Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! Έχω σπουδάσει κάτι που στην Ελλάδα δεν θα βρω ποτέ δουλειά πανό σε αυτό και για αυτό έχω στραφεί στην φωτογραφία και θα ασχοληθώ και αυτό και έχω σπουδάσει web designer developer. 

Ωραιότατα...Να γίνει το χόμπι σου επαγγελμα λοιπόν... Εγώ σκέφτομαι να πάω για το ecdl αυτή την εβδομάδα να ρωτήσω τιμές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! Έχω σπουδάσει κάτι που στην Ελλάδα δεν θα βρω ποτέ δουλειά πανό σε αυτό και για αυτό έχω στραφεί στην φωτογραφία και θα ασχοληθώ και αυτό και έχω σπουδάσει web designer developer. 

@NikhNikh νομιζω πως αυτο που εχεις σπουδασει εχει πολυ μελλον στην ελλαδα... εγω εχω σπουδασει κατι ακομα πιο εξειδικευμενο, ηλεκτρονικο εμποριο, που ειναι πολυ δυσκολο να βρεις δουλεια, αλλα επειδη το τμημα ειναι απο την ασοεε και μαθαιναμε κι αλλα πραγματα, δουλευω στο οικονομικο κομματι. Παντως παντα ηθελα να φτιαξω δικη μ διαδικτυακη εταιρια, κατι που να ασχολειται με μωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσακια μ, 23 χρονων ειστε πολυ μικρες... εγω σε ενα μηνα θα κλεισω τα 27 κ ηδη νιωθω γρια μπροστα σας! Χαχαχα! Ακομα κι αν αργησει λιιιγο το νινι δε χρειαζεται να ανησυχειτε, γιατι και παλι μικρες θα ειστε οταν θα ρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby Καλημέρα.. Δυστυχώς στην Ελλάδα ο καθένας μπορεί να φτιάξει ιστοσελίδα από μόνος του υπάρχουν σάιτ να το πω που φτιάχνεις άμεσος και πολύ εύκολα όπως βοηθάει και το YouTube δεν θα πάει κάποιος να δώσει ένα κάρο λεφτά για να κάνει μια απλή ιστοσελίδα μου έτυχε όταν  τελείωσα την σχολή να βρω κάπου σε ένα δίκτυο να το πω (Δεν ξέρω πώς Αλλιός να το πω δεν θέλω να πω όνομα Σε αυτό που παραλίγο να μπλέξω και πάλι καλά σε μια συνάντηση τους ανακάλυψα τι είδους ειναι άνθρωποι) που τους άρεσε αυτό που έκανα και μάλλον με βρήκαν μικρή και είπαν α να την εκμεταλλευτούμε εκείνη να βρίσκουν ανθρώπους και αιτεριες να περνούν τα πολλά λεφτά κι εγώ μέσα από 1 σάιτ να βγάζω μόνο το πολύ 10€ και αυτή από κάθε εταιρία να βγάζουν 400€ στην τσέπη και το σάιτ που ήθελαν ήταν να κάνει παπάδες αλλά είδα ότι φτιάχνουν μόνη τους τα σάιτ και πολύ εύκολα για αυτό είπα ότι στην Ελλάδα δεν θα βρω είναι δύσκολο και θέλει που κοπο. Για αυτό κι εγώ στραφτικα στην φωτογραφία που κάτι αγαπώ και μπορώ να κάνω αυτό που μου αρέσει δλδ μέσα από τα κλικ αναζητώ την φύση την αγάπη τον έρωτα μέσα από κάθε άνθρωπο όπως και την φύση από την πανέμορφη Ελλάδα μας.. συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ειπα να μπω και εγω στην παρεα σας !! καλη εβδομαδα ευχομαι σε ολες!!! 

Κοριτσι δευτερα και βαριεμαι τοσοοοοο πολυ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελω παλι να ερθει το σκ !!!!!!!!! 

μηπως ειναι νωρις  για αυτο δε εδειξε ?? δε πας για μια χοριακη ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! 

4 μέρες καθυστέρηση και ένα αρνητικό τεστ εγκυμοσύνης...είμαι πολύ στενοχωρημένη:cry:

 

Καλημέρα @ditaki κάνε λίγο υπομονή και πήγαινε για χοριακή. Μηπως είναι νωρίς όντως! Μην χάνεις την ελπίδα σου... ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα το τελευταίο τεστ που είχα έδειξε δυο γραμμές, την δεύτερη βέβαια πιο αχνή, μετά μου τελείωσαν. Υπολόγισα 15 μέρες 3 μέρες μετά από εκείνο το τεστ. Τόσο έξω να έχω πέσει...τι να πω!

Θα περιμένω μέχρι τετάρτη μην πήγε παραπίσω και μετά θα κάνω μια χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααα τι κάνετεε? 

@ditaki κάνε μια μερούλα υπομονή κ εύχομαι να μην μπορείς να μας γράψεις από την χαρά σου :)

Και εγώ ξεκινησα τα τεστ αλλά δεν έχω δει ακόμα γραμμούλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki καλησπερα... Σου ευχομαι να μην ερχεται η περιοδος για πολλες μερες ακομα και τελικα να εισαι εγκυουλα!!!! ελα, μην απογοητευεσαι, οσο δε βλεπεις αιμα ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Θα περιμένω σίγουρα μέχρι Τετάρτη, αν και δεν νομίζω ότι θα δείξει κάτι διαφορετικό η χοριακή...

 

Καλημέρα! Έχουμε κανένα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τίποτα ακόμη...τα ίδια. Ούτε περίοδος εμφανίστηκε αλλά δεν έχω και καμιά ενοχλησούλα, ένα σημάδι ότι θα έρθει. Τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η babybaby είπε:

@ditaki καλησπερα... Σου ευχομαι να μην ερχεται η περιοδος για πολλες μερες ακομα και τελικα να εισαι εγκυουλα!!!! ελα, μην απογοητευεσαι, οσο δε βλεπεις αιμα ολα τελεια!

Σε ευχαριστώ πολύ, απλά με ιστορικό πολυκυστικών, η μεγάλη καθυστέρηση χωρίς εγκυμοσύνη, μπορεί να σημαίνει ότι εμφανίστηκαν κύστες ξανά, γιατί και τον Αύγουστο πάλι είναι 8 μέρες καθυστέρηση.

Την Τρίτη έχω τεστ παπ, τώρα να δω πως θα πάει όλο αυτό και όπως και να έχει, αυτό το μήνα, θα με δει και ο γιατρός μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν στιγμές που θέλετε να ανοίξετε το κεφάλι του άντρα σας η μόνο εγώ; από της 3 το μεσημέρι του λέω να με πάει βόλτα και σούπερ αλλά εκείνος εδώ και 3:30 ώρες λέει σε λίγο σε λίγο και κάθομαι με ρούχα και παπούτσια λες και με κάλεσαν στο σπίτι μου. Αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh υπομονή, σε όλες μας έχει τύχει να θέλουμε να του ανοίξουμε το κεφάλι! χαχαχα!!

ρε κορίτσια 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και με έχει πιάσει πόνος χαμηλά στη μέση και πονάκια περιόδου... έλεος... λέτε να έρθει νωρίτερα η καταραμένη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...