Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Τι κάνετε κορίτσια καλησπέρααα... Εμείς πήγαμε στη νέα Ιωνια.. Γυρίσαμε.. Ξάπλωσα λίγο και τώρα συκωθηκα.! Εσείς πως είστε..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@NikhNikh μου ναι από της 11 κ μισή τελειώσαμε 2...απλά είχε πάρα πολύ κόσμο κ δεν μπορείς να προσέυχηθεις ίσα π την φιλάς κ φεύγεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... Εγώ 33 και κοντεύω στον 7ο ...

Μόλις έμαθα για την εγκυμοσύνη...πηρα γυναίκα Κ κάθε Σάββατο έρχεται και κάνει δουλειές στο σπίτι.  Δεν κάνω τίποτα... πέρα από το πλύσιμο των πιάτων και να βάζω πλυντήριο.  

Τις καθημερινές δουλεύω 9 με 5 και μέχρι να γυρίσω σπίτι πηγαίνει 6 ...μεχρι να μαγειρέψω κτλ κτλ περνάει η μέρα μου. Η αλήθεια είναι ότι από τη Δευτέρα περιμένω την Παρασκευή (περίεργο).... Δυστυχώς αύριο Δευτέρα ?.  

Όσο ήμουν του έξω και στις βόλτες τα έχω κόψει όλα μαχαίρι.  Άσε που δε με παίρνει πλέον για τέτοια... Μόνο καμία ταβερνουλα που και που. Και το βράδυ μετά το nomads κλείνει ο διακόπτης...???

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lini με το καλό να έρθει το μπεμπεκακι σου.. Καλά έκανες και πήρες κοπέλα για να σε βοηθάει εγώ με της δουλειές ξεχνιέμαι να πω την αλήθεια αλλά πάντα της βαριέμαι ιδικά το τελευταίο καιρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Νομίζω ότι όσο περνά ο καιρός βαριέμαι να ασχολούμαι με οτιδήποτε πέρα από το μωρό που περιμένουμε. 

Ευχαριστώ πολύ! ?

Εσύ σε πιο μήνα είσαι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lini εγώ δεν είμαι έγκυος είμαι στης προσπάθειες. Τώρα θα έχεις μόνο το μωράκι που έρχεται. Και τον άντρα σου όλα τα άλλα γίνονται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@Lini εγώ δεν είμαι έγκυος είμαι στης προσπάθειες. Τώρα θα έχεις μόνο το μωράκι που έρχεται. Και τον άντρα σου όλα τα άλλα γίνονται 

Αφού είσαι στις προσπάθειες η μόνη μου συμβουλή είναι να μην έχεις άγχος!!!! Να το βγάλεις εντελώς από το μυαλό σου!!! Εφόσον είναι όλα καλά... θα έρθει Κ το μωράκι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lini δεν έχω άγχος καθόλου για αυτό το θέμα είμαστε στην φασει σπερματεγχυση αλλά μάλλον δεν μας θέλει..! Δεν ξέρω αν είναι όλα καλά θα φανεί..! Όλα ας έρθει οπότε θέλει μάλλον δεν ήταν και είναι η ώρα να έρθει φαίνετε.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω ένα θέμα με τις δούλειες δεν θέλω να μου τα κάνει άλλος νομίζω ότι δεν τα κάνει καλά.. Χαχα βέβαια όταν με το καλο έρθει εκείνη η ή ώρα θα δειξει πως θα την παλέψω. 

@NikhNikh ναι 23 είμαι κ εσύ αν θυμάμαι καλά...  Και δεν θα λες δεν μας θέλει... :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh να το παίζεις τρελιτσα είναι η καλύτερη λύση τίποτα αρνητικό όμως :)

Λοιπόν εγώ βαριέμαι από σήμερα για όλη την εβδομάδα... Θέλω Ν πάρω άδεια βαρέθηκα να δουλεύω αυτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Εγώ να πω την αλήθεια δε με πειράζει καθόλου να τις κάνει άλλος! ?? ανέκαθεν οι δουλειές του σπιτιού μου φαινόταν βαρετές...

Πότε παίρνεις άδεια;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Ολα θα γίνουν και όλα καλα θα πάνε! Είσαι μικρό κορίτσι ακόμα. Όλα θα είναι καλά και θα έρθει και αυτό που θα συμπληρώσει τη ζωή σας!❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lini χα χα σωστή σε βρίσκω... Παίρνω την εβδομάδα των Χριστουγέννων αλλά θα τσιμπήσω καμία μερούλα κ αυτό το μήνα...

@NikhNikh και τα δύο έχουν την χάρη τους θα ήθελα να έχω κάτι δικό μ μια δική μ δουλειά ένα μαγαζί κάτι... Ειναι ωραία να είσαι κ σπίτι κ βαρετό βέβαια... Κ το αντίστοιχο στη δουλειά... Εχεις τελειώσει κάτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Έχω σπουδάσει κάτι που στην Ελλάδα δεν θα βρω ποτέ δουλειά πανό σε αυτό και για αυτό έχω στραφεί στην φωτογραφία και θα ασχοληθώ και αυτό και έχω σπουδάσει web designer developer. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...