Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

Βλέπετε? Χα χα είναι όντως δύσκολο αύριο θα ξεκινήσω Ν κάνω...! @babybaby να μην τα χρειαστείς κορίτσι μ στο εύχομαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 16 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..!

@babybaby σου εύχομαι να μην χρειαστείς..

@NikhNikh τι κάνεις? Πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh εγώ μόλις τελείωσα κάτι δουλειές π είχα έκανα ένα μπάνιο κ κάθομαι... Κουράστικη μέρα...ποτε πας στο γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh ωραία..! Εγώ έχω ένα κουσούρι κανονίζω πολλά πράγματα την ίδια μέρα μερικές φορές κ την ίδια ώρα κ τεχω σαν την παλαβη μετά... Χαχα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! αχ το ίδιο κάνω κι εγώ και τρέχω και δεν φτάνω..!! Το έκανα την Δευτέρα πολλά πράγματα κι έτρεχα. Εκτως και από αυτό με τρώει το άγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Τα τεστ ωορρηξίας όπως τα τεστ εγκυμοσύνης έχουν 2 γραμμές. Η μια είναι η γραμμή ελέγχου π γίνεται πάντα κόκκινη κ βλέπεις ότι τ τεστ είναι κατάλληλο. Κ στο τεστ εγκυμοσύνης πάντα βγαίνει μια γραμμή στο ένα κουτάκι. Όσο πλησιάζει η ωορρηξία η ορμόνη lh αυξάνεται στον οργανισμό. Πχ 2 μέρες πριν την ωορρηξία ξεκινάει κ ανεβαίνει έτσι την ανιχνεύει τ τεστ κ βγάζει μια άχνη γραμμή. Όσο πλησιάζει η ωορρηξία τόσο πιο έντονη γίνεται. Όταν γίνει τ ίδιο έντονη με τ γραμμή ελέγχου έχεις επαφες εκείνη τη μέρα την επόμενη κ την παρεπόμενη. Η ωορρηξία γίνεται 24 με 48 ώρες μετά όπως είπε κ το ditaki.

Τι ωραία που τα είπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πρώτη μέρα καθυστέρησης....αλλά επειδή έχει ο κύκλος μου μια αστάθεια 1-2 ημερών, θα συγκρατηθώ σίγουρα μέχρι αύριο...για μετά δεν υπόσχομαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

@ditaki κρατήσου λίγο να δεις και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να δεις το πιο μεγάλο + που υπάρχει..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ditaki ανταντε μακαρι περιμενουμε ευχαριστα νεα σου!!!κρατησου μεχρι αυριο χιχιχι

Εγω κοριτσια ποναω στο στηθος εβγαλα κ κατι σπυρακια, κλασικα...με προετοιμαζει για τον ερχομο της.....μακαρι να με ξεχασει αυτον το μηνα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα!

Πρώτη μέρα καθυστέρησης....αλλά επειδή έχει ο κύκλος μου μια αστάθεια 1-2 ημερών, θα συγκρατηθώ σίγουρα μέχρι αύριο...για μετά δεν υπόσχομαι τίποτα!

Πω πω μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα!!! Αντε αυριο περιμενουμε τα ευχαριστα! Ειναι και σαββατο το πιο τελειο σκ θα κανεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh πως εχω την εντυπωση πως ειναι και στη Λαρισα η ζωνη της Παναγιας? Ζωνη μπορητε να παρετε και απο την Αγ,Ειρηνη Χρυσοβαλαντο στη Λυκοβρυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου? Μ το είπε η μαμά μου εχτές κ θα πάω η αύριο η την Κυριακή...Την ζώνη της Αγίας ειρήνης παιρνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! αν δεν κανω λάθος την ζωνη της παναγιας. Να πας κοπέλα μου αλλά η πολύ νωρίς η πολύ αργά.. Εγώ πήγα στης 4 και φύγαμε στης 6 αν δεν έλεγε ο άντρας μου ότι δεν μπορούσε και μας άφησαν. Και όντως δεν μπορούσε να αναπνεύσει όπως κι εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου ακόμα δεν έχει έρθει....αλλά έχω βγάλει ένα τεράστιο σπυρί στο λαιμό (!!!!!) και κάτι μικρά στο πρόσωπο. Δεν θέλω...δεν θέλω...δεν θέλω...μμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...