Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είχα και εγώ στο γυναίκας υγείας  ήταν καθαρές. Τώρα εφόσον πάμε με δανεικά έκανε και ο άνδρας μου και βγήκε ετεροζυγωτης δεν τα θυμάμαι τα παρακάτω ούτε τι σημαίνει αν είναι φορέας νοσεί. Περιμένω το γιατρό μου να γυρίσει από εξωτερικό. Και μόλις βρεθεί η δότρια  να τις κάνει και αυτή επηρεάζει την γονιμοποίηση όταν έχεις ο ένας από τους δύο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Σε εμάς δεν έχει βγει ακόμα η Κυστική ινωση περιμένουμε. 

Αργούμε γύρω στις δύο εβδομάδες που πήγε η φίλη με το στίγμα κάνει διάλειμμα ή  ?χέχε.Τελικα τίποτε αυτό τον μήνα? Υπέροχους έκανες και κοίταγες για ωορρηξία αν θυμάμαι ωάρια δεν είδατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κρύο έχει βάλει πολύ  ❄?☔?❄?☔⛄⛄

Ναι έχει βγάλει..καιρος ήταν φτάσαμε τέλος Νοέμβριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ναι έχει βγάλει..καιρος ήταν φτάσαμε τέλος Νοέμβριο. 

Θα βουλιάξει η Ελλάδα από τα χιόνια είπαν τα μερομήνια μετά Δεκέμβριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Αργούμε γύρω στις δύο εβδομάδες που πήγε η φίλη με το στίγμα κάνει διάλειμμα ή  ?χέχε.Τελικα τίποτε αυτό τον μήνα? Υπέροχους έκανες και κοίταγες για ωορρηξία αν θυμάμαι ωάρια δεν είδατε? 

Ναι κάναμε για να δουμε για ωορρηξία αλλά δεν είδαμε τίποτα και το αφήσαμε για η η ωοθήκες μου δεν παράγουν κάνω ανορεξικους κύκλους. Θα δούμε μετά από 3 μήνες ξανά. Θα φανεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

πω πω κοριτσια εχετε πολυ πλακα με το τ9! δε βγαζω νοημα!

χέσε καιρός να μάθεις την διάλεκτο  μας χαχα άτιμο τ9 όλο μπούρδες βγάζει πολλές φορές εγώ γράφω και δεν τα κοιτώ χέχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Αν δω και χιόνια εδώ που μένω θα πω ότι έγινε το θαύμα εδώ έριξε Πέρση και το πρωί δεν υπήρχε ούτε δείγμα 

 Πολλά περιμένουν πιασεε τέρμα επάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε κι εγώ διαβάζω τινγρσφω με το τ9.. 

@Scooby! Κι εμένα μ'αρέσουν θα ήθελα να εμένα σε μια χώρα που θα είχε μόνο χιόνι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Αν δω και χιόνια εδώ που μένω θα πω ότι έγινε το θαύμα εδώ έριξε Πέρση και το πρωί δεν υπήρχε ούτε δείγμα 

 Πατάω την συζήτηση στα προφίλ μπαίνει τι με μοιάζουν εμένα οι πληροφορίες χαχα πάω να κάνω όπισθεν βγαίνει τελείως από το φόρουμ άιντε ξανά μπες ξεμάτιασμα θέλει μάλλον  ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσιααα! Πολύ κρύο εμένα είναι η αγαπημένη μ εποχή μακάρι να χιονίσει να εγκλοβιστουμε σπίτι!!!! 

Πάψε μην λες τέτοια και δεν έχουμε και ξύλα  ???και άμα τύχει και σε καμιά χοριακη επάνω τι κάμουμε?  Ωραίο αλλά για λίγο όχι πολύ άσε που αν πάγωσε δεν στεριωνψ πουθενά όλο μελανιά Κ.  ...ος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσιααα! Πολύ κρύο εμένα είναι η αγαπημένη μ εποχή μακάρι να χιονίσει να εγκλοβιστουμε σπίτι!!!! 

Πάρε την νίκη και πάτε στα χιόνια που σας αρέσουν και μην παρακαλάτε να χιονισει και αφήστε μας εμάς εδώ.  ⛅?⛅?⛅?⛅το πολύ και λιγο?☔?☔?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@karen με έχεις ξεπεράσει με το τ9.!! Αχαχαχα πρέπει να μαντέψουμε μερικές λέξεις..! Αχαχα 

Ψοφαω=ψοφανε,,,,Κ.... Ος=κωλος  σιγά σε λίγο θα μας ζητάς την κουρτίνα ένα ή δύο χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...