Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Scooby! Σωστά συγγνώμη είναι θολό το μυαλό μου σήμερα τέλειος..

Είπαμε δεν πέφτουμε... Έχουμε δύναμη ? κ όλα θα γίνουν πίστη και δύναμη... ( μα εγώ θα στα λέω? Δεν είμαι ο κατάλληλος ανθρώπος Χάχαχα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh έτσι κ εγώ ανχονομαι με καινούργιο τώρα που θα ξεκινήσω τα τεστ! Τι ώρα πρέπει ποτέ κάθε μέρα??? Κ αν δεν κοκκινίζει τι θα κάνω? Άσε πολλά αυτά π μας περιτριγγυριζουν συνέχεια.  Δεν θα ηρεμισουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα... Κορίτσια... Πως είστε.. Να ξεκινήσω λοιπόν τις ερωτήσεις μου.? Τι ώρα κάνω το τεστ ωορρηξίας? Πόσες ώρες να μην έχω πιει κάτι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρααα... Κορίτσια... Πως είστε.. Να ξεκινήσω λοιπόν τις ερωτήσεις μου.? Τι ώρα κάνω το τεστ ωορρηξίας? Πόσες ώρες να μην έχω πιει κάτι? 

Καλησπέρα δεν γνωρίσω αλλά ότι ώρα και να το καμειςβθα πρέπει την ίδια ώρα να το κάνεις κάθε φορά αυτό ξέρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μου εγώ το έκανα πάντα το μεσημέρι και πάντα την ίδια ώρα. Νομίζω το λένε και οι οδηγίες. Και δεν παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο το να μην έχεις πιει υγρα.Βέβαια να μην έχεις κατεβάσει και τον Νιαγάρα....Εγώ όμως που πίνω πολύ νερό μια ώρα πριν δεν έπινα τίποτα. Και πάντα μου έδειχνε σωστά το τεστ. Καλή επιτυχία κορίτσι ?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η elena 2 είπε:

@Scooby! μου εγώ το έκανα πάντα το μεσημέρι και πάντα την ίδια ώρα. Νομίζω το λένε και οι οδηγίες. Και δεν παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο το να μην έχεις πιει υγρα.Βέβαια να μην έχεις κατεβάσει και τον Νιαγάρα....Εγώ όμως που πίνω πολύ νερό μια ώρα πριν δεν έπινα τίποτα. Και πάντα μου έδειχνε σωστά το τεστ. Καλή επιτυχία κορίτσι ?  

Και είμαι κ στη δουλειά ρε γαμωτο μέχρι της 5 οπότε να το βάλω κατά τις 1.? Ουφ με ανχονει λιγοο... Σε ευχαριστώ πολύ πολύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην αγχωνεσαι καθόλου κορίτσι μου.Δεν υπάρχει λόγος. Και εγώ σε ένα κύκλο στην δουλειά τα έκανα στις 6 η ώρα. Οπότε μην σε αγχώνει αυτό.

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Και τα ξεκινάω από την 10η μέρα? 

Ανάλογα τι κύκλο έχεις και αν είναι σταθερός. Εγώ επειδή έχω κύκλο ότι να'ναι τα ξεκινούσα την 9η μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Θα δεις αλλά όταν λες άστατο ποος ήταν ο μεγγαλιτερος κύκλος;

Δεν έχω άστατο κύκλο τώρα κανει κάτι νερά κ έρχεται ανά ένα μήνα νωρίτερα δηλαδή ένας κύκλος 31 μέρες κ ο επόμενος 27!ξεκινάω τα τεστ ωορρηξίας για να πετύχω τις πιο γονιμες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Δεν έχω άστατο κύκλο τώρα κανει κάτι νερά κ έρχεται ανά ένα μήνα νωρίτερα δηλαδή ένας κύκλος 31 μέρες κ ο επόμενος 27!ξεκινάω τα τεστ ωορρηξίας για να πετύχω τις πιο γονιμες... 

Αα κατάλαβα με τα τεστ θα βρίσκεις ακριβώς την ωορρηξία σου οπότε καλή αρχή να πω και με το καλό και σύντομα πολύ καλά νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! ξεκίνα απο την 10 μέρα και κατά προτίμηση να τα κάνεις μεσημέρι ή απόγευμα και θα την βρεις την μέρα. Εγώ επίσης παρατήρησα ότι μια μέρα πριν εμφανιστουν οι δύο κόκκινες γραμμές εμφανίζονταν μία αχνή. Οπότε μην μπερδευτείς με αυτή συνέχισε τα τεστ μέχρι να γίνουν 2 κόκκινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν σήμερα και πάντα καλά.. τι κάνετε κορίτσια..; εγώ δουλειές στόλισε το δέντρο και τώρα πιάνω για χάλια έβγαλε κρύο επιτέλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhεδω εβρεχε ολη την ημερα τωρα ευτυχως σταματησε!!!!! Αντε να στρωσεις εχεις και το δεντρακι ετοιμο μια χαρα αναψε και το τζακι το βραδυ λιγο κρασακι και ετοιμη η ρομαντικη βραδυα χαχαχ επαφες εχετε η δεν επιτρεπετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...