Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

@NikhNikhΑχ τ ωραία αντε να χαρούμε λιγοοο! 

@babybaby πραγματικά χάλια μέρα... Πως είσαι εσύ? 

χαλια... ενταξει ξερω, ειναι λογικο να μην ηταν τοσο ευκολο, και βαθια μεσα μου δεν το πολυπιστευα οτι θα ημουν τοσο τυχερη, αλλα οσο να ναι ειναι πολυυυ μεγαλη απογοητευση... συγγνωμη κοριτσακια μου, σας ριχνω κι εσας, που εχετε φαει κι εσεις αογοητευσεις... ειμαι αχαριστη, δεν πρεπει να γκρινιαζω, αλλα οσο νυχτωνει σκεφτομαι συνεχεια γιατι δεν ηθελε το γλυκουλι μου να ερθει κοντα μας ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby δεν πρέπει να πέφτεις.. είσαι στην αρχή θα έρθει θα δεις..!! Όλες μας έχουμε περάσει από αυτή την φασει με την απογοήτευση αλλά και πάλι πρέπει να σηκωνόμαστε.. δεν ήρθε τώρα θα έρθει το επομενο. Να ξέρεις ότι σε κάθε κύκλο υπάρχει 18 με 20% να πετύχεις εγκυμοσύνη που στο χρόνο έχεις επιτυχία 90%. Με 95% δεν στα λέω για να σε αγχοσω ούτε μα σε απογοητεύσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby κορίτσι μ γιαυτό είμαστε εδώ για να ακούμε η μία την άλλη είτε στα ευχάριστα είτε στα πιο δύσκολα... Όλα θα γίνουν κ μετά θα μιλάμε για τα δωμάτια τους για το όνομά τους κ πολλά πολλά ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εγώ μόλις ήμουν στο γιατρό και απο αύριο ξεκινάω προετοιμασία για το ενδομήτριο!!!! Το έχω ξαναπεί, αλλά ανυπομονώ σαν να είναι πρώτη φορά (εύχομαι να μου βγει σε καλό η τόση χαρά)

@babybaby σε νιώθω απόλυτα.. Έχω περάσει και εγώ κάποια στιγμή απο αυτή τη φάση, αλλά μην απογοητεύεσαι.. Προσπάθησε, όσο αυτό είναι δυνατό, να μην το σκέφτεσαι τόσο έντονα (να μην ζεις γι'αυτό δηλαδή, γιατί αν κρίνω απο μένα κάποια στιγμή γίνεται εμμονή και δεν σε αφήνει να απολαύσεις τη ζωή)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby δεν πρέπει να πέφτεις.. είσαι στην αρχή θα έρθει θα δεις..!! Όλες μας έχουμε περάσει από αυτή την φασει με την απογοήτευση αλλά και πάλι πρέπει να σηκωνόμαστε.. δεν ήρθε τώρα θα έρθει το επομενο. Να ξέρεις ότι σε κάθε κύκλο υπάρχει 18 με 20% να πετύχεις εγκυμοσύνη που στο χρόνο έχεις επιτυχία 90%. Με 95% δεν στα λέω για να σε αγχοσω ούτε μα σε απογοητεύσω.

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

@babybaby κορίτσι μ γιαυτό είμαστε εδώ για να ακούμε η μία την άλλη είτε στα ευχάριστα είτε στα πιο δύσκολα... Όλα θα γίνουν κ μετά θα μιλάμε για τα δωμάτια τους για το όνομά τους κ πολλά πολλά ευχαριστα

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσια μου εγώ μόλις ήμουν στο γιατρό και απο αύριο ξεκινάω προετοιμασία για το ενδομήτριο!!!! Το έχω ξαναπεί, αλλά ανυπομονώ σαν να είναι πρώτη φορά (εύχομαι να μου βγει σε καλό η τόση χαρά)

@babybaby σε νιώθω απόλυτα.. Έχω περάσει και εγώ κάποια στιγμή απο αυτή τη φάση, αλλά μην απογοητεύεσαι.. Προσπάθησε, όσο αυτό είναι δυνατό, να μην το σκέφτεσαι τόσο έντονα (να μην ζεις γι'αυτό δηλαδή, γιατί αν κρίνω απο μένα κάποια στιγμή γίνεται εμμονή και δεν σε αφήνει να απολαύσεις τη ζωή)

 

Κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ! Πραγματικα ειστε το κατι αλλο, μου φτιαχνετε πολυ το κεφι! Κι ο αντρας μου στενοχωρηθηκε, αλλα οι αντρες ειναι αλλιως, κατευθειαν λεει "δεν πειραζει, θα τα καταφερουμε τον επομενο μηνα", ενω εγω επεσα πολυ... Αλλα εχετε δικιο, θα περιμενω να τελειωσει η σκατοπεριοδος και θα αρχισω εκ νεου προσπαθειουλες!! Η επομενη φορα που περιμενω περιοδο ειναι 17/12 και στις 16/12 εχω γενεθλια! Μακαρι αυτο να ειναι το δωρο μου για φετος!

@NikhNikh τι εγινε;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby έτσι μπράβο!! Να πας δυναμικά με αισιοδοξία, ο,τι έφυγε έφυγε κοιτάμε μπροστά τώρα και δεν πτοουμαστε μέχρι να τα καταφέρουμε!!! Πολλές φορές οι άντρες στεναχωριουνται πολύ παραπάνω απο εμάς αλλά δεν μας το δείχνουν, για να μας δώσουν δύναμη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μ θύμησες εμένα έτσι έλεγα στα γενέθλια να πάρω ένα τέτοιο δώρο.... Δεν πειράζει του χρόνου εύχομαι να το κρατάω..,! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν σας διάβασα απογοήτευση δεν κάνουμε τίποτα θα με ξανά δει μετά από τα Χριστούγεννα.. να δουμε τι θα κάνουμε.. α και βρήκαμε και στίγμα σε εμένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι @Scooby! μου να το κρατας στα χερακια σου και να εισαι η πιο ευτυχισμενη μανουλα του πλανητη!!!

@Mariloux οντως μπορει να στενοχωρηθηκε περισσοτερο αλλα να μην το εδειξε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια δεν σας διάβασα απογοήτευση δεν κάνουμε τίποτα θα με ξανά δει μετά από τα Χριστούγεννα.. να δουμε τι θα κάνουμε.. α και βρήκαμε και στίγμα σε εμένα..

Λυπαμαι πολυ @NikhNikh πραγματικα, πολυ ασχημη μερα τελικα για ολους...

Για το στιγμα, εφοσον δεν εχει ο αντρας σου δεν εχετε θεμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν το ξέρουμε αν έχει πρέπει να κάνει ιδικες εξετασεις

Μαλιστα, καταλαβα... Τα καλα τα δικα μας κι εσεις... Συγγνωμη που ρωταω και σε απασχολω τωρα, ειλικρινα συγγνωμη, αλλα επειδη ειμαι τελειως ασχετη απο τη διαδικασια της σπερματεγχυσης, τωρα δλδ που σας ειπε αυτος μετα τα Χριστουγεννα, στο ενδιαμεσο εσυ δε μπορεις να προσπαθεις; Και να τυχει να μεινεις εγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babybaby είπε:

Μαλιστα, καταλαβα... Τα καλα τα δικα μας κι εσεις... Συγγνωμη που ρωταω και σε απασχολω τωρα, ειλικρινα συγγνωμη, αλλα επειδη ειμαι τελειως ασχετη απο τη διαδικασια της σπερματεγχυσης, τωρα δλδ που σας ειπε αυτος μετα τα Χριστουγεννα, στο ενδιαμεσο εσυ δε μπορεις να προσπαθεις; Και να τυχει να μεινεις εγκυος;

Θα προσπαθήσω ενδιάμεσα θα δούμε κάτσε γιατί μας έχουν καταραστεο δεν γίνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh μου μην το λες αυτό κοριτσάκι μου όλα θα γίνουν... Θα προσπαθήσετε κανόνικα εσείς κ πότε δεν ξέρεις ακόμα κ μετά τα Χριστούγεννα να είναι... Δεν έχεις εξαντλήσει τίποτα ακόμα για να απελπίζεσαι! Για να θυμηθώ λίγο έχεις πολυκυστικες κ δεν κάνεις ωορρηξία μόνη σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Θα προσπαθήσω ενδιάμεσα θα δούμε κάτσε γιατί μας έχουν καταραστεο δεν γίνεται..

Τι να σου πω εγω να μην απογοητευεσαι; Πολυ λυπαμαι που νιωθεις ετσι πραγματικα τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh λοιπόν καταλαβενω απόλυτα πως μπορεί να είσαι αυτή τη στιγμή!! Αλλά δεν έχει τελειώσει τίποταααααα δεν σ έδωσε τελεσίδικο κανένας κ κάνεις δεν μπορεί να σ δώσει.. Μόνο ο Θεός ξέρει...! Γιαυτό λοιπον ψυχραιμία...!!! ?

Θα γίνουν όλα μπορεί όλα να έγιναν για να έρθει μόνο του το ξέρεις? Δεν το ξερεις..! 

Και δεν θα λες τέτοιες κουβέντες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κι εγω τα πιστευω πολυ κατι τετοια, αληθεια. Οτι ολα γινονται για συγκεκριμενο λογο κι οτι στο τελος θα λες "α γι αυτο καθυστερησε, για να μου διδαξει αυτο" ή "για να γίνει το άλλο".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα γίνονται κορίτσια για κάποιο λόγο. Αλλά κορίτσια ήθελα να χαρώ λίγο πέρασα πάρα πολλά ένα χρόνο και ήθελα να αλλάξει κάτι αλλά μάλλον δεν θα αλλάξει.! Θα φανει στο μέλλον ας έρθει οπότε θέλει..! Δεν θα το κεινιγισω  άλλο αυτή την στιγμή..! Δεν εχω αντοχες και για αλλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται πως ήθελες να χαρείς... Υπάρχουν φορές που λέω θέλω γίνει κάτι κ να μην ξανά φύγει το χαμόγελο από τα χείλι μου όλα θα γίνουν αγάπη μ γλυκιά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα θα γίνουν απλα θέλει υπομονή και όπως λένε όλα για κάτι γυναιτε.. Για να δούμε.. μ'αρέσει που χύνω συμβουλές και κάνω κι εγώ τα ίδια τρομάρα μου.. ας φύγει το 2017 και βλέπουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχ δεν βλέπεις εμένα τι λέω τόση ώρα νομίζεις τα κάνω αλλά νιώθω ένα δυναμισμό εκείνη την ώρα χα χα έτοιμη να τα τηρήσω... Θα τα καταφέρουμε όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...