Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@Scooby! αυτό μου το έχει κάνει 1 εβδομάδα είχε να κοιμηθεί στο κρεβάτι μέχρι να ζητήσει συγγνώμη και να επανορθώσει.. αχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! 10 χρόνια σχεδόν. 

Αχ.. Κ μεις 10 χρόνια ακριβώς.. Του 85! Γιαυτό δεν κουνιούνται ρε συ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μένα κάπως έτσι αλλά από την αρχή χάχα... Κ εγώ τ μέσα είμαι να πω την αλήθεια αλλά εκείνος ακόμη χειρότερα ούτε να περπατήσουμε κάτι μια βόλτα το σκύλο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh άσε γυρνάει από δουλειά κ είναι σε ένα σημείο όσες φορές κ να γυρίσεις να κοιτάξεις χάχα! Τ να κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! καλά τα πάω αλλά πιο πολύ με τα γλυκά τα έχω στο φαΐ μαγειρεύει η μάνα μου εκτως αν δεν μπορεί η λυπεί τότε μαγειρεύω εγώ. Από ότι μου λένε τους αρέσει πάρα πολύ όταν μαγειρεύω.. πάντως καλου καλου έχω το τηλ του κέντρου δηλητηριάσεων.. αχαχα!! Εσύ πως τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! καλά τα πάω αλλά πιο πολύ με τα γλυκά τα έχω στο φαΐ μαγειρεύει η μάνα μου εκτως αν δεν μπορεί η λυπεί τότε μαγειρεύω εγώ. Από ότι μου λένε τους αρέσει πάρα πολύ όταν μαγειρεύω.. πάντως καλου καλου έχω το τηλ του κέντρου δηλητηριάσεων.. αχαχα!! Εσύ πως τα πας;

Χαχαχ εγώ το παλεύω λίγα πράγματα έχω πετάξει πολλά... Ανάλατα ξέρεις τώρα χαχαχ... Δεν κάνω κ πολλά φαγητά όμως.. Το παλεύω... Η μαμά είναι σταθερή αξία τυχερή π είσαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! κατάλαβα όχι εγώ δεν έχω αστοχίες ακόμη χαχα πάλι καλά έχω την μάνα μου γιατί κάθε σκ που μας φέρνει η πεθερά μου δεν τρώγονται ούτε η γάτες δεν τα αγγίζουν αχαχα εμένα μου αρέσει να μαγειρεύω πολύ αλλά το κακό είναι ότι κάνω μια κουζίνα άνω κάτω..!! Και μετά βαριέμαι να την καθαρίσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Εεεεε....να χαίρεστε που είναι σπιτόγατοι.....υπάρχουν και κάτι "μουρντάρηδες" εκεί έξω που έλεγε και η γιαγιά μου.....χαχαχαχα

Κορίτσια....μπήκα να σας αποχαιρετήσω....δεν μας βγήκε τελικά....σας ευχαριστώ πολύ για όλα....σας εύχομαι ό,τι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου....και σύντομα όλες μανούλες!!

Ελπίζω να μπορέσω να σταθώ στα πόδια μου γρήγορα και να αρχίσω ξανά τις προσπάθειες για μωράκι.....με το αληθινό άλλο μου μισό....και να μου δίνετε και πάλι τα φώτα σας,αλλά σαν μανούλες πλέον.....φιλιά πολλά...ο Θεός μαζί σας!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! @NikhNikh κ εμενα του 85 ειναι αλλα δε θελει να βαζει κωλο κατω, συνεχεια θελει να περπαταμε κ ν πηγαινουμε βολτες... εγω απο την αλλη τελειως σπιτογατα... χαχαχ

@Νινα85 λυπαμαι που εφτασαν εκει τα πραγματα, ευχομαι ο,τι καλυτερο.. να μπαινεις να μιλαμε ανεξαρτητα των προσπαθειων για μωρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ, απλά με ιστορικό πολυκυστικών, η μεγάλη καθυστέρηση χωρίς εγκυμοσύνη, μπορεί να σημαίνει ότι εμφανίστηκαν κύστες ξανά, γιατί και τον Αύγουστο πάλι είναι 8 μέρες καθυστέρηση.

Την Τρίτη έχω τεστ παπ, τώρα να δω πως θα πάει όλο αυτό και όπως και να έχει, αυτό το μήνα, θα με δει και ο γιατρός μου.

Καλημέρα! τι κάνεις? Έχουμε κανένα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Λίγα τα λόγια σας για το 85-86....λίγο σέβας!

@OLY10 μου τίποτα ακόμα, τώρα θα πάω να κάνω μια χοριακή, έτσι για να μου φύγει και η ιδέα.

Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 κορίτσι μου κοίτα να είσαι εσύ καλά πρώτα και όπως μας "έμαθες" να είσαι πάντα αισιόδοξη και χαμογελαστή. Και δεν θα αργήσεις να βρεις το άλλο σου μισό. Και όπως είπε και η @babybaby να μπαίνεις να μιλάμε ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! Λίγα τα λόγια σας για το 85-86....λίγο σέβας!

@OLY10 μου τίποτα ακόμα, τώρα θα πάω να κάνω μια χοριακή, έτσι για να μου φύγει και η ιδέα.

Εσύ πως είσαι?

καλα αποτελέσματα να έχεις εύχομαι να είναι θετικότατη!

Εγώ είμαι 3η μέρα περιόδου και σε αναζήτηση παραγγελίας profertil για το σύζυγο από το εξωτερικό...Αλλά γενικά χαλαρή κι αισιόδοξη!(Τώρα από πού πηγάζει η αισιοδοξία μου ούτε κι εγώ ξέρω!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...! Πως είστε? 

@ditaki περιμένουμε μια μεγάλη φάτσα με χαμόγελο ☺ ! @babybaby άσε πολύ ρεχλα ρε πουλάκι μου...

@OLY10 σας τα έδωσε ο γιατρος είναι πανάκριβα.. Στο εξωτερικό πιο οικονομικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια...! Πως είστε? 

@ditaki περιμένουμε μια μεγάλη φάτσα με χαμόγελο ☺ ! @babybaby άσε πολύ ρεχλα ρε πουλάκι μου...

@OLY10 σας τα έδωσε ο γιατρος είναι πανάκριβα.. Στο εξωτερικό πιο οικονομικά? 

Καλημέρα κορίτσι! Ναι μας τα σύστησε, Ελλάδα 205 το φθηνότερο(οι 180 κάψουλες-3μηνες θεραπεια) από Γερμανικό site τα βρήκα 105!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..! 

@ditaki σου εύχομαι μια τεράστια χοριακη..!! Και να μην απογοητεύεσαι κοπέλα μου..!! 

@Νινα85 σου εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...