Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Για τον λαιμό κάνει καλό να πίνεις και μέλι λιωμένο σε χυμό λεμονιού, καίει λίγο αλλά ανακουφίζει αρκετά.. Το σιρόπι είναι άπαιχτο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@NikhNikh είναι το Τ9 μερικές φορές χαχαχ! Θα ήταν ωραίο το φόρουμ να διοργανώνει καφέ κ γενικά να γνωρίζονται τα άτομα μεταξύ τους... Νομίζω μερικά το κάνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, κι εγω 10 ηωρα εχω πεσει τις καθημερινες, ξυπναω 5μιση γιατι δουλευω στις 7 σχετικα μακρυα απο το σπιτι μου.

Βαριεμαι πολυ αυριο να παω στη δουλεια ρε γαμωτο...

Ναι, ωραια θα ηταν να οργανωνε συναντηση! Πλακα θα ειχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω τελειωσει, ας πουμε οικονομικα (λεω ας πουμε γιατι τελειωσα ναι μεν ασοεε που καναμε και πολλα οικονομικα, αλλα ο τομεας μου ειχε να κανει και με το ηλεκτρονικο κομματι μιας επιχειρησης, αλλα δυστυχως δεν το εξασκω) και δουλευω σε μια εταιρια στην οποια κανω πολλα και διαφορα, απο τιμολογηση, μεταφρασεις, παρουσιασεις, ασχολουμαι με το site της και πολλα αλλα... εσυ @NikhNikh ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω τελειώσει web design and development αλλά δεν ασχολούμαι καθόλου κάνω κάτι διαφορετικό δλδ ασχολούμαι με φωτογραφίες να τραβάω αλλά δεν έχω βρει μια σταθερή δουλειά ακόμη πανό σε αυτό.! Τώρα αν με χρειαστεί Κάπιος φωτογράφος τότε μόνο αλλά μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάτι έχει τύχει να δουλέψω με κάποιους αλλά αλλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι μπραβο @NikhNikh το ειχαμε ξαναπει! 

Κατι ασχετο ρε κοριτσια. Ολες εδω θελουμε σαν τρελες ενα μωρο, δεν το συζητω, αλλα εχετε σκεφτει ποτε καθολου τον τοκετο; εννοω ειναι ακομα μακρυα καθως ακομα δεν ειμαστε καν εγκυουλες, αλλα καμια φορα σας ερχεται στο μυαλο πως να ειναι εκεινη την ωρα κτλ; αν θα αντεξουμε τον πονο; χιχιχι... θελω τττοοοοοοσσσοοοο ενα μωρο αλλα ειμαι και πολυ φοβιτσιαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby να πω την αλήθεια το έχω σκεφτεί.. Ναι έχω κάνει όνειρα η κακομοίρα.. να σου πω εγώ αυτό που φοβάμαι είναι η επισκληριδιο δεν θα θέλω να κάνω με τίποτα.. Αν μπορώ θα το πάω χωρίς επισκληριδιο. Τώρα θα φανεί όταν με το καλό έρθει ξ ώρα. Εκείνη την ώρα δεν θα είσαι φοβιτσιαρα. Καν δεν θα περάσει από το μυαλό ο φόβος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybabyΠριν ξεκινήσω τις προσπαθείες φοβόμουν πολύ σε σημείο να λέω ότι θα τ πω Ν με βάλει καισαρικη κατευθείαν τώρα π περνούν οι μήνες το μόνο π θέλω είναι να μείνω κ τα υπόλοιπα θα έρθουν! 

@NikhNikh kinder τότε χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω επισκληριδιο θελω σαν τρελη να κανω! βασικα ειναι αυτο που με κραταει, το αποκουμπι μου! χαχαχ!

ναι κι εγω @Scooby! αυτο σκεφτομαι, να ερθει η ωρα να μεινω και ολα τα αλλα θα ερθουν απο μονα τους, απλα σκεφτομαι οτι εδω ποναω σε ενα τεστ παπ σκεψου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! συμβιβάζονται τότε.. αχαχα

 

@babybaby σε τεστ παπ; καλέ δεν πονάει αυτό.. 

Καλά κι εγώ κορίτσια ας έρθει με το καλό και όλα τα άλλα δεν με ενδιαφέρουν τόσο όπως και να έχει θα γεννηθεί.. γερά να είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...