Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @mellenaki λογικό το άγχος όλες έχουμε περάσει από αυτή την φάση πιστεύω μερικές με το καιρό ηρεμούν και μερικές δεν ηρεμούν εγώ ας πούμε το θέμα εδώ και 4 χρόνια το έχω δει χαλαρά τον 1ο χρόνο Ναι είχα μεν το άγχος αλλά όχι και τίποτα τρελό. Που είμαι αγχώδεις άνθρωπος δλδ δεν με θυμάμαι χωρίς άγχος στο θέμα παιδι το έχω δει χαλαρά. Οπότε σε καταλαβαίνουμε όλες μας. Τώρα με την ηλικία δεν ξέρω αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που τα κατάφεραν και μετά από τα 40. Τώρα να μαντέψω η εφαρμογή του κινητού σου είναι αυτή που σχεδόν όλες μας την έχουμε δεν πέφτει πάντα στην ωορρηξία. Δεν μας εχεις πει τι κύκλο κάνεις. Ένας εύκολος τρόπος μεν αλλά όχι σίγουρος είναι μα υπολογίζεις 14 με 16 μερες πριν σου έρθει η περιοδος και να κάνεις επαφές τώρα αν έχεις έναν 28αρι κύκλο λογικά 14η με 16η μέρα κάνεις ωορρηξία. Τώρα για τα τεστ που λένε τα κορίτσια μεν είναι καλο γιατί θα ξέρεις ποτε κάνεις ωορρηξία αλλά πιστεύω θα σε αγχωσουν Ποιο πολύ από ότι είσαι. Σου εύχομαι σύντομα να μας λες καλά νέα..
    • Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ, δεν εχω λογια να σου πω!  Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εφταιξες εσυ σε κατι, τωρα ηταν λαθος του γιατρου η ηταν γραφτο να γινει κανεις δεν ξερει! Ξεσπασε μην τα κρατας μεσα σου, ευχομαι να εχεις διπλα σου ανθρωπους που σαγαπανε και να μπορεσουν καπως να απαλυνουν τον πονο σου...
    • @Magaiver, (Αν τελικά το κάνεις )ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ  Magaiver μου. 
    • ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ! ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΝΤΟΠΛΕΡ 4/11 ΚΑΙ ΣΤΕΝΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΝΑ 2ΜΕΡΕΣ...1900 Η ΜΠΕΜΠΑ!
  • Νέες συζητήσεις