τα χριστουγεννα που ειναι τα γενεθλια μου για σκ καπου, δεν εχουμε αποφασισει που... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro ωχ άσχημο αυτό..

@babybaby ω μια χαρά.. 

Κι εμείς δεν θα πάμε πουθενά αν κάτσει καμία μονοήμερη  θα πάμε το Γενάρη 4 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είδα όλα μαζί κ επειδή παράλληλα τρώω θα απαντήσω και σε όλα μαζί.....μέχρι να κρατήσω στα χέρια μου θετική χοριακή είμαι πολύ συγκρατημένη (έχω ανοίξει μόνο 4 σαμπάνιες!!)!!

Ναι το 2018 θα φέρει πολλά γερά και όμορφα ζουζούνια!!!

Μπράβο κορίτσια μου να πάτε εδρομούλες και να περάσετε τέλεια,όχι γιατί μετά με το μωρό δεν θα μπορείτε να πάτε ( δεν τα πιστεύω αυτά ),αλλά είναι διαφορετικά να είσαστε μόνοι σας!!!

Εμείς λέμε να πάμε μόνο μια μονοήμερη στον μπαμπά μου στη Σαλαμίνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85καλή όρεξη.. Και μετά μπορείς να κάνεις μικρές αποδράσεις αφήνεις το παιδί σε κάποια γιαγιά και πας 2 μέρες φυσικά να έχει μεγαλώσει λίγο όχι μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι πολυ υπερ και να το παιρνεις μαζι.. οι γονεις μου πχ ποτε δε μας αφηναν πουθενα, παντου μαζι και ταξιδια και εκδρομες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...