Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

   Απο "Λιλα" κ κατω... (Μαριλουξ, Διωνη, Καρεν) προσπαθω να σας κανω "like" Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ   :shock:  :shock:  :shock:  ! ! ! Αμαν..! Δηλ κανω αλλα δεν το "πιανει"... δεν το εμφανιζει!! Παρ'τε τα like μου λεκτικα λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

   Απο "Λιλα" κ κατω... (Μαριλουξ, Διωνη, Καρεν) προσπαθω να σας κανω "like" Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ   :shock:  :shock:  :shock:  ! ! ! Αμαν..! Δηλ κανω αλλα δεν το "πιανει"... δεν το εμφανιζει!! Παρ'τε τα like μου λεκτικα λοιπον!!

Έχει κάποιο όριο ως τα 10 like και μετά δεν μπορείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Έχει κάποιο όριο ως τα 10 like και μετά δεν μπορείς. 

Μα καλα, τοσα πολλα "like" εκανα σημερα?? Εχω γινει πολυ απλοχερη τελικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rosemary είπε:

Μα καλα, τοσα πολλα "like" εκανα σημερα?? Εχω γινει πολυ απλοχερι τελικα!!!

Δεν ξέρω να σου πω παραπάνω σου λέω τι έχω παρατηρήσει εδώ και κάποιο χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσιαααα.... Κ καλό μήνα να έχουμε με δύναμη υγεία πάνω από όλαααα..κ να έχουμε κ ευχάριστα νέακια ε? Πως είστε? Εγώ δεν ξύπνησα κ πολύ καλά να πω την αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα85 λυπαμαι πολυ για το χωρισμο σου κ ελπιζω να ειναι κατι προσωρινο... ρε κοριτσια κατι ασχετο, απο τ πρωι με ποναει πολυ η κοιλια μου, σαν πονους περιοδου... ειμαι 8η μερα με σταθερο κυκλο 27 ημερων, αρα δεν ειμαι στη μεση να πεις... τον περασμενο μηνα εκανα υστεροσκοπηση... λετε να ναι απο κει; τι να πω ρε γαμωτο... εγω παντως θ συνεχισω κανονικα τς προσπαθειες μ, αγνωοντας τον πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Νινα85 λυπαμαι πολυ για το χωρισμο σου κ ελπιζω να ειναι κατι προσωρινο... ρε κοριτσια κατι ασχετο, απο τ πρωι με ποναει πολυ η κοιλια μου, σαν πονους περιοδου... ειμαι 8η μερα με σταθερο κυκλο 27 ημερων, αρα δεν ειμαι στη μεση να πεις... τον περασμενο μηνα εκανα υστεροσκοπηση... λετε να ναι απο κει; τι να πω ρε γαμωτο... εγω παντως θ συνεχισω κανονικα τς προσπαθειες μ, αγνωοντας τον πονο!

Τη υατεροσκοπηση έκανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεμβατικη για να αφαιρεσω εναν πολυποδα. Με ειδε ο γιατρος μ μια βδομαδα μετα κ μ ειπε οτι ολα ειναι οκ και μετα απο την περιοδο αυτη (που τελειωσε πριν 3 μερες) μου ειπε να ξεκινησω προσπαθειες κανονικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babybaby είπε:

Επεμβατικη για να αφαιρεσω εναν πολυποδα. Με ειδε ο γιατρος μ μια βδομαδα μετα κ μ ειπε οτι ολα ειναι οκ και μετα απο την περιοδο αυτη (που τελειωσε πριν 3 μερες) μου ειπε να ξεκινησω προσπαθειες κανονικα...

Λογικό είναι να έχεις που και που πονακια κι εγώ είχα μετά από την 1η περίοδο και με τον καιρό πέρναγε. Με το καλό να έρθει σύντομα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 εδώ είμαστε για να συζητάμε τις ανησυχίες/αποριες μας, να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας και πάνω απ'ολα για να στηρίζουμε η μια την άλλη!! Δεν χρειάζεται να καταπιέζεις τα συναισθήματα σου και προσωπικά θεωρώ πως πρέπει να εκφράζουμε αυτά που νιώθουνε και να είμαστε ειλικρινείς, τουλάχιστον σε ένα τέτοιο φόρουμ!! Κρυβόμαστε που κρυβόμαστε απο τους ανθρώπους που μας περιβάλλουν ας μην το κάνουμε και εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariloux Έχεις δίκιο....αλλά 1ον δεν θέλω να κουράζω με τα προσωπικά μου,αρκετά έχετε να σκεφτείτε,ακόμα και στην πραγματική μου ζωή δεν τα συζητάω τόσο πολύ κ εσάς δεν θέλω να σας κουράζω και 2ον και που το είπα....είδες αντιμετώπιση....το ότι δεν ταιριάζουν οι απόψεις κάποιων ανθρώπων θα πρέπει να είναι σεβαστή...υπάρχει η διαφορέτικότητα και θεωρώ ότι δεν είναι κακό αυτό....είπα ότι χώρισα,ότι στενοχωρήθηκα,δλδ αν πω ότι έχω πέσει στα πατώματα θα είμαι φυσιολογική;;;Έχω μάθει να είμαι δυνατή και όπως λένε και όσοι με ξέρουν....δεν παθαίνω τίποτα εγώ,αντέχω!!!Με συγχωρείς για το κατεβατό,αλλά έχω στενοχωρηθεί πολύ από κα΄ποιες συμπεριφορές εδώ μέσα....

karen Όσες μέρες είμαι στο φορουμ δεν νομίζω να έχω αλλάξει τα θέλω μου....το ότι είμαι λίγο άσχετη από θέματα γονιμότητας και είχα συνέχεια απορίες,που μπορεί να ήταν και κουραστικές ναι,όμως μου συνέβησαν κάποια πράγματα και αναθεώρησα...αλλά και πάλι ελπίζω ότι θα φτιάξουν τα πράγματα.....θέλω να ξέρεις ότι είσαι από τα πρώτα άτομα που συμπάθησα εδώ μέσα....

Rosemary Συγχαρητήρια για τα like σου....κατά τα άλλα σε ενοχλούσε το τί έλεγα εγώ....τα πας πολύ καλά με τη συζήτηση και την κατανόηση...συνέχισε έτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 όποιος/α κουράζεται δεν συμμετέχει σε τέτοια φόρουμ ή πολύ απλά δεν διαβάζει τις συζητήσεις που δεν τον/ην ενδιαφέρουν!  Εγώ εδώ ανοίγω την καρδιά μου και μιλάω για όσα με απασχολούν, πιστεψέ με έχω βρει μεγάλη υποστήριξη απο τα κορίτσια!! Όσον αφορά την αντιμετώπιση που είχες είναι λόγω του οτι ενώ μας μιλάς για τις αγωνιες σου, επιλέγεις να μην αναφέρεις τα συναισθήματα που έχει προκαλέσει η κατάσταση την οποία βιώνεις!!! Η κάθε κοπέλα εδώ μέσα τραβάει το δικό της γολγοθά αλλά ένα πράγμα να έχεις στο μυαλό σου:

"Η χαρά όταν μοιράζεται διπλασιάζεται, ενώ η στεναχώρια όταν μοιράζεται μετριάζεται"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Mariloux Έχεις δίκιο....αλλά 1ον δεν θέλω να κουράζω με τα προσωπικά μου,αρκετά έχετε να σκεφτείτε,ακόμα και στην πραγματική μου ζωή δεν τα συζητάω τόσο πολύ κ εσάς δεν θέλω να σας κουράζω και 2ον και που το είπα....είδες αντιμετώπιση

είπα ότι χώρισα,ότι στενοχωρήθηκα,δλδ αν πω ότι έχω πέσει στα πατώματα θα είμαι φυσιολογική;;;Έχω μάθει να είμαι δυνατή και όπως λένε και όσοι με ξέρουν....δεν παθαίνω τίποτα εγώ,αντέχω!!!Με συγχωρείς για το κατεβατό,αλλά έχω στενοχωρηθεί πολύ από κα΄ποιες συμπεριφορές εδώ μέσα....

karen Όσες μέρες είμαι στο φορουμ δεν νομίζω να έχω αλλάξει τα θέλω μου....το ότι είμαι λίγο άσχετη από θέματα γονιμότητας και είχα συνέχεια απορίες,που μπορεί να ήταν και κουραστικές ναι,όμως μου συνέβησαν κάποια πράγματα και αναθεώρησα...αλλά και πάλι ελπίζω ότι θα φτιάξουν τα πράγματα.....θέλω να ξέρεις ότι είσαι από τα πρώτα άτομα που συμπάθησα εδώ μέσα....

Rosemary Συγχαρητήρια για τα like σου....κατά τα άλλα σε ενοχλούσε το τί έλεγα εγώ....τα πας πολύ καλά με τη συζήτηση και την κατανόηση...συνέχισε έτσι!!!

   :shock: :shock: :shock: Παρδον??? Αχαχαχαχαχαχα!!!

   1ον: δε θα απολογηθω σε κανεναν για τα "like" μου..

   2ον: Αυτο το αρθρο, αν δε κανω λαθος, εχει τιτλο " : )  : ) " κ ειναι για χαλαρες συζητησεις!! Ο καθενας γραφει ο,τι πιο ασχετο εχει να πει, που δεν χοραει σε αλλα αρθρα... Τι σε ενοχλησε ακριβως?

   3ον: νομιζω οτι εκανα απο τα πιο διακριτικα σχολια (αν κ θα μπορουσα να κανω πολυ πιο εντονο)

   4ον: ποτε σου εγραψα εγω οτι ενοχληθηκα με αυτα που ελεγες???? Διαβασα ολες μου τις αναρτησεις προς εσενα κ πουθενα δεν σου εγραψα κατι ασχημο.. ισα ισα καναμε κ πλακα...

   5ον: Εγω δεν ειδα καμμια κοπελα να υπονοει οτι επρεπε "να πεσεις στα πατωματα". Απλα εν ολιγης, θεωρηθηκε απο καποιες (κ συμφωνω μαζι τους) οτι μπορει να ειναι λιγο ανωριμο (το λεω ευθεως) τη μια μερα να λες οτι θελω τον ταδε για πατερα των παιδιων μου κ κυριολεκτικα την αλλη μερα να τον χωριζεις!!

Κ οπως ειπες παραπανω.... "....το ότι δεν ταιριάζουν οι απόψεις κάποιων ανθρώπων θα πρέπει να είναι σεβαστή...υπάρχει η διαφορέτικότητα και θεωρώ ότι δεν είναι κακό αυτό.... "

   Σεβασου λοιπον τις διαφορετικες αποψεις κ μη μου μιλας εμενα με ειρωνεια γιατι κ δε σε ειρωνευτηκα (προς το παρον) κ μπορω να το κανω αμα θελω με μεγαλη επιτυχια...

   "τα πας πολύ καλά με τη συζήτηση και την συνενόηση...συνέχισε έτσι!!!"

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Μόλις αδιαθετησα πάλι 4 μέρες νωρίτερα :(

Δεν πειράζει παμε δυνατά για τον επόμενο μήνα.. Και σου το εύχομαι κοπέλα μου να έρθει σύντομα..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rosemary Δεν περιμένω να απολογηθείς,ούτε είναι αυτό που θέλω....κ φυσικά σέβομαι τη διαφορετικότητα του ατόμου....όχι όμως τη γελοιποίησή μου....κ εσύ δυστυχώς το έκανες αυτό τονίζοντας το πόσο δίκιο έχουν τα κορίτσια σε αυτά που μου λένε και ακυρώνοντας τις απαντήσεις μου επανειλλημένες φορές...κάτι που δεν έκαναν τα άλλα κορίτσια και τις ευχαριστώ γι'αυτό....ναι είπε μια κουβέντα η  karen σχετικά με το κάθε πότε αλλάζω γνώμη,αν και απ'ότι κατάλαβα εννοούσε την κυκλοθυμία μου σε σχέση με τη στενοχώρια μου που δεν κατάφερα να μείνω έγκυος εως τώρα κ από την άλλη έλεγα δεν πειράζει και πάλι διευκρίνισα ότι άλλαξαν ξαφνικά τα γεγονότα και οδηγήθηκα στο χωρισμό...βάζοντας σε δεύτερη μοίρα  την λαχτάρα μου για παιδί,γιατί έτσι θεώρησα σωστό.....αν θέλεις να ειρωνευτείς κάν'το...εμένα έτσι μου βγήκε....κάποια στιγμή όμως δοκίμασε να μιλάς και λίγο πιο μαλακά στους άλλους γιατί δεν ξέρεις τί μπορεί να έχουν περάσει ή τί να περνάνε ακόμα και τώρα...και μιλάω για όλους,όχι μόνο για εμένα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν πειράζει παμε δυνατά για τον επόμενο μήνα.. Και σου το εύχομαι κοπέλα μου να έρθει σύντομα..!!! 

Είμαι πολύ χάλια μα γιατί πάλι νωρίτερα? Ούτε και. Μια μέρα ρε γαμωτο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! τι κύκλο έχεις; όλες μας στεναχωριομαστε όταν έρθει και είναι λογικό ιδικά η κοπέλες που πάνε με υποβοηθούμενη αλλά πάντα πρέπει να κοιτάμε το αύριο και νανειμαστε πιο δυνατές Ναι θα στεναχωριθουμε θα κλαψουμε αλλά πρέπει να είμαστε πιο δυνατές και να μην το βάζουμε κάτω στα λέω εγώ που έχω πει πολλές φορές ότι τα παρατάω δεν πάει άλλο και όμως ένα διάστημα τα παράτησα και ήταν 6 μήνες αλλά ήταν και η συνθήκες τότε που δεν γινόταν. Αλλά μετά σικοθικα και είπα δεννπειραζει πάμε για το αύριο και θα έρθει άλλο τώρα που πάμε με άλλο τρόπο.. σκέψου ότι έχεις και τον άντρα σου που όταν σε βλέπει να στεναχωριέσαι στεναχωριέται και εκείνος.. Μόλις τελειωση η περιοδος σου αρχίστε ξανά αγαπούλες και θα έρθει και σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεινα να έρθει πολύ σύντομα...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! σε καταλαβαινω....η ανυπομονησια για τα καλα νεα κ η απογοητευση που ερχεται...νωριτερα αυτη τη φορα! Λογικο ειναι να στεναχωριεσαι, κ μην πνιγεις τα συναισθηματα σου. Αυριο το πρωι ειναι μια αλλη μερα! Θα ξυπνησεις με διαφορετικη διαθεση,κ παμε δυνατα τον επομενο μηνα μαζι με αισιοδοξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Νινα85 είπε:

Rosemary Δεν περιμένω να απολογηθείς,ούτε είναι αυτό που θέλω....κ φυσικά σέβομαι τη διαφορετικότητα του ατόμου....όχι όμως τη γελοιποίησή μου....κ εσύ δυστυχώς το έκανες αυτό τονίζοντας το πόσο δίκιο έχουν τα κορίτσια σε αυτά που μου λένε και ακυρώνοντας τις απαντήσεις μου επανειλλημένες φορές...κάτι που δεν έκαναν τα άλλα κορίτσια και τις ευχαριστώ γι'αυτό....ναι είπε μια κουβέντα η  karen σχετικά με το κάθε πότε αλλάζω γνώμη,αν και απ'ότι κατάλαβα εννοούσε την κυκλοθυμία μου σε σχέση με τη στενοχώρια μου που δεν κατάφερα να μείνω έγκυος εως τώρα κ από την άλλη έλεγα δεν πειράζει και πάλι διευκρίνισα ότι άλλαξαν ξαφνικά τα γεγονότα και οδηγήθηκα στο χωρισμό...βάζοντας σε δεύτερη μοίρα  την λαχτάρα μου για παιδί,γιατί έτσι θεώρησα σωστό.....αν θέλεις να ειρωνευτείς κάν'το...εμένα έτσι μου βγήκε....κάποια στιγμή όμως δοκίμασε να μιλάς και λίγο πιο μαλακά στους άλλους γιατί δεν ξέρεις τί μπορεί να έχουν περάσει ή τί να περνάνε ακόμα και τώρα...και μιλάω για όλους,όχι μόνο για εμένα....

με όλο το θαρρος και ελπίζω να μην παρεξηγηθώ και εγώ,μου δίνεις την εντύπωση πως είσαι μια γυναίκα που έχει αυτοσκοπό τη δημιουργία οικογένειας και ίσως αυτό όλο να κουράζει και να πιέζει τους εκάστοτε συντρόφους σου....Προσωπικά, θεωρώ άλλο το κεφάλαιο "βρήκα τον ιδανικό σύντροφο" και άλλο το κεφάλαιο "θέλω να κάνω παιδί" Το ιδανικό είναι αυτά τα δύο να συνδυαστούν. Αν δεν μπορούσε ο σύντροφός σου να κάνει παιδιά...θα ήθελες να είσαι μαζί του??? Σου κάνω μια ερώτηση που είχα κάνει και στον εαυτό μου......Να είσαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...