Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@OLY10 μια από τα ίδια κι εμείς αν πάμε καλά ως τότε..!! 

Άντε καλό κουράγιο κι εύχομαι το 2018 να έχουμε αυτό που τόσο επιθυμούμε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο και μετά θα τα ξεχάσουμε όλα μονομιάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10τα profertil τα επερνε και ο αντρας μου ειναι καλα μου ειπανε !!! Τωρα εμεις δεν ξανακαναμε σπερμοδιαγραμμα δεν ηταν απαρετητο γιατι οσο τα επερνε με το που τελειωσε η θεραπεια πηγαμε για ωολυψια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Να ρωτήσω κάτι.; πόσο σας κόστισαν για 3 μήνες; 

Από Ελλάδα το φθηνότερο που βρήκα 205ευρώ. Τα περιμένω από Γερμανία 90ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς αυτές που μας έδωσε 1 κουτί ειμαι για 15 μέρες αν περνει 2 και 30 ημέρες αν περνει 1 ο γιατρό μας είπε να περνει 1 αλλά από εκεί που τα παραγκιλαμε λένε να πάρει 2 την ημέρα και συμφώνησε και ο γιατρός να πάρει 2 κάποτε θέλει 2 κουτιά τον μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση και τις ευχές σας....αν κρίνω από το αποτέλεσμα...τις εννοούσατε!!:)

Έχω ένα θέμα με το ιντερνετ λόγω γραμμής και ευτυχώς μας έδωσαν μια προσωρινή λύση μέχρι να γίνει η επιδιόρθωση στη γραμμή κ έτσι δεν μπορούσα να μπω να μιλήσουμε!!!

NikhNikh Μην στενοχωριέσαι....ένα φιλικό μου ζευγάρι έχουν το στίγμα και οι δύο και έκαναν παιδάκι,απλά ταλαιπωρήθηκαν λίγο....αν το έχεις μόνο εσύ δεν είναι και τόσο τραγικό,εκτός αππό το ότι έχεις το ατού της ηλικίας σου!! :x

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι το 2018....να μας στείλει σε όλες τα σποράκια μας....και πραγματικά το πιστεύω,αφού το έχουμε βάλει πείσμα,τα πάντα μπορούμε να καταφέρουμε!!!:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Καλημέρα κούκλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση και τις ευχές σας....αν κρίνω από το αποτέλεσμα...τις εννοούσατε!!:)

Έχω ένα θέμα με το ιντερνετ λόγω γραμμής και ευτυχώς μας έδωσαν μια προσωρινή λύση μέχρι να γίνει η επιδιόρθωση στη γραμμή κ έτσι δεν μπορούσα να μπω να μιλήσουμε!!!

NikhNikh Μην στενοχωριέσαι....ένα φιλικό μου ζευγάρι έχουν το στίγμα και οι δύο και έκαναν παιδάκι,απλά ταλαιπωρήθηκαν λίγο....αν το έχεις μόνο εσύ δεν είναι και τόσο τραγικό,εκτός αππό το ότι έχεις το ατού της ηλικίας σου!! :x

 

Καλημέρα.. Ναι μας το είπε ο γιατρός αν έχει και ο άντρας μου θα έχουμε άλλες διαδικασίες στην εγκυμοσύνη και αν βγει και μέσα στα φυσιολογικό και είναι κοντά στο όριο θα έχουμε πάλι διαδικασία για αυτό μας έστειλε να πάμε στο κέντρο μεσογειακής αναιμίας να κάνει εκεί την εξετάσει. Όπως και να έχει με κάποιον τρόπο θα έρθει ένα παιδάκι στο σπίτι..! Αλλά πλέων από το 2018.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα.. Ναι μας το είπε ο γιατρός αν έχει και ο άντρας μου θα έχουμε άλλες διαδικασίες στην εγκυμοσύνη και αν βγει και μέσα στα φυσιολογικό και είναι κοντά στο όριο θα έχουμε πάλι διαδικασία για αυτό μας έστειλε να πάμε στο κέντρο μεσογειακής αναιμίας να κάνει εκεί την εξετάσει. Όπως και να έχει με κάποιον τρόπο θα έρθει ένα παιδάκι στο σπίτι..! Αλλά πλέων από το 2018.!

Είμαι σίγουρη ότι το 2018 θα μας έρθει το μωράκι! Αλλιώς εγώ κορίτσια τουλάχιστον νιοώθω να μου τελειώνουν τα ψυχικά αποθέματα και μάλλον θα τα παρατήσω μετά από τόσα χρόνια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 μια από τα ίδια είπα κι εγώ αλλά δεν με αφήνει ο άντρας μου να τα παρατήσω.. Από την Δευτέρα το έχω πει ότι δεν πάει άλλο να τα παρατήσω θέλω και να τελειώνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...