Μετάβαση σε περιεχόμενο

συμτωμα εγκυμοσυνης?


swtia

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! ειθελα να κανω μια ερωτηση οπως σας ειχα ξανα πει ειμαστε στης προσπαθιες για μωρακι ..ειρθαμε σε επαφη της ημερες της οωρρηξιας κ τωρα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο κ νιοθω ετσι ψιλο ενοχλησεις στην κοιλια σαν τσιμπιματα ..ειναι συμτωμα εγκυμοσυνης αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

   Κοριτσαρα μου, ενταξη με τα υγρα του αντρα σου?? Χαααααααχαχα!! Ακομα γελαω!!

   Λοιπον, θα σ΄το πω πολυ χυμα!! Να κατσεις να χαλαρωσεις μεχρι την καθυστερηση!! ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης μεχρι τοτε γιατι ολα μπορει να ειναι κ συμπτωματα περιοδου, κρυωματος μικροβιων κ ενα σωρο αλλων αιτιων!! Θα κανεις 9 μερουλες υπομονη κ θα μαθεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

   Κοριτσαρα μου, ενταξη με τα υγρα του αντρα σου?? Χαααααααχαχα!! Ακομα γελαω!!

   Λοιπον, θα σ΄το πω πολυ χυμα!! Να κατσεις να χαλαρωσεις μεχρι την καθυστερηση!! ΤΙΠΟΤΑ δεν ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης μεχρι τοτε γιατι ολα μπορει να ειναι κ συμπτωματα περιοδου, κρυωματος μικροβιων κ ενα σωρο αλλων αιτιων!! Θα κανεις 9 μερουλες υπομονη κ θα μαθεις!!

δεν μπορω να καταλαβω τι σου φενετε τοσο αστειο κ ακομα γελας! ηταν απορια που ειχα κ πιστευω κ αλλες κοπελες θα το ειχαν σκεφτει..ελεος! τεσπα ευχαριστω παντος γιατην απαντηση  σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Rosemary. Καταλαβαίνω πώς νιώθεις αλλά μην δίνεις σημασία σε τέτοια συμτώματα απλά γιατί είναι ακόμη παααρα πολύ νωρίς!! Εύχομαι καλή τύχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πάρα πολύ νωρίς για συμπτώματα είσαι στην αρχή ακόμα καλό είναι να μην κάθεστε να ψάχνεις από τόσο νωρίς. Το μόνο που μπορεί είναι να σε αγχοσει.. για αυτό κάτσε απολαύσετε αυτές της όμορφες στιγμές και όταν είναι η ώρα του θα έρθει..! Και σύντομα σου εύχομαι να έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η swtia είπε:

δεν μπορω να καταλαβω τι σου φενετε τοσο αστειο κ ακομα γελας! ηταν απορια που ειχα κ πιστευω κ αλλες κοπελες θα το ειχαν σκεφτει..ελεος! τεσπα ευχαριστω παντος γιατην απαντηση  σου!

Καλα βρε κοριτσι μου,μην παρεξηγεισαι.. Χιουμορ εκανα!! Ακου "ελεος"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@swtia  μου, θα σου πω την εμπειρια μου! Εγω καθε μηνα  δημιουργουσα μονη μου συμπτωματα...κατα φαντασια εγκυος που λενε! Αυτο το μηνα οτι συμπτωμα παρουσιαζοταν δεν εδινα καμια σημασια γιατι ελεγα ειναι απλα οπως τις αλλες φορες! Αυτη τη φορα λοιπον, που δεν εδωσα καμια σημασια ηρθαν 3 θετικα τεστακια!!!!Ακομα βεβαια δεν εχω κανει ουτε χοριακη, ειναι πολυ αρχη αλλα οπως και να χει οταν χαλαρωσα ηρθαν ολα!!!!καλα αποτελεσματα!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2017 at 1:04 ΜΜ, ο/η Rosemary είπε:

Καλα βρε κοριτσι μου,μην παρεξηγεισαι.. Χιουμορ εκανα!! Ακου "ελεος"...

Αφού βλέπεις ότι και παρεξηγεται και δεν της αρέσει μη συνεχίζεις τα γέλια .ΠΟΥ ΠΗΓΕς καΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΥΓΡΑ.ΜΗΝ ΜΟυ ΚΑΝΕΙς Μουτρα ?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/10/2017 at 12:00 ΜΜ, ο/η swtia είπε:

Καλημερα κοριτσια! ειθελα να κανω μια ερωτηση οπως σας ειχα ξανα πει ειμαστε στης προσπαθιες για μωρακι ..ειρθαμε σε επαφη της ημερες της οωρρηξιας κ τωρα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο κ νιοθω ετσι ψιλο ενοχλησεις στην κοιλια σαν τσιμπιματα ..ειναι συμτωμα εγκυμοσυνης αυτο?

Αχ βρε κορίτσι μου προσπάθησε ν αποβάλει το άγχος σου ηρέμησε χαλάρωσε απόλαυσε τις ερωτικές σας επαφες και μην ψάχνεις για συμπτώματα. Θα έρθει το μωράκι  σας. Το μυαλό μας  Μας παίζει πολλές φορές. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η karen είπε:

Αφού βλέπεις ότι και παρεξηγεται και δεν της αρέσει μη συνεχίζεις τα γέλια .ΠΟΥ ΠΗΓΕς καΙ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΑΛΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΣΤΑ ΥΓΡΑ.ΜΗΝ ΜΟυ ΚΑΝΕΙς Μουτρα ?????? 

    Μα δεν ηξερα οτι παρεξηγηθηκε Καρεν μου... Μαλιστα αν δεις κ την απαντηση μου (πανω-πανω) θα δεις οτι την λεω και "κοριτσαρα μου"!! Δειχνει αυτο υποτιμηση??? Στην αλλη συζητηση-αυτη με τα υγρα, εγραψε την "πικρια" της, χθες, δηλαδη μετα την αναρτηση μου εδω, πηγε κ εκανε αυτο το σχολιο σε παλαιοτερη συζητηση... Που να μυρησω να νυχια μου??? Αλλα θα το πω πολυ χυμα....δε μου ξυνεται κ κατι αν καποιος παρεξηγειται με το παραμικρο... ξυδι... Ας τα λυσει με τον εαυτο του οποιος εχει τετοια θεματα... κι εγω προσβληθηκα αλλα δε θα βαλω κ τα κλαματα... Την αλλη κουβεντα την θυμηθηκα, γιατι δυστυχως της εδωσα σημασια κ επειδη δεν εδειξε καθολου να παρεξηγειται, θεωρησα πως επειδη ειναι αγχωμενη θα γελασει με αυτο που εγραψα..! Τοσο χαζη ειμαι κι εγω που ασχοληθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...