Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Scooby! όχι δεν έχω αδέρφια.. να σας πω η μάνα μου είναι η δύναμη μου η ψυχολόγος να το πω. Είναι εκείνη που με κάνει να συνεχίσω στης προσπάθειες και να μην τα αφήσω όλα όπως και το ξεαγολιτικο με ηρεμεί πάντα.... το μόνο που φοβαμε κάθε μέρα είναι να μην μου πάθει κάτι. Είναι σαν αδερφή μου όπως και τα ξαδέρφια μου τα 2 είναι σαν να έχω μεγάλους αδερφούς. Με τα πεθερικά μου δεν έχουμε και πολλά πολλά άντε να έρθουν κανένα Σάββατο για φάει άντε να πάρουν και κανένα τηλ παραπάνω δεν θέλω να έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για να μην ειμαι και αδικη, αυτος ο κακομοιρης με παρακαλαει να παμε καμμια βολτα τα σαββατα, αλλα εγω ειμαι πολυ σπιτογατα κ προτιμω ν χαλαρωνουμε με ταινιουλες κ επιτραπεζια μετα απο τις δυσκολες καθημερινες... κυριακες κι εμεις παμε μονοημερες αρκετες φορες, κ τριημερα κανονιζει, εγω πιο πολυ ειμαι του μεσα κ του τη χαλαω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh ετσι κι εγω με τη μανουλα μου, σαν τη μανουλα δεν εχει..  εγω δ μπορεσα να την εχω απο κατω, αλλα την εχω τρια στενα πιο κει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είσαστε κορίτσια με τις μανούλες σας....εμένα η δικιά μου,μου βγήκε φεμινίστρια,σκληρά εργαζόμενη ( δεν αφήνει τη δουλειά γιατί θα πεθάνει) και σκληροπυρηνική...δεν παίζεται με τίποτα...πάλι καλά που έχω τον μπαμπά μου που είναι πιο αγαπούλης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby εμένα ο άντρας μου είναι Σπιτόγατος ούτε η γάτες μας τόσο δεν είναι να φανταστείς.. αν δεν πει ο κουμπάρος μας να πάμε δεν κουνιέται.. 

@Νινα85 μια χαρά εγώ μας τον πατέρα μου ποτέ δεν ειμουν κοντά λόγο ότι έλειπε από το σπίτι ότι πρόλαβα τον έζησα μετά από το 2006 αλλά και πάλι δεν πρόλαβα.! Αλλά εκεί που έπρεπε να είναι μπαμπάς ήταν δεν έχω παράπονο καθόλου..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια εγω να δειτε τρελα κεφια ο αντρας μου αργυσε και σημερα στη δουλεια  κατσαμε λιγο και πηγε για υπνο απο της 11 και εγω οταν δουλευα πηγενα και απο της 10 αλλα τωρα δεν με νοιαζει τι ωρα θα ξυπνισω αλλα να σας πω ενα μυστικο κοιμαμε και παλι νωρις χαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εμένα ο άντρας μου λείπει σε επαγγελματικό ταξίδι και έχω πάει στους γονείς μου!!! Χαζεύω στην τηλεόραση & στο κινητό ταυτόχρονα!!! Μιλάμε για τρελαααα κεφιαααα...... Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τημαμα μου την εχω αρκετα μακρια μιας που παντρευτηκα μακρια. Αλλα ετσι κι αλλιως απ τα 18 που εφυγα φοιτητριαδεν ξαναγυρησα κ ειμαι πολυ ανεξαρτητη οποτε μου λειπει απλα σε καποιες στιγμες γτ ετσι συνηθισα.Μολις ηρθε το αγορι μου σας καληνυχτιζω!!!φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι τη μαμα μου την εχω 5 λεπτα μακρυα στο χωριο αλλαααααααα μια ειναι χωριο μια ερχεται εδω σε'μενα οταν δουλευα ηταν ποιο συχνα εδω αλλα τωρα ειναι ποιο πολη χωριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι σε άλλη περιοχή κάνα τέταρτο μην φανταστείτε απλά η μαμά δεν οδηγάει... Κ είναι ένα θέμα.είναι το παράπονο π δεν νοίκιασα πιο κοντά.. Nikh μου δεν θέλω ούτε να το φαντάζομαι αυτό π είπες.. Δεν ξέρω τι θα πάθω..

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο κεφια τρελααααα ο αντρας μου οπως σας ειπα κοιματε εγω βλεπω παπαδοπουλο και ταυτοχρονα περναω στο usb τις foto απο το τηλ του αντρα μου και τα νευρα μου οπως καταλαβατε εχουν φτασει στο θεο!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εδω που μενω ειμαι κοντα και με την αδερφη μου!!!! Το ειχανε παρει οι γονεις μου αυτο το σπιτι εμεινα σαν ελευθερη δυο χρονια και μετα εφοαον αρραβωνιαστηκα και παντρευτηκα το πηρα "προικα" χαχαχχα προικα εεεε στην αρχαιοτητα χαχαχχαχαχααχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ όλες Παπαδόπουλο βλέπουμε.; χαχα

@Scooby! ούτε κι εγώ θέλω να το σκεφτώ..! Πάντα κάνει και γερές και γέροι όλοι..!! 

Μιλάμε το ξενυχταμε απόψε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εμενα χθες με πηρε νωρις ο υπνος, αλλα για καποιο διεστραμμενο λογο κυριακατικα ξυπνησα απο τις 6μιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...