Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρακολούθηση ωορρηξία


Recommended Posts

Μόνο οτι ο γιατρός βλεπει το "πουλάκι" όταν γενναει που γίνεται κυριολεκτικα μια αηδία τι να λέμε τωρα.... χαχαχαχαχαχα η περίοδος είναι πταίσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μην ανχονεσε για αυτό καθόλου.Έχω πάει με ακαταπαυστη αιμορραγία λόγο τραυματισμού της μήτρας μετά από σαλπιγγογραφια που είχα κάνει και δεν προλαβεναμε να μαζεύουμε. Όπου καθόμουν έβαζα και νάιλον ή σακούλα από κάτω γιατί δεν προλαβεναμε το αίμα. Άστα...???.Οπότε εσύ δεν είσαι τίποτα μπροστά σε αυτά που έχουν δει οι γιατροί. Εγώ να δεις ντροπή τότε όμως ειμουνα στα χέρια του γιατρού μου και ένιωσα καλά μετα.

Να σκέφτεσαι ότι ούτε η πρώτη είσαι ούτε η τελευταία. Την δουλειά τους κάνουν και πριν από εσένα βλέπουν και άλλες με περίοδο. Έτσι πρέπει να γίνεται αλλιώς δεν θα μας φώναζαν για εξέταση αυτές τις μέρες. 

Μακια σου.???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock να σου πω ότι δεν πολυκαταλαβα γιατί να δώσει 2 φορές όχι πάντως για σπερματοδιαγραμμα αυτο μονο ξερω. Και τον ρώτησα κιόλας για σπερματοδιαγραμμα και μου είπε μπορεί όταν θα πάει για την 1 φορά να δώσει κι για σπερματοδιαγραμμα η να πάει και νωρίτερα αν θέλει Αλλιός δεν έχουμε θέμα για αυτό γιατί είναι καλό το σπέρμα. Από την τελευταία φορά.

@eriv α ωραία.. σε ευχαριστώ θα φανεί.. αυτο μονο με αγχώνει σε όλοι την διαδικασία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

@peacock να σου πω ότι δεν πολυκαταλαβα γιατί να δώσει 2 φορές όχι πάντως για σπερματοδιαγραμμα αυτο μονο ξερω. Και τον ρώτησα κιόλας για σπερματοδιαγραμμα και μου είπε μπορεί όταν θα πάει για την 1 φορά να δώσει κι για σπερματοδιαγραμμα η να πάει και νωρίτερα αν θέλει Αλλιός δεν έχουμε θέμα για αυτό γιατί είναι καλό το σπέρμα. Από την τελευταία φορά.

@eriv α ωραία.. σε ευχαριστώ θα φανεί.. αυτο μονο με αγχώνει σε όλοι την διαδικασία.. 

θα δεις που θα μας πει τελικά οτι δεν ήταν κάτι τόσο φοβερό ! :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 καλά τα λες ξέρουν και προετοιμάζουν σωστά. Τόσες και τόσες έχουν κάνει τέτοια εξετάσει εκεί θα κολλήσω 

@peacock πολύ σωστό και αυτό. Χαχαχα με έκανες και γέλασα..!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τώρα είδα κάτι ακαταλαβίστικα που πεταγόντουσαν ενδιάμεσα στην πρόταση μου άλλα ήμουν έξω και περπάταγα και τ9 έγραφε ότι ήθελε πάλι κάλα που καταλάβατε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε μέρα και κάτι καινούριο προβλέπω να ρωτάω..

Δευτέρα είδαμε αυγουλακι 12*11 Και πάχος ενδομητρίου 7mm την Πέμπτη δεν υπήρχε αυτό το αυγουλακι αλλά πάχος ενδομητρίου 5.1mm κανονικά κανονικά περιμένω περίοδο μετά από της 10-11 Αλλά σήμερα απο το πρωί βλέπω λίγο ροζ που πάντα μια μέρα πριν έρθει κανονικά πάντα έχω αλλά είναι νωρίς για να έρθει με τον κύκλο που έχω πιστεύω. Τώρα η απορία μου είναι 1) πως γίνετε αυτό με το ενδομήτριο μέσα σε 3 μέρες να μικρός 1.9mm κανονικά όταν είναι να έρθει περιοδος δεν μεγαλώνει; η κάνω λάθος. 2) ας πούμε ότι Δευτέρα είχα ωορρηξία δεννειναι νωρίς για περίοδο; 

Αχ αυτή η ρημάδα κάθε φορά α Και κάτι καινούριο ανακαλύπτω.. 

Δεν κάθομαι να ψάξω συπτοματα εγκυμοσύνης είναι το μόνο πράγμα που από την αρχή δεν το έχω καν στο μυαλό μου..!! Γιατί είμαι σίγουρη ότι δεν γίνετε. 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια αλήθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Νινα85 αχχααχαχα έλιωσα... Τώρα το είδα...!!! Χαχαχαχαχα τ9 καταραμένο...!!! Το διόρθωσα...!! Καλύτερα για μεροκάματο θα ήταν να πάω. Αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...