Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! κι Σάββατο περίμενα αλλά μου της έγραψε ο γιατρός μου.. αυτές της βιοϊατρικης είναι χωρίς να της γράψεις είναι κάποιες προσφορές που κάνει για αυτούς που δεν έχουν ασφάλεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby!εγώ αύριο έχω τραπέζι στα πεθερικά μου για το γιορτή του άντρα μου και μετά λογικά κλασικά σπίτι άντε να με πάει καμία βόλτα εσυ; σπίτι μου είναι το τραπέζι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ..Χαχαχα @Scooby!Ναι το έχω κάνει καλή καλά που το είπες να ρωτήσω τον γιατρό μου κάτι πανονσε αυτό το θεμα. Εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh όχι δεν το έχω κάνει αλλά το σκέφτομαι και δεν ξέρω τι να κάνω :( θα τον ρωτήσω.. Και εγώ είχες παρενέργειες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh ξέρω ότι μπορείς να το κάνεις και σε μεγαλύτερη ηλικία.. Απλά να πω την αλήθεια τα φοβάμαι λίγο... Κ δεν ξέρω αν μπορείς να το κάνεις εφοσον προσπάθεις για παιδί...! Δεν ξέρω με έχει πιάσει τώρα ένα ανχος... Δεν φαντάζεσαι για όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! δεν το ήξερα. Δεν χρειάζεται να αγχώνεστε γιατί σε έπιασε άγχος.; καμία φορά είναι από το ψυχολογικό μας και το δημιουργούμε μόνη μας το έχω περάσει πολλές φορές και το μόνο που κάνω είναι καλό στον εαυτό μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh δεν ξέρω τι έχω πάθει! Πάντα όταν σκέφτομαι να κάνω εξετάσεις νομίζω ότι κάτι θα μου βρουν..! Κ γιαυτό ανχοθηκα έτσι τώρα... Τα σκέφτομαι πολύ συνχισμενα στο μυαλό μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Τ κακό είναι αυτό ρε συ.. Κ αν δηλαδή δεν έχεις αντισωματα ερυθράς τι κάνεις? Κ αν εκείνο κ αν το άλλο... Δεν μπορούμε να ζήσουμε με αυτό το πράγμα.. Δεν με αντέχω ώρες ώρες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! ακριβώς τα ίδια άσε εγώ κόντεψα να τρελαθώ με την εξέταση Κυστική ινωση.. άστα να πάνε.. Εγώ έχω τρελάνει και την μάνα μου μόνο δεν με έχει πλακώσει στο ξύλο για να συνέλθω άσε.. και το κακο ειναινοτ7 ψάχνω πολυ στο intranet.. Αυτό με έχει φάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhαχαχα ακριβώς αυτό... Όλα τα άρθρα...απο όλες τις σελίδες.. Κοντεύω να τρελαθώ... Γιαυτό σ όλο λέω θα πάω κ κάθε Μηνα το αναβάλω αλλά από τι βλέπω ο προγγενιτικος είναι κάτι το οποίο είναι απαραίτητο..,! Αλλά γενικά κάτι πρέπει ν κάνω... Δεν είσαι κοντά να πάμε καμιά yoga.. Xaxxaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! αχαχα ωραία σαν να βλέπω εμένα.. αχαχαχα Ναι είναι καλό να γυναιτε.. Από που είσαι αν επιτρέπεται και αν δεν θες να πεις δεν πειράζει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! αχαχα ωραία σαν να βλέπω εμένα.. αχαχαχα Ναι είναι καλό να γυναιτε.. Από που είσαι αν επιτρέπεται και αν δεν θες να πεις δεν πειράζει.. 

@NikhNikh καταγωγή εννοείς? Από Κοζάνη είμαι την υπέροχη Κοζάνη χάχα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! αχαχα ωραία σαν να βλέπω εμένα.. αχαχαχα Ναι είναι καλό να γυναιτε.. Από που είσαι αν επιτρέπεται και αν δεν θες να πεις δεν πειράζει.. 

@NikhNikh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...