Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο δρόμος όμως θα εχει και ενα τελος, καποια στιγμη θα φτασουμε στον προορισμό μας... αργά ή γρηγορα... γι΄αυτό δε θα εγκαταλείψουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτές της μέρες κορίτσια η αισιοδοξία μου είναι στο -100..μην με παρεξηγείτε..!!Εμείς έχουμε σμίξει όλα τα ενδεχόμενα.. πλέων..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα υπάρχουν και οι μέρες που πέφτουμε ψυχολογικά και θα υπάρχουν,άνθρωποι είμαστε....όμως μέχρι εκεί,δεν το αφήνουμε να μας κυριαρχήσει,ούτε σταματάμε τις προσπάθειες....έλα,ρίξε ένα χαμόγελο τώρα να σε δω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh τι έλεγα καλέ την Δευτέρα??? Τίποτα δεν έχετε κάνει ακόμα... Τώρα ξεκινάτε κ θέλει υπομονή ναι φυσικά κ στη διαδρομή δεν είναι στρωμένα με ροδοπέταλα αλλά τι να κάνουμε θα μαδισουμε κ θα πετάξουμε εμείς...! Αντε λοιπόν μην έρθω να σε βρω κ σε βουτήξω εκεί στα παραθαλάσσια χάχαχαχα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Για το 2ο από το 2015,έχουμε 1 χειρουργείο του άντρα μου(ορχεκτομή) και ελάχιστη ποσότητα σπέρματος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Το ξέρω ότι θέλει υπομονή αλλά με πιάνει αυτό το γιατί μέσα μου..και δεν έρχεσαι..

 @Νινα85 είπαμε για 3 μήνες θα το πάμε χαλαρά. Τέλειος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να αρχίσουμε τα ταξίδια..!!! Κι εγώ ξέρω ανθρώπους πανό στης διακοπές τα κατάφεραν.. Ένας ξάδερφος μου μόλις παντρεύτηκαν και πήγαν ταξίδι του μέλιτος το έπιασαν στο ταξίδι και δεν το προσπαθούσαν καν.. θα πρέπει να πήγενουμε πιο συχνά ταξίδια.. αυτό βλέπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωω ναι!!!Να κάνουμε ταξίδια ή έστω μικρές αποδράσεις,να περιποιούμαστε τους εαυτούς μας και τους άντρες μας,να είμαστε δημιουργικές και δραστήριες......χαρούμενες,αισιόδοξες,να ονειρευόμαστε την εγκυμοσύνη μας και ότι μετά από αυτή την ευχάριστη περίοδο αναμονής πώς θα είμαστε με το ζουζούνι μας στην αγκαλιά μας και τον άντρα μας να μας αγκαλιάζει με όλες τις έννοιες.....να περνάμε καλά ουτως ώστε να γεμίσουμε μπαταρίες για να έρθουν τα πλασματάκια μας να μας τις αδειάσουν!!!Ααχχχχχ......σύμπαν είμαι έτοιμη να γίνω μάνα....ακούς;;;

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όλες μας έχει ένα παιδάκι και παραπάνω.. απλα μερικά παιδάκια θέλουν να μας ταλεπορισουν λίγο..μεχρι να έρθουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh άρα πιο είναι το ηθικό δίδαγμα? Ταξιδιααα

Εκδρομεςςς

Βόλτες... Ν φύγουμε κάνα βράδυ αντί να κοιμηθούμε σε ξενοδοχείο χάχα. 

Όχι εσύ νίκη μου θα σε δουν χαχαχ α (πλάκα κάνω φυσικά) :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh οι γονεις μου εχουν και οι 2 στιγμα και εγω με τον αντρα μου εχουμε και οι 2 στιγμα, αλλα εμεις ειμαστε σε αλλη κατηγορια γιατι ο αντρας μου εχει λανθανον, και το συγκεκριμενο ελλατωμματικο γονιδιο που εχει μαζι με το δικο μου ελλατωμματικο δε δινουν αρρωστο μωρο. Αλλα μεχρι να βρουμε τι ακριβως συμβαινει φαγαμε πολλες ωρες στο κεντρο μεσογειακης αναιμιας του λαικου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby για πες μου λίγο μιας και ξέρεις όταν πέρνεις τηλ τη τους είπες; γιατί μας είπε ο γιατρός μου αλλά έχω ξεχάσει τι μας είπε.. Και εμείς εκεί θα πάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια  !!! Γιατί έχετε σκορπίστει σε δύο τρεις συζητήσεις άλλες από εδώ άλλες από εκεί μαζευτείτε σε μια συζήτηση όλες  ??μπαίνω από κινητό και με δυσκολεύει μπες βγει αλλαγή συζητήσεων και χάνω και θεμματα τσακωμένος είσαστε ??αφού οποία συζήτηση και άνοιξει η καθεμιά σας σε όλες στο τέλος το ίδιο θέμα συζητάμε τέλος πάντων τα νέα σας  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby για πες μου λίγο μιας και ξέρεις όταν πέρνεις τηλ τη τους είπες; γιατί μας είπε ο γιατρός μου αλλά έχω ξεχάσει τι μας είπε.. Και εμείς εκεί θα πάμε.

Καταρχας εισαι σε πολυ καλα χερια εκει. Ειναι οι κορυφαιοι στην Ελλαδα σε αυτο τον τομεα. Παρακολουθουν δεκαδες ασθενεις με μεσογειακη αναιμια καθε μηνα.

Θα σου πω τι ειπα, αλλα πρωτα ηθελα να σε ρωτησω. Γιατι πατε κατευθειαν εκει; Βγηκε του αντρα σου αμφιλεγομενο; Ρωταω γιατι εμας δεν εβγαινε καθαρα στις εξετασεις του αν εχει η οχι στιγμα γι αυτο μας εστειλαν εκει και οταν τους πηρα τους ζητησα μοριακο γονιδιακο ελεγχο, απλα μας υποχρεωσαν πρωτα να επαναλαβουμε εκει και την απλη εξεταση της ηλεκτροφορησης αιμοσφαιρινης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έκανε ο άντρας μου για στίγμα έκανα εγώ και μου βρήκαν και μας είπε ο γιατρός όπως και στο Ρέα να πάμε εκεί να κάνει ο άντρας μου για πιο σίγουρα αυτό κατάλαβα..! Τωραβθα διξει τι να πω. Δεν.ξερω τραβηγμένες καιβπολλα από την Δευτέρα που μας έλεγε. Θα πάμε και θα δούμε τι να πω είναι μέσα στο λαικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί κιόλας να μας έστειλε για να μην ταλεπορουμαστε από εδώ και από εκεί στο να βγει ακριβώς. Δεν τα ξέρω κιόλας απλά μας είπαν να πάμε εκεί από την στιγμή που έχω εγώ. Και των ρώτησα αν γίνεται Μαινάλου και μας είπε ότι από την στιγμή που έχω εγώ πρέπει ο άντρας μου να πάει στο κέντρο εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...