Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα! Μια χαρά! Αφού έχει ήλιο.Χαχαχαχ

ditaki μιλησες με το γιατρό? Nikh εξετάστε το θέμα με τον άνδρα σου να τσεκάρετε για στίγμα και κάντε ήρεμες ερωτικές γιορτές κι έχει ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Νίκη μου όλα θα γίνουν όταν πρέπει να γίνουν για να είστε σίγουροι ότι όλα θα πάνε καλά.

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε ότι μάλλον δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα. Μου έδωσε χάπια για να μου έρθει περίοδος τώρα, και επί της ευκαιρίας έγραψα και κάτι γενικές εξετάσεις που ήθελα να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!

Νίκη μου όλα θα γίνουν όταν πρέπει να γίνουν για να είστε σίγουροι ότι όλα θα πάνε καλά.

Μίλησα με τον γιατρό μου, μου είπε ότι μάλλον δεν έκανα ωορρηξία τον προηγούμενο μήνα. Μου έδωσε χάπια για να μου έρθει περίοδος τώρα, και επί της ευκαιρίας έγραψα και κάτι γενικές εξετάσεις που ήθελα να κάνω.

Αντε με το καλο τον επομενο μηνα.Μαλλον αυτός ο μήνας δεν είναι και ο καλυτερος για πολλές από μας........Πάμε για Δεκέμβρη βουρ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..! 

@OLY10 θα το πάμε πολύ χαλαρά 3 μήνες και βλέπουμε..! 

@ditaki σε ευχαριστώ.. αν επιτρέπεται πιο σου δίνει για να σου έρθει; 

Α κορίτσια δεν θυμάμαι αν σας είπα Εχθές ότι έδωσε για 3 μήνες να πάρει βιταμίνες ο άντρας μου κι εμένα την 15η ημέρα ως την 27η μέρα του κύκλου μου να περνώ duphaston ήθελε να μου δώσει αντισυλληπτικά για 3 μήνες αλλά με ρώτησε αν είχα πάρει ποτέ και του είπα όχι και είπε να μην πάρω τότε και να κάνω αυτό με το duphaston. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

κι εμένα την 15η ημέρα ως την 27η μέρα του κύκλου μου να περνώ duphaston ήθελε να μου δώσει αντισυλληπτικά για 3 μήνες αλλά με ρώτησε αν είχα πάρει ποτέ και του είπα όχι και είπε να μην πάρω τότε και να κάνω αυτό με το duphaston. 

το duphaston είναι σαν βιταμίνη ή κάνει κάτι άλλο?

τα primolut μου έδωσε για 5 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki είναι ακριβώς σαν τα primolut τα επερνα για να αδιαθετισω όταν δεν είχα περίοδο. Η έκανα τεράστιους κύκλους. Δλδ έφτανα πανο από 117 ημέρες και μπυβειπε στης 45 μέρες αν δεν έχει έρθει να περνώ για να έρθει αλλά τώρα θα το πάμε έτσι με την 15η ημέρα και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να μπει ο κύκλος σου σε μαι σειρά, να ξέρεις τι σου γίνεται!

Έχει ήλιο και πολύ κρύο εδώ. Στην υπόλοιπη Ελλάδα τι καιρό έχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?και εδω ηλιο και κρυο!!!!! Εγω ποναω εδω και τρεις μερες και δε λεει να ερθει η αχωνευτη να ξεμπερδευω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@love30 αν ξεπεράσω της 45 ημέρες να πάρω.. ειμαι στην 24η ημέρα του κύκλου μου. Που ευχομαι να ξανά έρθει στης 37 ημέρες.. 

Για τον αντρα σου ποια σου εδωσε αν επιτρεπεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@OLY10 και σε εμάς είπε για 3 μήνες και μετά να ξανά κάνει σπερματοδιαγραμμα. 

Ακριβώς έτσι κι εμείς και αν μέχρι τότε δεν έχω μείνει έγκυος πάμε για σπερματέγχυση στον κύκλο Μαρτίου μάλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...