Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariloux είπε:

Χαχαχα εκφράστηκα λάθος.... Δεν φτιάχνω ΤΩΡΑ σουπίτσα, γενικά φτιάχνω!! Χαχαχα η πρωτευουσιάνα 

δεν δικαιολόγησε τρόπος έκφρασης δεν έχει Τ 9 χαχα τι παλεύεις  εσύ που είσαι κρεβάτι καναπέ καρέκλα σκαμπό πάτωμα χαλί ταράτσα μπαλκόνι κούνια παγκάκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω για αύριο...πάντως απόψε έχω ριζότο με μανιτάρια και λουκάνικα και σως μουστάρδας με λευκό κρασί!!

εμένα άλλο είναι το πρόβλημά μου το μεγάλο....από το μεσημέρι παλεύω να φτιάξω μία πλεχτή πεταλούδα που συνέχεια μου βγαίνει λουλούδι....μου έχει σπάσει τα νεύρα τόσο πολύ που σκέφτομαι μόλις την πετύχω να την πυροβολήσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η karen είπε:

Γεια σας κορίτσια  !!! Γιατί έχετε σκορπίστει σε δύο τρεις συζητήσεις άλλες από εδώ άλλες από εκεί μαζευτείτε σε μια συζήτηση όλες  ??μπαίνω από κινητό και με δυσκολεύει μπες βγει αλλαγή συζητήσεων και χάνω και θεμματα τσακωμένος είσαστε ??αφού οποία συζήτηση και άνοιξει η καθεμιά σας σε όλες στο τέλος το ίδιο θέμα συζητάμε τέλος πάντων τα νέα σας  

:):):)Χα χα χα σωστή! Δεν έχω άλλα like!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Hello!!!!Έκανα το 1ο μου τεστ ωορρηξίας!!!

Νινακι εισαι παλι μαζι με τον αντρα σου; Μαλλον εχω χασει επεισοδια, σορυ... Πολυ χαιρομαι κοριτσι μου!!!! Με το καλο!

Κι εγω κοριτσια τα παρηγγειλα, αυριο θα τα εχω. Απο ποια μερα τα ξεκιναω; Απο την 9η εχω διαβασει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...