Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@love30 ακριβώς όπως τα είπες.. είναι.. Εγώ να πω την αλήθεια εδώ που μένω δεν με ενδιαφέρει τι θα πουν αλλά το μόνο που δεν θέλω να ακούσω είναι να λένε κάτι για την μαμά μου εκεί γίνομαι Τούρκος και τους ορμαω αν πουν το παραμικρό εδώ έχουμε και το άλλο ότι πρέπει να τους ταΐζουμε Αλλιός είναι σαν να μην τον αγαπούσαμε θα έλεγα τίποτα.. Τέλος πάντων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@NikhNikhαλλο και αυτο τραπεζια και να τα περνουν σαν πειναδμενοι εμεις στο μνυμοσηνο κουλουρακια πιτες και τετοια καναμε και μετα επεφτε το πασχα και ξερουμε μια οιμογενεια που δεν εχουνε και τους πηραμε τα παντα απο ψωμι σ;λατες μεχρι το αρνι του πασχα αυτα ειναι τα σωστα οχι να ερθουν και να κοροιδευουνε κιολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 εμενα δεν μαρεσει ιδικά πανό στον πόνο σου μα έχεις και αυτούς άστο δεν θέλω να θυμηθώ πράγματα αλλά με πονάει ώρες ώρες όλο αυτό γιατί θα μπορούσα να κάνω πολλά αλλά δεν μπόρεσα..!! Τέλος πάντων..! Ας το αφήσουμε αυτό το θέμα με τα στενάχωρα μόνο χαρές από εδώ και πέρα και πολλά πολλά θετικά τεστ και άπειρα χαμόγελα..!! Τι κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhτιποτα λιγο το στομαχι με ποναει και εχω ενα βαρος στο στυθος δςν ξερω γιατι ετσι ξαφνκα!!!!λεω να παω να ξαπλωσω μηπως ηρεμυσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 να πας να ξαπλώσεις θα περάσει. Μπορεί λόγο του καιρού που αλλάζει συνέχεια. Εγώ το παθενω όταν με τριγυρίζει άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@love30 να πας να ξαπλώσεις θα περάσει. Μπορεί λόγο του καιρού που αλλάζει συνέχεια. Εγώ το παθενω όταν με τριγυρίζει άγχος 

Μαλλον αυτο ειναι παθενω και κρισεις πανικου και μαζευοντε ολα !!!!την κανω παω για νανι τα λεμε αυριο φιλια καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

@NikhNikh Και εγώ 40 η μαμά δεν θέλει να τα βγάλει...!

Αχ @Scooby! & @NikhNikh τι μου κάνατε.... Σας καταλαβαίνω.. Και εγώ τον έχω χάσει (πάνε βέβαια 14 χρόνια) μέσα στις γιορτές. Εγώ 3 μήνες τα έβαλα και μετά σιχάθηκα το μαύρο για κάποιο διάστημα αλλά δενμου πήγαινε ούτε γκρι να βάλω. Ούτε εμείς στολίζαμε για κάποια χρόνια ειδικά δέντρο, Πφφ και δεν είμαι και καλά βρε κορίτσια και με πήραν τα ζουμιά τωρα..... Να είμαστε καλά να τους θυμόμαστε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Αχ @Scooby! & @NikhNikh τι μου κάνατε.... Σας καταλαβαίνω.. Και εγώ τον έχω χάσει (πάνε βέβαια 14 χρόνια) μέσα στις γιορτές. Εγώ 3 μήνες τα έβαλα και μετά σιχάθηκα το μαύρο για κάποιο διάστημα αλλά δενμου πήγαινε ούτε γκρι να βάλω. Ούτε εμείς στολίζαμε για κάποια χρόνια ειδικά δέντρο, Πφφ και δεν είμαι και καλά βρε κορίτσια και με πήραν τα ζουμιά τωρα..... Να είμαστε καλά να τους θυμόμαστε !

Αυτό πάντα μένει... Το παράπονο.. Γιατί να μην είναι εδώ σε αυτό σε αυτό σε όλα πάντα κάτι θα λείπει από δω και πέρα... Τι να κάνουμε δυστυχώς υπάρχουν και αυτά στη ζωή... Κ πολλά άλλα... Να λέμε πάντα ευχαριστώ π έχουμε την υγεία μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv κι εγώ δεν μπόρεσα να βάλω τα μαύρα που είμαι άνθρωπος που η μισή ντουλάπα μου είναι μαύρα αλλά δεν μπορούσα να τα βάλω.. θα συμφωνήσω με αυτά που είπε  η @Scooby!..!! Αν κάτσω να θυμηθώ όλα αυτά τα πράγματα που έχω ζήσει και όπλα τα γιατί που έχω μέσα μου βιβλίο κανονικό γράφω αλλά τώρα είπα τέρμα πρέπει ΝΊΚΗ να φτιάξεις την ψυχολογία σου γιατί η ζωή συνεχίζεται και δεν μπορεί να σε βλέπουν άλλη άνθρωποί έτσι για τι πάντα ειμουν και θα είναι αυτή που της αρέσει να ανεβάζει την ψυχολογία τον ανθρώπων γύρο σου κι τώρα δεν μπορείς να φτιάξεις και την δικιά σου για αυτό κορίτσια πρέπει να κοιτάμε το αύριο και όχι το χθες. Αλλά τους ανθρώπους που αγαπάς πάντα θα τους έχεις στην καρδιά σου..!!! Πάμε για μόνο χαρές από εδώ και πέρα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikhέτσι πάντα θα είναι μαζί μας.. Αλλα όπως και να το κάνεις είναι πολύ δύσκολο,!  Ζηλεύω π ακούω τη λέξη από φίλες συγγενείς, αχ ρε κορίτσια νιώθω ότι θα πάθω κατάληψη δεν ευχαριστιεμαι τίποτα... Δεν μ  αρέσει τίποτα βγάζω μια άρνηση και μια φοβία... Θέλω να γίνει αυτό το κάτι να αλλάξει όλη μ η ζωή.. Κ δεν θέλω να είμαι έτσι μπροστά στον σύντροφο μου στεναχωριέται κ εκείνος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! μου το ξέρω είναι δύσκολο θα γίνει αυτό και θα αλλάξεις σκέψου και τον σύντροφό σου. Ξέρω πως είναι κι εγώ έτσι ένιωθα μέχρι πριν 2 εβδομάδες αλλά τώρα είπα ΝΊΚΗ τέρμα δεν γίνεται άλλο.. Πρέπει να το αλλάξεις και έτσι έκανα κάθε μέρα ξυπνάω και αλλιώς με τον άντρα μου ξανά ερωτεύθηκα μας είχε λείψει αυτή η φλόγα που είχαμε πριν γίνουν όλα και αυτο το χαίρεται τον βλέπω είναι αλλιώς από πριν.. Μου λέει συνέχεια μην σταματάς να χαμογελάς σου πάει το χαμόγελο αυτός με κάνει και με ανεβάζει και όχι μόνο.. για αυτό ξέρω είναι δύσκολο προσπάθησε και σου σου εύχομαι πολύ πολύ σύντομα να έρθει αυτό που θα σας αλλάξει την ζωή μέσα από την καρδιά μου.. αυτο που θα πω είναι ότι σκέψου ότι θέλει να σε βλέπει ευτυχισμένοι και καλά αυτό θέλει κι εκείνος..! 

Κορίτσια η ζωή είναι όμορφη αν την δεις με άλλο μάτι (θα ειπαρχουν στιγμές άσχημες αλλά στο χέρι μας είναι) κορίτσια αυτό που κατάλαβα τον τελευταίο 1 χρόνο είναι ότι όλα στην ζωή είναι. Αλλά δεν πρέπει να την σταματάμε στο χθες..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh μου έχεις δίκιο ακόμα δεν μπορώ να το αποβαλω... Δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι... Κάθε μέρα σκέφτομαι τ εξετάσεις μπορώ να κάνω χωρίς να μ πει ο γιατρος... Τ βιταμίνες μπορώ να πάρω... Εγώ κάνω ζημιά από μόνη μου. Σκεφτόμαστε να παντρευτουμε πρώτα ο Θεός μετά το Πάσχα κ σκέφτομαι θα απασχοληθώ τελείως με αυτό κ να το αφήσω λίγο πίσω γιατί μ αυτή την ψυχολογία δεν θα καταφέρω τίποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! Η ώρα η καλή κοπέλα μου.. θα ξεφύγει το μυαλό με της ετοιμασίες θα τα καταφέρεις κοπέλα μου.. μπορείς.. βγείτε βολτούλες αν έχεις κάποιο χόμπι ασχολισου με αυτό και αλλά εμένα με βοήθησαν η βόλτες και να τραβάω φωτογραφίες έτσι άρχισε το μυαλό να ξεφεύγει. Από αυτό.. να σκεφτείς τώρα δεν θέλω να είναι μέσα μ'αρέσει έξω και ιδικά στην θάλασσα με κάνει και ξεφεύγει το μυαλό μου ταξιδεύει.. Με κάνει να δημιουργώ όμορφες εικόνες και φωτογραφίες της έχει δει κάποιες η @love30 αν έχεις κάτι που σε κάνει να αφήνεσαι κάντο εμένα με βοήθησε πολύ και όταν καμία φορά δεν είναι στα καλά πάω βόλτα στην θάλασσα με ηρεμεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@eriv κι εγώ δεν μπόρεσα να βάλω τα μαύρα που είμαι άνθρωπος που η μισή ντουλάπα μου είναι μαύρα αλλά δεν μπορούσα να τα βάλω.. θα συμφωνήσω με αυτά που είπε  η @Scooby!..!! Αν κάτσω να θυμηθώ όλα αυτά τα πράγματα που έχω ζήσει και όπλα τα γιατί που έχω μέσα μου βιβλίο κανονικό γράφω αλλά τώρα είπα τέρμα πρέπει ΝΊΚΗ να φτιάξεις την ψυχολογία σου γιατί η ζωή συνεχίζεται και δεν μπορεί να σε βλέπουν άλλη άνθρωποί έτσι για τι πάντα ειμουν και θα είναι αυτή που της αρέσει να ανεβάζει την ψυχολογία τον ανθρώπων γύρο σου κι τώρα δεν μπορείς να φτιάξεις και την δικιά σου για αυτό κορίτσια πρέπει να κοιτάμε το αύριο και όχι το χθες. Αλλά τους ανθρώπους που αγαπάς πάντα θα τους έχεις στην καρδιά σου..!!! Πάμε για μόνο χαρές από εδώ και πέρα..!! 

Καλημέρα κορίτσια ! @NikhNikh & @Scooby! να μην ξεχνάτε οτι και εκείνοι θέλουν από εκεί που είναι να μας βλέπουν καλά και να χαίρονται με εμάς !

Ποτέ δεν θα ξεχάσουμε εννοείται.. Εγώ και τώρα που έχουν περάσει πολλά χρόνια σε κάποιες καταστάσεις προσπαθώ να σκεφτώ τι θα μου έλεγε, τι θα με συμβούλευε αν ήταν εδώ ! Αλλά ξέρω οτι με προσέχει ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85μπράβο σούπερ αντε καλή αρχή σε ολααααα...

@NikhNikh ευχαριστούμε πολύ.. :) όλο κάτι με πιάνει ανά διαστήματα αλλά πάλι καταλήγω στις σκέψεις μου! Σκέφτομαι μήπως πάω γυμναστήριο..δεν ξέρω πελαγώνω μόνη μου...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Κυρίες μου.....έχω ευχάριστα!!!

Μάλλον μέχρι την Παρασκευή θα ξεκινήσω δουλειά και με τον Κώστα....τα βρήκαμε!!! :)

Συγχαρητηρια κοριτσι μ, πολυ χαρηκα, αντε συντομα ν μας πεις οτι ξαναξεκινατε κ προσπαθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...