Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! δεν μπορείς να κάνεις διαγραφή σε κάτι που έχεις γράψει ήδη και έχεις πατήσει απάντηση. Μόνο να κάνεις επεξεργασία και να σβήσεις το όνομα και να γράψεις κάτι άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκε δυναμικά ο μήνας....άρχισαν τα προεόρτια της περιόδου...καφέ υγρά και κράμπες...και μάλιστα 8 μέρες νωρίτερα,δεν ήθελε να με αγχώσει αυτό τον μήνα!!!Θα πιω να το γιορτάσω!!!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 βλέπω καλά μας μπήκε ο μήνας εγώ κανονικά από αύριο περιμένω αλλά δεν το βλέπω να έρθει νωρίς ξανά..!

Ποτέ δεν ξέρεις...καλύτερα να έρθει μωρό κ όχι η περίοδος!!!Άκου 8 μέρες νωρίτερα....πρώτη φορά,σαν να μου λέει προσπάθησέ το όσο θες,εγώ εδώ κάθε φορά θα βρίσκω τρόπο να σου σπάω τα νεύρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Νινα85 τόσο νωρίτερα; σου έχει ξανασυμβεί; Εννοώ - άσε τα υπόλοιπα - το να δεις καφέ όμως... καλημέρα @Scooby!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

@babybaby Τόσο νωρίς δεν έχει έρθει ποτέ....βασικά ούτε τώρα ήρθε τελικά....έτσι νόμιζα χθες ,αλλά δεν ήρθε τελικά!!!Λέτε να έγινε εμφύτευση χθες;;;Ταιριάζουν οι μέρες και έτσι εξηγείται γιατί έβγαιναν αρνητικά τα τεστ ωορρηξίας...έγινε 3 μέρες πριν τα παραλάβω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! καλά πάει όταν κάνω κακίες κινήσεις με πονάει η όταν κουνάω τον αντίχειρα με πιάνει οπότε πλήρη ακινησία μόνο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα ποναγε πολύ.. 

@Νινα85 δα φανεί μακάρι κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! καλά πάει όταν κάνω κακίες κινήσεις με πονάει η όταν κουνάω τον αντίχειρα με πιάνει οπότε πλήρη ακινησία μόνο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα ποναγε πολύ.. 

@Νινα85 δα φανεί μακάρι κορίτσι μου.. 

Είναι δύσκολος ο πόνος της τενοντίτιδας....παίρνεις κανένα χάπι;;Εμένα πάντως όταν με είχε πιάσει η τενοντίτιδα μου είχε δώσει για ένα μήνα Mesulid και ευτυχώς δεν πονούσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 Ναι μου έχει δώσει αντιφλεγμονώδη μέχρι Παρασκευή που θα ξανά μιλήσω μαζί του αν συνεχίσει μου είπε θα το κινητοποιήσουμε με γύψο μακάρι να μην χρειαστεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 Ναι μου έχει δώσει αντιφλεγμονώδη μέχρι Παρασκευή που θα ξανά μιλήσω μαζί του αν συνεχίσει μου είπε θα το κινητοποιήσουμε με γύψο μακάρι να μην χρειαστεί.. 

Μην το κουράζεις καθόλου και θα περάσει,μακάρι να μην φτάσεις στο σημείο του γύψου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 αυτό κάνω αλλά είναι το δεξί και με το αριστερό δεν είναι εύκολο για τίποτα χαχα άχρηστο χέρι είναι το αριστερό μου.. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 αυτό κάνω αλλά είναι το δεξί και με το αριστερό δεν είναι εύκολο για τίποτα χαχα άχρηστο χέρι είναι το αριστερό μου.. χαχα

Στο δεξί εεεε;;;ώρα να εκπαιδεύσεις το αριστερό...κάνε το σιγά σιγά,καλύτερα να το εκπαιδεύσεις τώρα ούτως ώστε να βοηθάει γενικότερα το δεξί ακόμα και όταν περάσει η τενοντίτιδα,για να μην σε πιάσει ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 σωστή αλλά σε μερικά δεν βολεύει όπως στη φωτογραφική.. τι να κάνω υπομονή.. Εσύ πως είσαι ;

Εγώ είχα πάθει τενοντίτιδα στο αριστερο και τότε ήταν που ανακάλυψα ότι ασυναίσθητα ΄τις περισσότερες δουλειές τις έκανα με το αριστερό,ενώ έγραφα με το δεξί και μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση....το συζήτησα τότε  με την μητέρα μου και μου είπε ότι όταν ξεκίνησα το σχολείο έγραφα με το αριστερό και μου το "έκοψε" ο παππούς μου γιατί θεωρούσε ότι ήταν κακό!!!

Μια χαρά,δεν έχω άλλο αίμα ευτυχώς...άντε να δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Νινα85 μακάρι να ήταν αυτό που είπες εμφύτευση.

Σε ευχαριστώ πολύ-πολύ!!!Η αλήθεια είναι ότι αναπτερώθηκε το ηθικό μου αυτό τον μήνα επειδή έσπασε κσι η κύστη και νομίζω ότι αυτό με βοηθάει στο θέμα γονιμότητας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...