Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@NikhNikh ποναω πολυ στο τεστ παπ. Και στην επαφη καποιες φορες. Ο γιατρος μου που μου εκανε τωρα υστεροσκοπηση μου ειπε οτι εχω τρομερα κλειστο κολπο σε σημειο που θα με δυσκολεψει πολυ ο τοκετος. Ωστοσο ο ιδιος ειναι υπερμαχος του φυσιολογικου, δε θα με παει με τιποτα για καισαρικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@babybaby ααα κατάλαβα εμένα δεν μου είπε τίποτα. Οπότε ειμαι κομπλέ ένα παλιός γιατρός μου είχε πει ότι θα έχω εύκολη γέννα κάτι με την λεκάνη μου είχε πει τώρα αυτός Που έχω δεν μου έχει πει τίποτα όταν με το καλό μείνω θα μου πει.. το μόνο που ξέρω είναι ότι θα έχω διαβήτη στην εγκυμοσύνη. Ας φάω τώρα γλυκά για τι δεν με.βλεπω όταν θα μείνω. Αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η jazz είπε:

Συνομηλικη κ συνονόματη! Αφού δεν είχε αποτέλεσμα ηδιεγερση κ αν έχετε καλο σπέρμα, πάρτε βιταμινουλες κ οι δυο κ προσπαθήστε στον φυσικό σου κύκλο με παρακολούθηση. πάρε κ δεύτερη γνωμη οπως λεει η φίλη μας βρες έναν γιατρό να σε κατευθυνει με βάση το ιστορικό σου και τα δεδομένα. 

Καλημερα jazz μου!Αυτο που λες θα κανω.Δεν εχω και αλλη λυση!Θα προσπαθησουμε οι δυο μας και μακαρι να γινει το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα κούκλες! Λαλίστατες ήσασταν το ΣΚ!!!!

Εγώ ακόμα τίποτα....περιμένω και περιμένω....

   ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!

   Βρε ditaki, γενικοτερα ξερεις οτι εγω δεν ειμαι υπερ των πολλων τεστ καθε μηνα κ των χοριακων, αλλα μηπως να κανεις αλλη μια χοριακη?? Το λεω γιατι πρωτον το αποτελεσμα σου ηταν καπως οριακο αν θυμαμαι καλα κ 2ον γιατι αν εχεις πολυκυστυκες, μπορει να ειχες ωορρηξια λιγες μερες πριν το τεστ σου... Εγω στη θεση σου θα εκανα αλλη μια κ αν ηταν αρνητικη θα επαιρνα σιγουρα το γιατρο για να δειτε λιγο τον κυκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα κούκλες! Λαλίστατες ήσασταν το ΣΚ!!!!

Εγώ ακόμα τίποτα....περιμένω και περιμένω....

ditaki καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα με Nikh. Πήρες το γιατρό? Δεν πρέπει να το ψάξεις κι άλλο? Κάνε μια χοριακή ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει χαζέψει το κινητό μου για τα καλά... Ditaki αν σε περνει κάνε άλλη μια η τουλάχιστον μιλά με τον γιατρό σου... 

@babybaby δεν πειράζει κορίτσι μ πάμε δυναμικααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby δεν πειράζει κοπέλα μου τον επόμενο μήνα..!

Μακαρι να ειναι τουλαχιστον τον επομενο. Απλα απελπιζομαι γιατι ο γιατρος μ μ ειχε πει επδ τον περασμενο μηνα εκανα υστεροσκοπηση οτι θα εχω αυξημενες πιθανοτητες συλληψης αυτον και λεω αφου δεν εμεινα τωρα σκεψου μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

ditaki καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα με Nikh. Πήρες το γιατρό? Δεν πρέπει να το ψάξεις κι άλλο? Κάνε μια χοριακή ακόμα

ΕΝΝΟΥΣΑ ΜΕ ROSEMARY........

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby χωρίς να σε απογοητεύσω κι εμένα τα ίδια μου είχε πει.. μπορεί να συμβεί αλλά δεν είναι μόνο 1 μήνα ειναι και η επόμενη μήνες.. Οπότε όταν τελειώσει βουρ..!! Θα δεις θα έρθει..απο την στιγμή που όλα είναι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@babybaby χωρίς να σε απογοητεύσω κι εμένα τα ίδια μου είχε πει.. μπορεί να συμβεί αλλά δεν είναι μόνο 1 μήνα ειναι και η επόμενη μήνες.. Οπότε όταν τελειώσει βουρ..!! Θα δεις θα έρθει..απο την στιγμή που όλα είναι καλά..

Εσυ γιατι ειχες κανει υστεροσκοπηση; για πολυποδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάρει από το Πρωί τον γιατρό μου και περιμένω να με πάρει τηλέφωνο, δλδ ή αργά το μεσημέρι ή αργά το βράδυ.

Πολυκιστικές είχα πριν την εγκυμοσύνη. Πέρυσι που έκανα Παπ 6 μήνες μετά την γέννα ήμουν καθαρή, χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια ότι δεν θα εμφανίσω πάλι. 

Τώρα για 2η χοριακή τι να πω....την έκανα την 7η μέρα και βγήκε 4,5. Δεν μου φαίνεται και τόσο οριακή!

Σας ευχαριστώ όλες για το ενδιαφέρον...μόλις με πάρει θα σας ενημερώσω.

@babybaby μην μου απογοητεύεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...